Pracownik obsługi klienta (m/k) dla bram, drzwi i urządzeń przemysłowych

Zobacz tekst oryginalny

Zatrudnienie z HAMANN Tor-Technik GmbH & Co.KG.

HAMANN Tor-Technik GmbH & Co.KG

10 pracownicy
35 lata
Montaż, Prace serwisowe

Poszukujemy od zaraz osoby wszechstronnej, z dużym zmysłem manualnym, do rozszerzenia naszego zespołu. Masz zdolności manualne i dużą wiedzę techniczną? A może masz już doświadczenie w dziedzinie technologii bramowych i drzwiowych, a także napraw i konserwacji? To jesteś u nas w odpowiednim miejscu! Aplikuj jeszcze dziś i dołącz do naszego zespołu!

Zobacz tekst oryginalny
Ślusarz
Ślusarz
Elektryk
Elektryk
Przetwórstwo metalowe

HAMANN Tor-Technik GmbH & Co.KG to rozwijające się, prowadzone przez rodzinę przedsiębiorstwo, które specjalizuje się we wszystkich rodzajach bram, drzwi i urządzeń przemysłowych. Jesteśmy dumni z... więcej
Korzyści dla pracowników

Leasing rowerów dla pracowników

Firma może zapewnić Ci rower (e)-rower dzięki przeliczeniu wynagrodzenia. Dzięki temu Ty i Twoja rodzina pozostaniecie mobilni bez dodatkowych comiesięcznych obciążeń.

Szeroki zakres zadań

Narzędzie cyfrowe zwiększające doświadczenie

Aplikacja ułatwia pracownikom uzyskanie pożądanego szkolenia. Prace administracyjne są automatycznie dodawane do Twojego profilu w serwisie Crafthunt.

4-dniowy tydzień pracy

Praca odbywa się zgodnie z 4-dniowym tygodniem pracy. Firma albo pracuje z wyprzedzeniem i masz tylko 4 dni pracy co 2 tygodnie, albo stale pracujesz przez 4 dni w tygodniu.

Zaangażowanie w innowacje

Twoja opinia będzie brana pod uwagę przy zakupie nowych maszyn budowlanych, narzędzi i rozwiązań na placu budowy. Przedstawiane są zmiany w firmie, a Twoja osobista opinia jest pożądana.