Monter Rusztowań

Zatrudnienie z T.I.G. Rusztowania Sp. z o.o..

T.I.G. Rusztowania Sp. z o.o.

60 pracownicy
32 lata

Opis stanowiska: Montaż, przebudowa i demontaż prostych i skomplikowanych rusztowań Kontrola wszystkich elementów budowlanych podczas montażu pod względem wytrzymałości i bezpieczeństwa Zapewnienie i przygotowanie wszystkich potrzebnych materiałów i narzędzi Ścisła współpraca z innymi zespołami budowlanymi Oferujemy: Stabilne zatrudnienie: umowa o pracę na pełny etat Konkurencyjne wynagrodzenie zgodne ze standardową skalą płac Możliwość rozwoju zawodowego Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Ubezpieczenie grupowe Dojazd na plac budowy Możliwość zakwaterowania Wymagania: Posiadanie uprawnień jako montażysta rusztowań - zdany egzamin przed Komisją Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego - typ maszyny "Metalowe rusztowania budowlane i montażowe" Minimum 1 rok doświadczenia Punktualność Odpowiedzialność Zaangażowanie Brakuje Ci doświadczenia? Przyjdź, pomożemy Ci je zdobyć! Dodatkowe korzyści: Prawo jazdy kategorii B lub B+C Uprawnienia elektryczne E lub D wszystkich grup Uprawnienia na wózki widłowe Uprawnienia na dźwigi, windy Każde z powyższych uprawnień jest dodatkowo uznawane

Zobacz tekst oryginalny

T.I.G. Rusztowania Sp. z o.o. również zatrudnia

Monter rusztowań

T.I.G. Rusztowania Sp. z o.o. to innowacyjna firma rusztowaniowa, która jest gotowa na podjęcie nowych wyzwań! Jesteśmy rodzinną firmą rusztowaniową z zespołem pełnym pasji i zaangażowania. Jesteś... więcej

Wielojęzyczna strona

Mówi się kilkoma językami, więc w pracy masz też cząstkę swojego kraju ojczystego. Poznaj nowych kolegów z innych krajów, z którymi możesz nawiązać nowe przyjaźnie.