Znajdziesz śmieszne słowa przetłumaczone 😄

cover image

Robotnik budowlany - mile widziani osoby bez doświadczenia

Zobacz tekst oryginalny

Zatrudnienie z Uretek Deutschland GmbH.

Kilka kluczowych danych o firmie

Uretek Deutschland GmbH

57 pracownicy
46 lata
Konserwacja i renowacja, Infrastruktura i roboty ziemne, Obsługa techniczna
Co będziesz z nami robił

Czy jesteś zaangażowany, masz zdolności manualne? Masz ochotę rozwijać swoje umiejętności? Poznaj u nas zawód technika iniekcji. Nauczymy Cię tego zawodu w około 2 lata. Wynagrodzenie zależy od doświadczenia i jest zgodne ze średnią w branży. Nie musisz więc robić żadnych ustępstw. 3 kluczowe punkty, których się nauczysz: - Ustawianie, obsługa i monitorowanie maszyn i systemów iniekcyjnych. - Wykonywanie prac konserwacyjnych i naprawczych na maszynach iniekcyjnych. - Dokumentowanie danych produkcyjnych i tworzenie raportów. 3 kluczowe wymagania: - Zdolności manualne i zrozumienie techniczne - Zaangażowanie i ciekawość - Umiejętności analityczne i zdolność rozwiązywania problemów Pracownicy z Zachodu i Wschodu zawsze byli równo wynagradzani w Uretek. Dołącz do zespołu Uretek i zostań bohaterem codzienności, zdobywając licencję na iniekcję. Stań się częścią "Ratowników Budynków" i ratuj budynki przed rozbiórką.

Uretek Deutschland GmbH również zatrudnia

Procedura Piletek dla pracowników budowlanych
Kierownik Budowy Metoda Piletek
Technik do iniekcji UDI
Starszy technik iniekcji
Kierownik Budowy Procedura UDI
Asystent techniczny projektu
Doradca techniczny
Inżynier budownictwa

O nas

TEKST: * Lokalizacja: Mülheim an der Ruhr (główna siedziba), Rastede, Schkeuditz, Eppingen & Untermeitingen * Założona: 2005 * Specjalizacja: Poprawa i stabilizacja gruntu * Rozmiar firmy: prawie 6... więcej
Zobacz cały profil firmy
Korzyści dla pracowników

Prywatne projekty budowlane

80% prac wykonujemy dla prywatnych inwestorów. Tutaj ratujesz ich domy i często stajesz się ich codziennym bohaterem!

Szeroki zakres zadań

Pracuj w różnych obszarach naszej firmy. Jest to okazja do poznania nowych tematów, które Cię interesują.

Specjalistyczny obszar zadaniowy

Stań się jeszcze lepszym specjalistą w swojej dziedzinie! Powierzamy Ci zadania w Twojej dziedzinie, abyś mógł zdobyć jeszcze większą wiedzę zawodową.

Uroczystości doroczne

Raz do roku (na początku września) zapraszamy wszystkich pracowników i ich rodziny na weekend na wielkie wydarzenie teambuildingowe na koszt Ureteks.

Program premiowy

Osiągnij i otrzymaj nagrodę! Nasz program premiowy docenia Twoją ciężką pracę i sukces. Został zaprojektowany w celu zachęcenia do doskonałej wydajności, oferując nagrody finansowe, które odzwierciedlają Twoje cenne wkłady w zespół.

Narzędzie cyfrowe zwiększające doświadczenie

Aplikacja ułatwia pracownikom uzyskanie pożądanego szkolenia. Prace administracyjne są automatycznie dodawane do Twojego profilu w serwisie Crafthunt.

Kształcenie ustawiczne

Oferujemy Ci możliwość nauki zupełnie nowych umiejętności i technik. W tym celu, co najmniej raz w roku, przez prawie 2 dni, pracownicy z całych Niemiec spotykają się i wspólnie uczestniczą w szkoleniach na różne tematy.

Zaangażowanie w innowacje

Twoja opinia będzie brana pod uwagę przy zakupie nowych maszyn budowlanych, narzędzi i rozwiązań na placu budowy. Przedstawiane są zmiany w firmie, a Twoja osobista opinia jest pożądana.

Wielojęzyczna strona

Mówi się kilkoma językami, więc w pracy masz też cząstkę swojego kraju ojczystego. Poznaj nowych kolegów z innych krajów, z którymi możesz nawiązać nowe przyjaźnie.

Leasing rowerów dla pracowników

Firma może zapewnić Ci rower (e)-rower dzięki przeliczeniu wynagrodzenia. Dzięki temu Ty i Twoja rodzina pozostaniecie mobilni bez dodatkowych comiesięcznych obciążeń.

Firma emerytalna

Priorytetyzuj swoje zdrowie dzięki firmowym badaniom lekarskim, zapewniając sobie łatwe utrzymanie w doskonałej kondycji.

Dieta podróży

Poszerz swoje horyzonty dzięki naszej dotacji na podróże. Pokrywając wydatki związane z profesjonalnymi wydarzeniami i konferencjami, zapewnia ona, że Twoje podróże będą zarówno wzbogacające, jak i bezproblemowe.

Stawka wydatków powyżej standardu

Ciesz się powyżej przeciętnymi dietami na podróże służbowe i zewnętrzne zadania - więcej dla Ciebie, mniej zmartwień w drodze

Przedsiębiorstwo rodzinne

Jesteśmy firmą rodzinna, oferujemy płaską hierarchię, a przełożeni są dostępni dla każdego, gdy tylko jest taka potrzeba.

Grupa budowlana

Otrzymasz bezpieczną i wygodną pracę. Nasza dobra reputacja w branży otwiera przed Tobą możliwości realizacji najciekawszych projektów w regionie.