Znajdziesz śmieszne słowa przetłumaczone 😄

cover image

Kierownik budowy - specjalne roboty fundamentowe

Zobacz tekst oryginalny

Zatrudnienie z Mast Grundbau GmbH.

Kilka kluczowych danych o firmie

Mast Grundbau GmbH

50 pracownicy
Infrastruktura, Budownictwo komercyjne

Gdzie będziesz pracować
Siemensstraße 3, Langenfeld, Niemcy
Jakiego zawodu szukamy
Zarządzanie budową
Jaką rolę przyjmujesz
Szef budowy
Wymagane języki
niemiecki
Państwa przyszłe projekty budowlane
Infrastruktura i roboty ziemne
Jakie podróże są ponoszone
Kilka dni w miesiącu
Nasz pożądany czas rozpoczęcia
1 paź 2024
Zatrudniamy cię
40 (Pełny etat)

Co będziesz z nami robił

Kim jesteśmy: Od prawie 120 lat nazwa MAST Grundbau GmbH oznacza kompetencję i know-how w zakresie budownictwa fundamentowego i specjalistycznego. Specjalizujemy się w wykonywaniu fundamentów palowych, specjalnych fundamentów, obudów wykopów, zabezpieczeń skarp oraz specjalnych metod budowlanych w budownictwie fundamentowym i specjalistycznym. Złożone zadania budowlane pod ziemią wymagają dostosowanych rozwiązań, w czym MAST Grundbau GmbH z doświadczonymi i wysoko wykwalifikowanymi pracownikami, wydajnym parkiem maszynowym i różnorodnymi metodami jest specjalistą. Z 50 pracownikami obsługujemy budowy na terenie całego kraju z naszej siedziby w Langenfeld. Zakres obowiązków Kierownika Budowy: • Organizacja i prowadzenie wymagających projektów budowlanych w budownictwie specjalistycznym • Nadzór i koordynacja biur projektowych, dostawców i podwykonawców zaangażowanych w projekt • Odpowiedzialność za ekonomiczne, umowne, terminowe i jakościowe wykonanie projektu • Sporządzanie rozliczeń, kalkulacji roboczych oraz dokumentacji budowlanej • Organizacja budowy we wszystkich kwestiach umownych, ekonomicznych i technicznych • Komunikacja z zleceniodawcami i nadzorem budowlanym • Wsparcie w kalkulacji oraz przygotowaniu pracy • Odpowiedzialność za jakość, dotrzymywanie terminów oraz koszty i budżet Wymagania zawodowe dla Kierownika Budowy: • Posiadasz ukończone studia (FH/TU) z inżynierii budowlanej • Idealnie masz kilkuletnie doświadczenie zawodowe w kierowaniu budowami w budownictwie specjalistycznym • Posiadasz dobrą znajomość lub dużą chęć nauki obsługi wszystkich stosowanych aplikacji komputerowych • Pracujesz zaangażowanie i samodzielnie oraz wykazujesz się determinacją • Równie ważne jak kwalifikacje zawodowe są zapał do pracy, talent organizacyjny, umiejętność pracy w zespole, pewność siebie oraz przedsiębiorcze myślenie i działanie Oferujemy: • Płaskie hierarchie z krótkimi ścieżkami decyzyjnymi • Silne poczucie zespołowości i kompleksowe wdrożenie • Różnorodne i interesujące pole działania z dużą odpowiedzialnością • Samochód służbowy

Mast Grundbau GmbH również zatrudnia

Kierownik budowy

O nas

Przez prawie 120 lat nazwa MAST Grundbau GmbH oznaczała kompetencję i know-how w zakresie budownictwa fundamentowego i specjalistycznego. Specjalizujemy się w wykonywaniu fundamentów palowych, spec... więcej
Zobacz cały profil firmy

Korzyści dla pracowników

Specjalistyczny obszar zadaniowy

Stań się jeszcze lepszym specjalistą w swojej dziedzinie! Powierzamy Ci zadania w Twojej dziedzinie, abyś mógł zdobyć jeszcze większą wiedzę zawodową.

Szeroki zakres zadań

Pracuj w różnych obszarach naszej firmy. Jest to okazja do poznania nowych tematów, które Cię interesują.

Uroczystości doroczne

Możesz również spędzać czas ze swoimi kolegami poza pracą. Chcemy, aby każdy czuł się tu częścią zespołu.

Grupa budowlana

Otrzymasz bezpieczną i wygodną pracę. Nasza dobra reputacja w branży otwiera przed Tobą możliwości realizacji najciekawszych projektów w regionie.

Premia świąteczna

Rozpowszechnij świąteczny nastrój dzięki naszemu świątecznemu bonusowi, specjalnej nagrodzie za Twoją ciężką pracę i poświęcenie przez cały rok.

Samochód służbowy

Zwiększ swoje szanse na sukces dzięki samochodowi służbowemu do Twojej dyspozycji. Ułatw sobie dojazdy do pracy i podróże związane z pracą dzięki naszemu udostępnionemu pojazdowi.