Kierownik budowy

Zobacz tekst oryginalny

Zatrudnienie z weihrauch + fischer gmbh.

weihrauch + fischer gmbh

7 pracownicy
38 lata
Duży plac budowy, Ogrodnictwo i architektura krajobrazu, Roboty drogowe

Twoje zadania: Samodzielne kierowanie i koordynacja projektów budowlanych w dziedzinie budownictwa podziemnego i architektury krajobrazu Przeprowadzanie przetargów i udzielanie zamówień Obsługa ORCA AVA i AutoCAD Planowanie i realizacja dużych stref dla pieszych, placów targowych i podwórek szkolnych Kierowanie małym zespołem i ścisła współpraca z innymi dziedzinami specjalizacji Twój profil: Ukończone studia lub równoważne wykształcenie w dziedzinie inżynierii budowlanej lub architektury krajobrazu Kilka lat doświadczenia zawodowego jako kierownik budowy, najlepiej w dziedzinie budownictwa podziemnego i architektury krajobrazu Doświadczenie w przetargach i udzielaniu zamówień Pewne posługiwanie się ORCA AVA i AutoCAD Umiejętność pracy zespołowej i komunikatywność Strukturalne i celowe podejście do pracy

Zobacz tekst oryginalny

weihrauch + fischer gmbh również zatrudnia

Sekretarka
Sekretarka
Architekt krajobrazu

Die weihrauch + fischer gmbh to biuro projektowe, które istnieje od 2004 roku, początkowo w Bonn, a obecnie w Solingen. Biuro projektowe działa na terenie całych Niemiec i ma filie w Münster i Tbil... więcej

Leasing rowerów dla pracowników

Firma może zapewnić Ci rower (e)-rower dzięki przeliczeniu wynagrodzenia. Dzięki temu Ty i Twoja rodzina pozostaniecie mobilni bez dodatkowych comiesięcznych obciążeń.

Szeroki zakres zadań

Podróże służbowe

Chcemy tworzyć wspomnienia, które pozostaną na całe życie. Lepiej poznasz swoich kolegów. Twój wkład pomaga nam wybrać cel naszej podróży.

Opieka nad dzieckiem w nagłych wypadkach

Elastyczna obsługa w nagłych przypadkach. Skup się na swojej pracy, a my zajmiemy się Twoimi dziećmi.

4-dniowy tydzień pracy

Praca odbywa się zgodnie z 4-dniowym tygodniem pracy. Firma albo pracuje z wyprzedzeniem i masz tylko 4 dni pracy co 2 tygodnie, albo stale pracujesz przez 4 dni w tygodniu.

Godziny pracy przyjazne rodzinie i czas wolny

Spędzaj więcej czasu na robieniu tego, co kochasz poza pracą. Wierzymy, że można cieszyć się czasem spędzanym z rodziną i przyjaciółmi bez poczucia winy.