Znajdziesz śmieszne słowa przetłumaczone 😄

cover image

Kierownik Projektu HLS

Zobacz tekst oryginalny

Zatrudnienie z ebutec Group.

Kilka kluczowych danych o firmie

ebutec Group

200 pracownicy
41 lata
Duży plac budowy, Montaż, Inżynieria usług budowlanych, Modernizacja, Budowa fasad, Inżynieria zaopatrzenia budownictwa
Co będziesz z nami robił

TEKST: Witaj w ebutec! Jesteśmy siecią różnych ugruntowanych firm z branży budowlanej - razem walczymy ze zmianami klimatu! Dla naszego partnera, firmy Reitemeier, poszukujemy doświadczonego kierownika projektu specjalizującego się w ogrzewaniu, wentylacji i sanitariatach do naszego biura w Vlotho. Reitemeier to specjalista w projektach HLS w regionie Ostwestfalen / Lippe. Misją firmy jest rozwinięcie Reitemeier w ciągu najbliższych lat w kompleksowego dostawcę usług w zakresie HLS, fotowoltaiki i automatyki budynkowej. Szukasz pracy z długoterminowymi opcjami kariery i rodzinnej atmosfery w miejscu pracy? Dołącz do Reitemeier! +++ Co oferujemy +++ - Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń wraz z samochodem służbowym oraz dodatkami urlopowymi i świątecznymi - 30 dni urlopu oraz wolne w Boże Narodzenie i Sylwestra - Długoterminowe bezpieczeństwo pracy dzięki skupieniu na projektach związanych z nowymi budowami i renowacjami w sektorze przemysłowym - Odpowiedzialne zadania i możliwość współkształtowania rozwoju firmy - Rodzinna atmosfera w miejscu pracy z krótkimi drogami komunikacyjnymi i wspaniałym zespołem +++ Twoje wyzwanie +++ - Kierowanie złożonymi dużymi i przemysłowymi projektami w zakresie systemów ogrzewania, wentylacji i sanitarnych, w tym planowanie i realizacja towarzyszące budowie - Bycie pierwszym punktem kontaktu dla wszystkich spraw - Zarządzanie budżetem i zasobami oraz zapewnienie przestrzegania harmonogramów i standardów jakości - Ścisła współpraca z deweloperami, projektantami systemów, monterami i innymi uczestnikami projektu - Kierowanie i motywowanie zespołu projektowego, w tym podwykonawców +++ Co przynosisz +++ - Ukończone szkolenie jako mechanik instalacji lub porównywalne kwalifikacje - Praktyczne doświadczenie w kierowaniu projektem lub budową w obszarze HLS - Dogłębna znajomość wszystkich istotnych norm technicznych i przepisów - Doskonałe umiejętności organizacyjne i wysokie umiejętności planowania - Dobre umiejętności komunikacyjne wobec klientów i kolegów oraz wysoka orientacja na zespół i obsługę klienta - Prawo jazdy klasy B

ebutec Group również zatrudnia

Kierownik budowy
Monter
Monter
Monter
Monter
Nadzorca budowy
Kierownik projektu
Kierownik budowy lub kierownik projektu
Kierownik Projektu w dziedzinie Wentylacji i Technologii Chłodniczej
Serwisant konserwacji dachów

O nas

Jesteśmy ebutec - siecią promującą zielony postęp w sektorze budowlanym! Szukamy pasjonatów i zaangażowanych ludzi, którzy chcą razem z nami zrewolucjonizować sektor budowlany. Jako zrzeszenie nie... więcej
Zobacz cały profil firmy
Korzyści dla pracowników

Szeroki zakres zadań

Pracuj w różnych obszarach naszej firmy. Jest to okazja do poznania nowych tematów, które Cię interesują.

Uroczystości doroczne

Możesz również spędzać czas ze swoimi kolegami poza pracą. Chcemy, aby każdy czuł się tu częścią zespołu.

Grupa budowlana

Otrzymasz bezpieczną i wygodną pracę. Nasza dobra reputacja w branży otwiera przed Tobą możliwości realizacji najciekawszych projektów w regionie.

Przedsiębiorstwo rodzinne

Wspierające i bliskie środowisko pracy. Szef jest zawsze dostępny i współpracuje z Tobą na poziomie oczu.

Zaangażowanie w innowacje

Twoja opinia będzie brana pod uwagę przy zakupie nowych maszyn budowlanych, narzędzi i rozwiązań na placu budowy. Przedstawiane są zmiany w firmie, a Twoja osobista opinia jest pożądana.