Doradca energetyczny (m/k)

Zobacz tekst oryginalny

Zatrudnienie z LUTZER Ingenieure.

LUTZER Ingenieure

10 pracownicy
36 lata
Budownictwo komercyjne

✅ samodzielnie przeprowadzasz audyty energetyczne ✅ zajmujesz się projektami dotyczącymi termomodernizacji ✅ udzielasz porad inwestorom budowlanym ✅ tworzysz dokumenty potwierdzające kwalifikację do programów BAFA-/ KfW ✅ określasz produkty objęte dofinansowaniem TWÓJ PROFIL: ✅ ukończyłeś studia z zakresu inżynierii budowlanej i specjalizowałeś się w dziedzinie fizyki budowli - lub posiadasz praktyczne doświadczenie w tej dziedzinie oraz dobre znajomość przepisów dotyczących fizyki budowli, ✅ czerpiesz radość z pracy zespołowej i cechujesz się wysokim poziomem obsługi klienta, ✅ jesteś gotów do objęcia odpowiedzialności za projekty, ✅ posiadasz dobre umiejętności języka niemieckiego na poziomie C1 oraz prawo jazdy kategorii B

Zobacz tekst oryginalny

LUTZER Ingenieure również zatrudnia

Doradca energetyczny
Statyk
Statyk *****
pracownicy techniczni
Rysownik budowlany
Asystentka biura

Jesteśmy zespołem inżynierów budownictwa z wieloletnim doświadczeniem w doradztwie energetycznym i specjalizujemy się w optymalizacji energetycznej budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Oprócz a... więcej

Zaangażowanie w innowacje

Twoja opinia będzie brana pod uwagę przy zakupie nowych maszyn budowlanych, narzędzi i rozwiązań na placu budowy. Przedstawiane są zmiany w firmie, a Twoja osobista opinia jest pożądana.

Szeroki zakres zadań

Godziny pracy przyjazne rodzinie i czas wolny

Spędzaj więcej czasu na robieniu tego, co kochasz poza pracą. Wierzymy, że można cieszyć się czasem spędzanym z rodziną i przyjaciółmi bez poczucia winy.