Posadzkarz

Zobacz tekst oryginalny

Zatrudnienie z Großenhainer Ausbau GmbH.

Großenhainer Ausbau GmbH

100 pracownicy
45 lata
Wykończenie wnętrz, Rehabilitacja i Rozbiórka, Inżynieria usług budowlanych, Modernizacja
Posadzkarz

Profil firmy: Nasza firma budowlana w Großenhain od lat jest uznanym graczem w branży budowlanej. Z zaangażowanym zespołem ponad 100 pracowników realizujemy różnorodne projekty budowlane, kładąc szczególny nacisk na jakość, niezawodność i zadowolenie klienta. Aby wzmocnić nasz zespół, poszukujemy doświadczonego i zmotywowanego parkieciarza. Opis zadań: - Układanie różnych rodzajów podłóg, takich jak laminat, parkiet, winyl, dywan, kauczuk i linoleum - Przygotowanie różnych podłoży i fachowe przeprowadzanie prac związanych z układaniem podłóg - Samodzielne wykonywanie prac podłogowych zgodnie z wytycznymi technicznymi i planami - Kontrola jakości dostarczonych i ułożonych podłóg - Współpraca z innymi branżami i dotrzymywanie terminów - Dokumentacja wykonanych prac i określanie zużycia materiałów Wymagania: - Ukończone wykształcenie zawodowe jako parkieciarz lub dekorator wnętrz - Wieloletnie doświadczenie w układaniu wszelkiego rodzaju podłóg - Zdolności manualne i wysoka jakość wykonywanych prac - Umiejętność pracy w zespole, niezawodność i elastyczność - Wymagane prawo jazdy kategorii B Oferujemy: - Długoterminowe zatrudnienie w odnoszącej sukcesy i dynamicznej firmie budowlanej - Różnorodne i wymagające zadania w zmotywowanym zespole - Możliwości dalszego kształcenia i wsparcie w rozwoju zawodowym - Wynagrodzenie adekwatne do wyników i atrakcyjne świadczenia socjalne - Udostępnienie samochodu służbowego Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i spełniasz wymienione wymagania, czekamy na Twoje zgłoszenie. Prosimy o przesłanie pełnych dokumentów aplikacyjnych na adres: info@grossenhainer-ausbau.de

Zobacz tekst oryginalny

Großenhainer Ausbau GmbH również zatrudnia

Technik serwisowy SHK
Kierownik budowy wnętrz
Kierownik Budowy/Raw/Malarz
Kierownik Budowy/ Raw/ Malarz
Kierownik budowy Dekarz
Kierownik Budowy TGA
Kierownik budowy, Płytkarz
Kierownik budowy Układacz podłóg
Kierownik Budowy/Sucha zabudowa/Stolarz
Kierownik Budowy/ Sucha zabudowa/ Stolarz
Polier Wykończenia Wnętrz
Tekst: Polier Budownictwo/Malarz
Tekst: Polier Budownictwo/ Malarz
Polier Dekarz
Polier TGA
Polier TGA
Polier Układacz Podłóg
Tekst: Polier Suchy Montaż/Stolarz
Tekst: Polier Suchy Montaż/ Stolarz
Polier Płytkarz
Asystent projektu
Malarz
Malarz
Murarz
Murarz
Dekarz
Dekarz
Mechanik urządzeń
Układanie płytek
Układacz podłóg
Monter konstrukcji suchych
Stolarz
Stolarz
Księgowy
Księgowy
Referent/administracja ogólna
Referent/ administracja ogólna
Przygotowujący do pracy/Kalkulator
Przygotowujący do pracy/ Kalkulator
Pomocnik budowlany

Firma Großenhainer Ausbau GmbH jest dostępna zarówno do realizacji mniejszych projektów budowlanych, jak i bardziej wymagających zadań budowlanych, z pełnym zakresem swoich usług. Nasze saksońskie... więcej
Korzyści dla pracowników

Godziny pracy przyjazne rodzinie i czas wolny

Spędzaj więcej czasu na robieniu tego, co kochasz poza pracą. Wierzymy, że można cieszyć się czasem spędzanym z rodziną i przyjaciółmi bez poczucia winy.

Szeroki zakres zadań

Program premiowy

Osiągnij i otrzymaj nagrodę! Nasz program premiowy docenia Twoją ciężką pracę i sukces. Został zaprojektowany w celu zachęcenia do doskonałej wydajności, oferując nagrody finansowe, które odzwierciedlają Twoje cenne wkłady w zespół.

Narzędzie cyfrowe zwiększające doświadczenie

Aplikacja ułatwia pracownikom uzyskanie pożądanego szkolenia. Prace administracyjne są automatycznie dodawane do Twojego profilu w serwisie Crafthunt.

Opieka zdrowotna

Pracownikom udostępniana jest coroczna pomoc wypoczynkowa.

Firma emerytalna

Priorytetyzuj swoje zdrowie dzięki firmowym badaniom lekarskim, zapewniając sobie łatwe utrzymanie w doskonałej kondycji.

Premia świąteczna

Rozpowszechnij świąteczny nastrój dzięki naszemu świątecznemu bonusowi, specjalnej nagrodzie za Twoją ciężką pracę i poświęcenie przez cały rok.

Płatny urlop

Ciesz się zasłużonym odpoczynkiem dzięki naszej polityce płatnego urlopu, ponieważ wierzymy w równowagę między pracą a życiem dla wszystkich naszych pracowników.

Samochód służbowy

Zwiększ swoje szanse na sukces dzięki samochodowi służbowemu do Twojej dyspozycji. Ułatw sobie dojazdy do pracy i podróże związane z pracą dzięki naszemu udostępnionemu pojazdowi.