Monter instalacji technicznych w budynkach

Zobacz tekst oryginalny

Zatrudnienie z TL Concept GmbH.

TL Concept GmbH

400 pracownicy
42 lata
Inżynieria usług budowlanych

Twój przyszły obszar pracy jako montażysta w dziedzinie ochrony przeciwpożarowej lub izolacji: - Samodzielne wykonywanie prac montażowych w technologii budowlanej i przemysłowej - Tworzenie przegrody przeciwpożarowej i mankietów ochronnych - Montaż osłon - Samodzielne przygotowanie do pracy i realizacja na placu budowy, planowanie materiałów na miejscu - Dokumentacja - Pomiar Wymagania dotyczące stanowisk pracy: - Ukończone wykształcenie jako izolator lub równoważne wykształcenie w zawodzie rzemieślniczym - Doświadczenie zawodowe w dziedzinie budowlanej ochrony przeciwpożarowej - Możliwość zmiany zawodu przy umiejętnościach rzemieślniczych - Gotowość do montażu - Niezawodność, punktualność

Zobacz tekst oryginalny

TL Concept GmbH również zatrudnia

Hydraulikarz
Izolator termiczny, chłodniczy i akustyczny.
Murarz suchy
Murarz
Murarz
Pracownik metalurgiczny
Monter prefabrykatów
Kierownik projektu
Kierownik budowy izolacji technicznej (m/w/d)
Kierownik budowy izolacji technicznej (m/ w/ d)
Monterzy ochrony przeciwpożarowej

Jesteśmy firmą TL Concept, jednym z najlepszych przedsiębiorstw w branży instalacji technicznych i izolacji technicznej 🏢✨. Oferujemy Ci wiele możliwości, aby podnieść swoją karierę na wyższy pozi... więcej

Szeroki zakres zadań

Narzędzie cyfrowe zwiększające doświadczenie

Aplikacja ułatwia pracownikom uzyskanie pożądanego szkolenia. Prace administracyjne są automatycznie dodawane do Twojego profilu w serwisie Crafthunt.

Godziny pracy przyjazne rodzinie i czas wolny

Spędzaj więcej czasu na robieniu tego, co kochasz poza pracą. Wierzymy, że można cieszyć się czasem spędzanym z rodziną i przyjaciółmi bez poczucia winy.

Wielojęzyczna strona

Mówi się kilkoma językami, więc w pracy masz też cząstkę swojego kraju ojczystego. Poznaj nowych kolegów z innych krajów, z którymi możesz nawiązać nowe przyjaźnie.

Wsparcie w zakresie wiz pracowniczych

Firma nie pozostawia Cię samego z załatwianiem wszystkich formalności wymaganych do pracy w kraju. Firma przejmuje wszystkie sprawy związane z wizą pracowniczą, rejestracją w urzędach.