Kierownik budowy TGA

Zobacz tekst oryginalny

Zatrudnienie z OTTO WULFF Bauunternehmung GmbH.

To ogłoszenie NIE jest publikowane

OTTO WULFF Bauunternehmung GmbH

670 pracownicy
42 lata
Infrastruktura i roboty ziemne, Budownictwo mieszkaniowe

Zobacz tekst oryginalny
Gdzie będziesz pracować
Archenholzstraße 42, Hamburg, Niemcy
Jakiego zawodu szukamy
Zarządzanie budową
Jaką rolę przyjmujesz
Inżynier budowy
Państwa przyszłe projekty budowlane
Inżynieria usług budowlanych
Jakie podróże są ponoszone
Brak podróży
Nasz pożądany czas rozpoczęcia
Tak szybko jak to możliwe
Zatrudniamy cię
40 (Pełny etat)

Razem w przyszłość! Dołącz do rosnącej rodziny OTTO WULFF i twórz z nami zrównoważone przestrzenie życiowe, które sprawiają, że ludzie są szczęśliwsi – w miejscu pracy, które sprawia, że Ty jesteś szczęśliwszy! Twoje KORZYŚCI Równowaga między pracą a życiem prywatnym U nas masz możliwość każdej nocy spać we własnym łóżku i spędzać czas z rodziną, ponieważ wszystkie nasze budowy są w pobliżu. Rozwój osobisty Twoje rozwój jest dla nas ważny - nasza akademia oferuje Ci możliwość rozwoju zawodowego i osobistego z szerokiej gamy ofert. Przejrzystość Oferujemy uczciwe wynagrodzenie, które opiera się na układzie zbiorowym dla głównego przemysłu budowlanego oraz wiele dodatkowych świadczeń. Kultura organizacyjna Doceniająca atmosfera pracy jest dla nas najwyższym priorytetem i jest mocno zakorzeniona w naszej misji i zrozumieniu przywództwa. Stawiamy na tolerancję i różnorodność. Twoja MISJA Jesteś pierwszym punktem kontaktowym dla wszystkich kwestii technicznych w obiektach oraz za fachową ocenę i zarządzanie zakłóceniami. Negocjacje z podwykonawcami technicznego wyposażenia budynków i inżynierami specjalistycznymi również należą do Twoich zadań. Nasi kierownicy projektów są przez Ciebie doradzani i wspierani w zakresie technicznego wyposażenia budynków. Jesteś odpowiedzialny za kontroling realizacji budowy i planowania przebiegu oraz zarządzasz i prowadzisz podwykonawców. Kierujesz przebiegiem budowy i koordynujesz plac budowy w porozumieniu z kierownictwem projektu. Twój PROFIL Masz ukończone studia w zakresie techniki zaopatrzenia lub podobnej dziedziny, ukończone szkolenie techniczne lub rzemieślnicze z tytułem mistrza. Masz co najmniej pięć lat doświadczenia zawodowego i wiedzę w zakresie przepisów technicznych. Przynosisz ze sobą samodzielny sposób pracy, potrafisz się przebić i masz zdolność podejmowania decyzji.

Zobacz tekst oryginalny
Kierownik projektu
Kierownik budowy
Mistrz*yni budowlany
Kierownik projektu budowlanego
Bauleiter*in w budownictwie hybrydowym z drewna
Murarz*ka remontowa
Monter dźwigów
Kalkulator*ka Budownictwo infrastrukturalne
Murarz betonowy i żelbetowy

Od ponad 90 lat jako firma rodzinna stawiamy na jakość, niezawodność i odpowiedzialność – dla ludzi i dla nieruchomości. 🏠 Obsługujemy cały łańcuch wartości: od zakupu działki i planowania, przez... więcej

Godziny pracy przyjazne rodzinie i czas wolny

Spędzaj więcej czasu na robieniu tego, co kochasz poza pracą. Wierzymy, że można cieszyć się czasem spędzanym z rodziną i przyjaciółmi bez poczucia winy.

Szeroki zakres zadań

Podróże służbowe

Chcemy tworzyć wspomnienia, które pozostaną na całe życie. Lepiej poznasz swoich kolegów. Twój wkład pomaga nam wybrać cel naszej podróży.

Praca zdalna (Home office)

Ciesz się elastycznością pracy z domu. Pracuj wygodnie z domu, oszczędzaj czas na dojazdy i ciesz się zrównoważonym balansem między pracą a życiem.

Płatny urlop

Ciesz się zasłużonym odpoczynkiem dzięki naszej polityce płatnego urlopu, ponieważ wierzymy w równowagę między pracą a życiem dla wszystkich naszych pracowników.

Premia świąteczna

Rozpowszechnij świąteczny nastrój dzięki naszemu świątecznemu bonusowi, specjalnej nagrodzie za Twoją ciężką pracę i poświęcenie przez cały rok.

Firma emerytalna

Priorytetyzuj swoje zdrowie dzięki firmowym badaniom lekarskim, zapewniając sobie łatwe utrzymanie w doskonałej kondycji.

Leasing rowerów dla pracowników

Firma może zapewnić Ci rower (e)-rower dzięki przeliczeniu wynagrodzenia. Dzięki temu Ty i Twoja rodzina pozostaniecie mobilni bez dodatkowych comiesięcznych obciążeń.

Opieka zdrowotna

Firma oferuje takie usługi jak masaże, członkostwo w klubie fitness i/lub inne usługi zdrowotne. Nawet po kilku latach ciężkiej pracy powinieneś czerpać korzyści z życia zawodowego i prywatnego.

Dieta podróży

Bilet Niemcy