Elektryk specjalizujący się w technice telekomunikacyjnej

Zobacz tekst oryginalny

Zatrudnienie z Hell GmbH & Co. KG.

Hell GmbH & Co. KG

200 pracownicy
39 lata
Duży plac budowy, Inżynieria usług budowlanych, Budownictwo komercyjne

Jesteś zatrudniony głównie w regionalnych projektach i placach budowy jako specjalista lub pracownik serwisowy. Współpracujesz z doświadczonym kierownikiem budowy lub pracujesz samodzielnie w projektach. Omawiasz swoje zadania z przełożonym, otrzymujesz niezbędne dokumenty techniczne i samodzielnie wykonujesz zlecenia. Przeprowadzasz uruchomienie, konserwację i serwis systemów alarmowych przeciwpożarowych (Esser, Hekatron) oraz systemów alarmowych antywłamaniowych (Honeywell). Korzystasz z naszego szerokiego zakresu specjalistycznego w zakresie niemal wszystkich zastosowań w zakresie wyposażenia elektrotechnicznego instalacji i budynków. Czy to w technice budowlanej czy energetycznej, w technice telekomunikacyjnej i bezpieczeństwa czy w sterowaniu i automatyzacji instalacji budowlanych i technologicznych: kształcimy Cię celowo i oferujemy możliwość rozwoju zawodowego zgodnie z Twoimi umiejętnościami i wiedzą. Twoje zadania: - Uruchamianie i konserwacja systemów alarmowych przeciwpożarowych, systemów alarmowych antywłamaniowych - Montaż i prace modernizacyjne w istniejących instalacjach Twój profil: - Ukończone szkolenie zawodowe na elektronika do techniki energetycznej i budowlanej lub pokrewnych zawodach - Wysoka świadomość jakości i niezawodność - Doświadczenie i dalsze kształcenie w wyżej wymienionych obszarach mile widziane Nasza oferta: - Praca w reprezentatywnych projektach z różnorodnymi zastosowaniami i szerokim zakresem specjalistycznym w dziedzinie elektrotechniki w instalacjach i budynkach - Stanowiska pracy i narzędzia na najnowszym poziomie technologicznym - Regularne szkolenia i kursy doskonalące - Możliwość awansu zawodowego w firmie o płaskich strukturach, nawet mając wykształcenie rzemieślnicze.

Zobacz tekst oryginalny

Hell GmbH & Co. KG również zatrudnia

Elektryk
Elektryk
Elektryk
Elektryk
Kierownik projektu
Kierownik budowy
Praktykant
Praktykant

Od ponad 60 lat oferujemy skuteczne rozwiązania dla wyposażenia elektrotechnicznego obiektów i budynków. Nasza oferta jest kompleksowa. Od fachowego montażu po realizację złożonych systemów automat... więcej
Korzyści dla pracowników

Godziny pracy przyjazne rodzinie i czas wolny

Spędzaj więcej czasu na robieniu tego, co kochasz poza pracą. Wierzymy, że można cieszyć się czasem spędzanym z rodziną i przyjaciółmi bez poczucia winy.

Szeroki zakres zadań

Premia świąteczna

Rozpowszechnij świąteczny nastrój dzięki naszemu świątecznemu bonusowi, specjalnej nagrodzie za Twoją ciężką pracę i poświęcenie przez cały rok.

Płatny urlop

Ciesz się zasłużonym odpoczynkiem dzięki naszej polityce płatnego urlopu, ponieważ wierzymy w równowagę między pracą a życiem dla wszystkich naszych pracowników.

Narzędzie cyfrowe zwiększające doświadczenie

Aplikacja ułatwia pracownikom uzyskanie pożądanego szkolenia. Prace administracyjne są automatycznie dodawane do Twojego profilu w serwisie Crafthunt.

Zaangażowanie w innowacje

Twoja opinia będzie brana pod uwagę przy zakupie nowych maszyn budowlanych, narzędzi i rozwiązań na placu budowy. Przedstawiane są zmiany w firmie, a Twoja osobista opinia jest pożądana.

Wsparcie w zakresie wiz pracowniczych

Firma nie pozostawia Cię samego z załatwianiem wszystkich formalności wymaganych do pracy w kraju. Firma przejmuje wszystkie sprawy związane z wizą pracowniczą, rejestracją w urzędach.

Wielojęzyczna strona

Mówi się kilkoma językami, więc w pracy masz też cząstkę swojego kraju ojczystego. Poznaj nowych kolegów z innych krajów, z którymi możesz nawiązać nowe przyjaźnie.