Znajdziesz śmieszne słowa przetłumaczone 😄

cover image

Kierownik zespołu inżynier budownictwa (m/k/d) w konstrukcyjnym inżynierii budowlanej

Zobacz tekst oryginalny

Zatrudnienie z cadbauteam.

Kilka kluczowych danych o firmie

cadbauteam

18 pracownicy
28 lata
Rehabilitacja i Rozbiórka, Budownictwo mieszkaniowe, Budownictwo komercyjne
Co będziesz z nami robił

Twój profil • Jesteś inżynierem budownictwa lub konstruktorem CAD • Masz ukończone studia w dziedzinie inżynierii budowlanej lub równoważne wykształcenie • Masz odpowiednie doświadczenie zawodowe jako lider zespołu lub projektu • Jesteś pewny siebie w obsłudze codziennych programów komputerowych • Masz dobre znajomości języka niemieckiego To Cię wyróżnia • Myślisz przyszłościowo i działasz proaktywnie • Przekonujesz swoim zachowaniem i jesteś pewny siebie w kontaktach z uczestnikami projektu • Jesteś otwartą i zorientowaną na zespół osobowością z empatią społeczną • Dla Ciebie wyzwania to wiatr w żagle • Jesteś menedżerem z wizją Twoje zadania • Koordynujesz wszystkie istotne procesy projektu - z klarownym przydzieleniem różnych zadań i odpowiedzialności • Zachowujesz przegląd zarządzania czasem, wymogów i wytycznych, aby uniknąć ekonomicznych i technicznych ryzyk na wstępie • Motywujesz zespół poprzez pozytywną i doceniającą komunikację To znajdziesz u nas • Intensywne wprowadzenie oparte na wcześniejszym doświadczeniu i wiedzy • Ekscytujące i różnorodne zadania skoncentrowane na technologiach przyszłości • Różnorodne i interesujące projekty każdej wielkości z odpowiedzialnością • Silny, sympatyczny i międzynarodowy zespół, który wzajemnie się wspiera i wyciąga z siebie to, co najlepsze • Elastyczne modele czasu pracy, aby pogodzić pracę i rodzinę (miejsce w przedszkolu firmowym) • Atrakcyjne wynagrodzenie, zwrot kosztów podróży oraz karta SpenditCard • Impry firmowe • Dwa razy w tygodniu świeżo przygotowany obiad Kim jesteśmy Jesteśmy innowacyjnym biurem konstrukcyjnym, z 20-osobowym zespołem inżynierów budownictwa, rysowników budowlanych, praktykantów i studentów. Przejmujemy planowanie szalunków i zbrojenia dla projektów budowlanych nie tylko w Niemczech, ale na całym kontynencie. Z bazą klientów ponad 80 biur inżynierskich, realizujemy około 150 projektów każdej wielkości rocznie. Brzmi jak Twoja następna praca? Jeśli tak, wyślij nam swoje przekonujące portfolio lub CV, kilka zdań o sobie i krótkie uzasadnienie, dlaczego chcesz dołączyć do zespołu cadbauteam. Proszę wysłać wszystko na następujący adres e-mail: bewerbung@cadbauteam.com. Cenimy różnorodność i zdecydowanie zachęcamy do składania aplikacji, niezależnie od płci, narodowości, pochodzenia etnicznego i społecznego, religii i przekonań, niepełnosprawności, wieku oraz orientacji i tożsamości seksualnej. Informacje o ochronie danych znajdziesz na www.cadbauteam.com.

cadbauteam również zatrudnia

Student pracujący dorywczo
Rysownik budowlany
Inżynier Budownictwa - Lider Zespołu
Inżynier budownictwa
Konstruktor BIM
Konstruktor
Konstruktor

O nas

Z zespołem 18 pracowników projektujemy i planujemy budowle przyszłości. W samym sercu Monachium, podejmujemy się kompleksowego planowania szalunków i zbrojenia dla projektów regionalnych i ponadreg... więcej
Zobacz cały profil firmy
Korzyści dla pracowników

Specjalistyczny obszar zadaniowy

Stań się jeszcze lepszym specjalistą w swojej dziedzinie! Powierzamy Ci zadania w Twojej dziedzinie, abyś mógł zdobyć jeszcze większą wiedzę zawodową.

Godziny pracy przyjazne rodzinie i czas wolny

Własne miejsce w przedszkolu Sira Kinderbetreuung

Roboty publiczne

Dłuższe terminy i zorganizowany kontakt z klientami. Realizacja zgodnie z najlepszymi przepisami bezpieczeństwa.

Prywatne projekty budowlane

Przyjemny bezpośredni kontakt z klientem w ramach szerokiego zakresu zadań. Pracujesz przy różnych projektach budowlanych i zawsze uczysz się czegoś nowego.

Szeroki zakres zadań

Pracuj w różnych obszarach naszej firmy. Jest to okazja do poznania nowych tematów, które Cię interesują.

Uroczystości doroczne

Możesz również spędzać czas ze swoimi kolegami poza pracą. Chcemy, aby każdy czuł się tu częścią zespołu.

Podróże służbowe

Chcemy tworzyć wspomnienia, które pozostaną na całe życie. Lepiej poznasz swoich kolegów. Twój wkład pomaga nam wybrać cel naszej podróży.

Grupa budowlana

Otrzymasz bezpieczną i wygodną pracę. Nasza dobra reputacja w branży otwiera przed Tobą możliwości realizacji najciekawszych projektów w regionie.

Przedsiębiorstwo rodzinne

Wspierające i bliskie środowisko pracy. Szef jest zawsze dostępny i współpracuje z Tobą na poziomie oczu.

Program premiowy

Osiągnij i otrzymaj nagrodę! Nasz program premiowy docenia Twoją ciężką pracę i sukces. Został zaprojektowany w celu zachęcenia do doskonałej wydajności, oferując nagrody finansowe, które odzwierciedlają Twoje cenne wkłady w zespół.

Narzędzie cyfrowe zwiększające doświadczenie

Aplikacja ułatwia pracownikom uzyskanie pożądanego szkolenia. Prace administracyjne są automatycznie dodawane do Twojego profilu w serwisie Crafthunt.

Kształcenie ustawiczne

Oferujemy Ci możliwość zdobycia nowych umiejętności i technik. Zdobądź certyfikat w wybranych przez siebie dziedzinach.

Płatne miejsce opieki dziennej

Firma płaci za miejsce w żłobku lub przedszkolu, dzięki czemu nie musisz długo szukać.

Opieka zdrowotna

Firma oferuje takie usługi jak masaże, członkostwo w klubie fitness i/lub inne usługi zdrowotne. Nawet po kilku latach ciężkiej pracy powinieneś czerpać korzyści z życia zawodowego i prywatnego.

Wielojęzyczna strona

Mówi się kilkoma językami, więc w pracy masz też cząstkę swojego kraju ojczystego. Poznaj nowych kolegów z innych krajów, z którymi możesz nawiązać nowe przyjaźnie.

Firma emerytalna

Priorytetyzuj swoje zdrowie dzięki firmowym badaniom lekarskim, zapewniając sobie łatwe utrzymanie w doskonałej kondycji.

Premia świąteczna

Rozpowszechnij świąteczny nastrój dzięki naszemu świątecznemu bonusowi, specjalnej nagrodzie za Twoją ciężką pracę i poświęcenie przez cały rok.

Praca zdalna (Home office)

Przyjmij elastyczność dzięki pracy zdalnej. Pracuj z wygody swojego domu, oszczędzając czas na dojazdy i ciesz się zrównoważonym połączeniem pracy i życia.

Karty przedpłacone

Ułatw sobie wydatki dzięki naszym kartom przedpłaconym. Idealne do pokrywania kosztów związanych z pracą, karty przedpłacone oferują bezpieczny i elastyczny sposób zarządzania zakupami zawodowymi.

Dieta podróży

Poszerz swoje horyzonty dzięki naszej dotacji na podróże. Pokrywając wydatki związane z profesjonalnymi wydarzeniami i konferencjami, zapewnia ona, że Twoje podróże będą zarówno wzbogacające, jak i bezproblemowe.

Budżet na lunch

Nasza menedżerka dobrej atmosfery gotuje 2 dni w tygodniu z wybranych, świeżych i zdrowych produktów.