Kierownik Budowy

Zobacz tekst oryginalny

Zatrudnienie z OTTO WULFF Bauunternehmung GmbH.

OTTO WULFF Bauunternehmung GmbH

670 pracownicy
42 lata
Infrastruktura i roboty ziemne, Budownictwo mieszkaniowe

Razem w stronę przyszłości! Dołącz do rosnącej rodziny OTTO WULFF i razem z nami twórz zrównoważone przestrzenie życiowe, które sprawiają, że ludzie są szczęśliwsi - w miejscu pracy, które sprawia, że jesteś szczęśliwszy! Twoje KORZYŚCI Zgodność pracy i życia prywatnego U nas masz możliwość spędzania każdej nocy we własnym łóżku i czasu z rodziną, ponieważ wszystkie nasze budowy są w pobliżu. Rozwój osobisty Twoja rozwój jest dla nas ważny - nasza akademia oferuje Ci możliwość dalszego rozwoju zarówno zawodowego, jak i osobistego z szerokiej oferty. Przejrzystość Stawiamy na nowoczesne struktury pracy i jednocześnie żyjemy zrównoważonym stylem życia - ponieważ u nas to nie jest puste obietnica. Kultura firmy Szacunek w miejscu pracy jest dla nas najważniejszy i jest głęboko zakorzeniony w naszej misji i rozumieniu przywództwa. Stawiamy na tolerancję i promujemy różnorodność. Twoja MISJA Ogólna odpowiedzialność biznesowa za projekty w fazach oferty i realizacji projektu spoczywa na Tobie. Rozbudowa sieci w branży, utrzymanie kontaktów z klientami, współpraca przy otwieraniu nowych obszarów biznesowych i łączenie sprawdzonych metod z innowacyjnymi pomysłami sprawiają Ci radość. Regularna komunikacja ze wszystkimi zaangażowanymi funkcjami, zwłaszcza kierownictwem projektu i kierownictwem lokalnym, odbywa się w celu uzgodnienia strategicznych punktów. Twój PROFIL Posiadasz ukończone studia w kierunkach inżynierii budowlanej, architektury lub podobnym kierunku i masz wieloletnie doświadczenie w kierowaniu projektami. Masz doświadczenie w zarządzaniu procesami, znajomość prawa budowlanego i umów oraz techniczne przepisy są Ci znane. Potrafisz przekonać swoją zdolnością do negocjacji, kompromisu, asertywności, radością z podejmowania decyzji i dobrymi umiejętnościami delegowania.

Zobacz tekst oryginalny
Kierownik projektu
Kierownik budowy
Mistrz*yni budowlany
Kierownik projektu budowlanego
Bauleiter*in w budownictwie hybrydowym z drewna
Murarz*ka remontowa
Monter dźwigów
Kalkulator*ka Budownictwo infrastrukturalne
Murarz betonowy i żelbetowy

Od ponad 90 lat jako firma rodzinna reprezentujemy jakość, niezawodność i odpowiedzialność - dla ludzi i nieruchomości. Obsługujemy całą wartościową łańcuch dostaw: od pozyskiwania gruntów i planow... więcej

Godziny pracy przyjazne rodzinie i czas wolny

Spędzaj więcej czasu na robieniu tego, co kochasz poza pracą. Wierzymy, że można cieszyć się czasem spędzanym z rodziną i przyjaciółmi bez poczucia winy.

Szeroki zakres zadań

Podróże służbowe

Chcemy tworzyć wspomnienia, które pozostaną na całe życie. Lepiej poznasz swoich kolegów. Twój wkład pomaga nam wybrać cel naszej podróży.

Praca zdalna (Home office)

Ciesz się elastycznością pracy z domu. Pracuj wygodnie z domu, oszczędzaj czas na dojazdy i ciesz się zrównoważonym balansem między pracą a życiem.

Płatny urlop

Ciesz się zasłużonym odpoczynkiem dzięki naszej polityce płatnego urlopu, ponieważ wierzymy w równowagę między pracą a życiem dla wszystkich naszych pracowników.

Premia świąteczna

Rozpowszechnij świąteczny nastrój dzięki naszemu świątecznemu bonusowi, specjalnej nagrodzie za Twoją ciężką pracę i poświęcenie przez cały rok.

Firma emerytalna

Priorytetyzuj swoje zdrowie dzięki firmowym badaniom lekarskim, zapewniając sobie łatwe utrzymanie w doskonałej kondycji.

Leasing rowerów dla pracowników

Firma może zapewnić Ci rower (e)-rower dzięki przeliczeniu wynagrodzenia. Dzięki temu Ty i Twoja rodzina pozostaniecie mobilni bez dodatkowych comiesięcznych obciążeń.

Opieka zdrowotna

Firma oferuje takie usługi jak masaże, członkostwo w klubie fitness i/lub inne usługi zdrowotne. Nawet po kilku latach ciężkiej pracy powinieneś czerpać korzyści z życia zawodowego i prywatnego.

Dieta podróży

Bilet Niemcy

Samochód służbowy

W zależności od stanowiska.