MISTRZ BUDOWLANY - TECHNIK ZAOPATRZENIA I WYPOSAŻENIA (M/K/D)

Zobacz tekst oryginalny

Zatrudnienie z Planungsbüro Robitsek GmbH & Co. KG.

Planungsbüro Robitsek GmbH & Co. KG

6 pracownicy
37 lata
Inżynieria usług budowlanych, Inżynieria zaopatrzenia budownictwa

✅ Planowanie i realizacja projektów w zakresie instalacji technicznych budynków we wszystkich fazach HOAI ✅ Tworzenie dokumentacji (planów, specyfikacji technicznych, raportów badawczych, studiów) w ramach realizacji projektów ✅ Nadzór nad projektem i obsługa placu budowy

Zobacz tekst oryginalny
Praktykant
Praktykant
Planista techniczny
Kierownik budowy

Tworzymy przestrzenie mieszkalne i biurowe, w których ludzie czują się komfortowo, a technologia działa doskonale. Dzięki przyjemnej klimatyzacji i temperaturze zwiększają Państwo swoją produktywno... więcej

Narzędzie cyfrowe zwiększające doświadczenie

Aplikacja ułatwia pracownikom uzyskanie pożądanego szkolenia. Prace administracyjne są automatycznie dodawane do Twojego profilu w serwisie Crafthunt.

Zaangażowanie w innowacje

Twoja opinia będzie brana pod uwagę przy zakupie nowych maszyn budowlanych, narzędzi i rozwiązań na placu budowy. Przedstawiane są zmiany w firmie, a Twoja osobista opinia jest pożądana.

Leasing rowerów dla pracowników

Firma może zapewnić Ci rower (e)-rower dzięki przeliczeniu wynagrodzenia. Dzięki temu Ty i Twoja rodzina pozostaniecie mobilni bez dodatkowych comiesięcznych obciążeń.

Godziny pracy przyjazne rodzinie i czas wolny

Spędzaj więcej czasu na robieniu tego, co kochasz poza pracą. Wierzymy, że można cieszyć się czasem spędzanym z rodziną i przyjaciółmi bez poczucia winy.

Wielojęzyczna strona

Mówi się kilkoma językami, więc w pracy masz też cząstkę swojego kraju ojczystego. Poznaj nowych kolegów z innych krajów, z którymi możesz nawiązać nowe przyjaźnie.

Szeroki zakres zadań

Program premiowy

Osiągnij i otrzymaj nagrodę! Nasz program premiowy docenia Twoją ciężką pracę i sukces. Został zaprojektowany w celu zachęcenia do doskonałej wydajności, oferując nagrody finansowe, które odzwierciedlają Twoje cenne wkłady w zespół.