Znajdziesz śmieszne słowa przetłumaczone 😄

cover image

Operator wiertnic geotermalnych (męski/żeński)

Zobacz tekst oryginalny

Zatrudnienie z BAUER Gruppe.

Kilka kluczowych danych o firmie

BAUER Gruppe

11912 pracownicy
40 lata
Infrastruktura i roboty ziemne
Co będziesz z nami robił

Oto co Cię czeka: ✅ Wykonywanie odwiertów geotermalnych do 200 m głębokości za pomocą wierceń młotowych, wierceń płuczkowych ✅ Montaż i zatapianie sond ✅ Prowadzenie dziennika wierceń, tworzenie wykazów warstw, testy jakościowe oraz konserwacja i pielęgnacja urządzeń Tym przekonasz nas: ✅Pożądane są odpowiednie umiejętności zawodowe (DVGW), osoby zmieniające branżę np. operatorzy sprzętu budowlanego (gn) z chęcią rozwoju są mile widziane ✅Prawo jazdy klasy B ✅Gotowość do pracy montażowej na terenie niemieckojęzycznym Oto co oferujemy: ✅ Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń według taryfy budowlanej, płatność na poziomie zachodnim ✅ 30 dni urlopu według taryfy i regulaminu dni wolnych od pracy ✅ Park maszyn wysokiej jakości ✅ Wysokiej jakości odzież robocza ✅ Umowa o pracę na czas nieokreślony

BAUER Gruppe również zatrudnia

Brygadzista (mn)
Operator maszyn (mężczyzna/ kobieta)
Operator maszyn (mężczyzna/  kobieta)
Kierownik budowy geotermii (męski/żeński)
Kierownik budowy geotermii (męski/ żeński)
Pracownik budowlany / Osoba bez doświadczenia (mężczyzna / kobieta)
Pracownik budowlany /  Osoba bez doświadczenia (mężczyzna /  kobieta)
Kierownik budowy - usuwanie zanieczyszczeń gruntów (męski/żeński)
Kierownik budowy - usuwanie zanieczyszczeń gruntów (męski/ żeński)
Konstruktor energii/geotermii (m/f)
Konstruktor energii/ geotermii (m/ f)

O nas

Nasi pracownicy swoją wydajnością i zaangażowaniem uczynili nas tym, kim jesteśmy dzisiaj: międzynarodową grupą przedsiębiorstw zatrudniającą około 11 000 pracowników w około 70 krajach. Jesteśmy d... więcej
Zobacz cały profil firmy
Korzyści dla pracowników

Uroczystości doroczne

Możesz również spędzać czas ze swoimi kolegami poza pracą. Chcemy, aby każdy czuł się tu częścią zespołu.

Szeroki zakres zadań

Pracuj w różnych obszarach naszej firmy. Jest to okazja do poznania nowych tematów, które Cię interesują.

Opieka zdrowotna

Firma oferuje takie usługi jak masaże, członkostwo w klubie fitness i/lub inne usługi zdrowotne. Nawet po kilku latach ciężkiej pracy powinieneś czerpać korzyści z życia zawodowego i prywatnego.

Grupa budowlana

Otrzymasz bezpieczną i wygodną pracę. Nasza dobra reputacja w branży otwiera przed Tobą możliwości realizacji najciekawszych projektów w regionie.

Wielojęzyczna strona

Mówi się kilkoma językami, więc w pracy masz też cząstkę swojego kraju ojczystego. Poznaj nowych kolegów z innych krajów, z którymi możesz nawiązać nowe przyjaźnie.

Przedsiębiorstwo rodzinne

Wspierające i bliskie środowisko pracy. Szef jest zawsze dostępny i współpracuje z Tobą na poziomie oczu.

Narzędzie cyfrowe zwiększające doświadczenie

Aplikacja ułatwia pracownikom uzyskanie pożądanego szkolenia. Prace administracyjne są automatycznie dodawane do Twojego profilu w serwisie Crafthunt.

Prywatne projekty budowlane

Przyjemny bezpośredni kontakt z klientem w ramach szerokiego zakresu zadań. Pracujesz przy różnych projektach budowlanych i zawsze uczysz się czegoś nowego.

Roboty publiczne

Dłuższe terminy i zorganizowany kontakt z klientami. Realizacja zgodnie z najlepszymi przepisami bezpieczeństwa.

Specjalistyczny obszar zadaniowy

Stań się jeszcze lepszym specjalistą w swojej dziedzinie! Powierzamy Ci zadania w Twojej dziedzinie, abyś mógł zdobyć jeszcze większą wiedzę zawodową.

Kształcenie ustawiczne

Oferujemy Ci możliwość zdobycia nowych umiejętności i technik. Zdobądź certyfikat w wybranych przez siebie dziedzinach.

Wsparcie w zakresie wiz pracowniczych

Firma nie pozostawia Cię samego z załatwianiem wszystkich formalności wymaganych do pracy w kraju. Firma przejmuje wszystkie sprawy związane z wizą pracowniczą, rejestracją w urzędach.

Leasing rowerów dla pracowników

Firma może zapewnić Ci rower (e)-rower dzięki przeliczeniu wynagrodzenia. Dzięki temu Ty i Twoja rodzina pozostaniecie mobilni bez dodatkowych comiesięcznych obciążeń.