Elektryk/elektronik w dziedzinie techniki bezpieczeństwa m/w/d

Zobacz tekst oryginalny

Zatrudnienie z SPIE Deutschland & Zentraleuropa GmbH.

SPIE Deutschland & Zentraleuropa GmbH

21100 pracownicy
44 lata
Duży plac budowy, Wykończenie wnętrz, Montaż, Inżynieria usług budowlanych, Budownictwo komercyjne, Inżynieria wodna i portowa, Inżynieria zaopatrzenia budownictwa, Prace serwisowe, Roboty drogowe

- Serwis systemów bezpieczeństwa - głównie w okolicach Celle, Hanoweru, Walsrode, Munster (Heidekreis) - Konserwacja i utrzymanie systemów przeciwpożarowych i alarmowych, monitoringu wideo, oświetlenia i systemów alarmowych - Montaż nowych instalacji i rozbudowa istniejących systemów bezpieczeństwa - Usuwanie awarii elektrycznych Twój profil - Wykształcenie jako elektryk / elektronik lub porównywalne kwalifikacje - Doświadczenie zawodowe jako elektronik / technik serwisowy w dziedzinie techniki bezpieczeństwa jest mile widziane - Znajomość produktów systemów Novar, Esser, Hekatron, Notifier będzie atutem - Gotowość do podróżowania od czasu do czasu Nasza oferta - Bezpieczna przyszłość: Stałe zatrudnienie w firmie przyjaznej dla rodzin z silnym wsparciem korporacyjnym - Atrakcyjne wynagrodzenie: + 13. pensja + dodatek za montaż z dala od domu + wynagrodzenie za czas podróży + dodatek za wyżywienie + dodatek od pracodawcy do emerytury + świadczenia majątkowe + karta bonusowa SPIE OSMO + dodatek do opieki nad dziećmi + program udziału pracowników w akcjach i wiele więcej - Tydzień 4-dniowy: Długi weekend od piątku do niedzieli na naszych placach budowy - Wiele dni urlopu: 30 dni + urlop dodatkowy + możliwa konwersja wynagrodzenia - Szkolenie i rozwój: Szerokie możliwości rozwoju w różnych obszarach oraz indywidualne, specjalistyczne i osobiste szkolenia m.in. w SPIE OSMO College i SPIE Academy - Zdrowe relacje: Zarządzanie zdrowiem w miejscu pracy, aby wspierać Twoje zdrowie i samopoczucie - Kształtowanie przyszłości: Stań się częścią historii sukcesu i kształtuj przyszłość firmy swoją wiedzą i zaangażowaniem.

Zobacz tekst oryginalny
Kierownik budowy
Monter
Monter
Kierownik projektu
Pracownik budowlany w branży konstrukcyjnej
Technikierzy
Rysownik budowlany / Projektant
Rysownik budowlany /  Projektant
Elektryk montażysta
Fachowiec budowlany
Hydraulikarz
Kierownik projektu elektrycznego
Nadzorca budowy
Serwisant
Serwisant
Elektryk
Elektryk
Mistrz Elektryk
Hydraulikowie
Mechatronik
Mechatronik
Koordynator projektu
Elektryk
Elektryk

Witaj w SPIE OSMO lub SPIE Dürr - twoim przyszłym pracodawcy w branży budowlanej i jako część SPIE Deutschland & Zentraleuropa, twoje bezpieczne miejsce pracy! Naszym celem jest przyciągnięcie pra... więcej
Korzyści dla pracowników

Podróże służbowe

Chcemy tworzyć wspomnienia, które pozostaną na całe życie. Lepiej poznasz swoich kolegów. Twój wkład pomaga nam wybrać cel naszej podróży.

Opieka zdrowotna

Firma oferuje takie usługi jak masaże, członkostwo w klubie fitness i/lub inne usługi zdrowotne. Nawet po kilku latach ciężkiej pracy powinieneś czerpać korzyści z życia zawodowego i prywatnego.

Leasing rowerów dla pracowników

Firma może zapewnić Ci rower (e)-rower dzięki przeliczeniu wynagrodzenia. Dzięki temu Ty i Twoja rodzina pozostaniecie mobilni bez dodatkowych comiesięcznych obciążeń.

Firma emerytalna

Priorytetyzuj swoje zdrowie dzięki firmowym badaniom lekarskim, zapewniając sobie łatwe utrzymanie w doskonałej kondycji.

Premia świąteczna

Rozpowszechnij świąteczny nastrój dzięki naszemu świątecznemu bonusowi, specjalnej nagrodzie za Twoją ciężką pracę i poświęcenie przez cały rok.

Płatny urlop

Ciesz się zasłużonym odpoczynkiem dzięki naszej polityce płatnego urlopu, ponieważ wierzymy w równowagę między pracą a życiem dla wszystkich naszych pracowników.

Karty przedpłacone

Ułatw sobie wydatki dzięki naszym kartom przedpłaconym. Idealne do pokrywania kosztów związanych z pracą, karty przedpłacone oferują bezpieczny i elastyczny sposób zarządzania zakupami zawodowymi.

Godziny pracy przyjazne rodzinie i czas wolny

Elastyczne godziny pracy w naszych biurach.

4-dniowy tydzień pracy

Oferujemy tydzień pracy skrócony do 4 dni.

Praca zdalna (Home office)

Przyjmij elastyczność dzięki pracy zdalnej. Pracuj z wygody swojego domu, oszczędzając czas na dojazdy i ciesz się zrównoważonym połączeniem pracy i życia.

U nas dostaniesz pewne miejsce pracy. Nasza dobra reputacja w branży przynosi nam ekscytujące zlecenia, w których możesz się spełniać.

Szeroki zakres zadań

Dzięki różnorodności zadań, zawsze możesz poszerzyć swoje umiejętności i poznać inne dziedziny.

Pracownicy przekazują miesięczne resztki groszy ze swojej pensji - czyli grosze po przecinku. Kwoty zebrane w ten sposób są podwajane, zaokrąglane i przekazywane na cele charytatywne przez firmę.

Szkolenie jest dla nas oczywiste Jesteśmy przekonani, że stajemy się lepsi tylko wtedy, gdy nasi pracownicy stają się lepsi. Dlatego dla nas ważne jest inwestowanie w szkolenia i rozwój naszych koleżanek i kolegów. Oferujemy również wewnętrzne szkolenia: * Akademia SPIE * SPIE OSMO Kolleg * Seminarium SPIE Dürr

Akcje spółki

Im Rahmen des Aktienbeteiligungsprogramms Share for you können unsere Mitarbeiterinnen und Mitarbeiter in Deutschland - sowie auch unsere Auszubildenden - SPIE Aktien zu besonderen Konditionen erwerben. Dabei gewähren wir einen Rabatt auf den Börsenwert zu einem zuvor festgelegten Stichtag. 33 % aller Mitarbeiterinnen und Mitarbeiter sind somit auch Mitbesitzer des Unternehmens.