Kierownik budowy (m/k) na pełny etat lub w niepełnym wymiarze czasu

Zobacz tekst oryginalny

Zatrudnienie z LeitWerk AG.

LeitWerk AG

270 pracownicy
Rehabilitacja i Rozbiórka, Budownictwo mieszkaniowe

To, czego możesz się spodziewać u nas: • Kierowanie budową wymagających projektów budowlanych • Nadzór budowlany na miejscu zgodnie z HOAI § 34 faza wykonawcza 7-8 • Reprezentowanie interesów inwestora na danym miejscu projektu • Aktywne zarządzanie i kontrola kosztów • Współpraca i zarządzanie wewnętrznymi i zewnętrznymi uczestnikami projektu • Planowanie, kontrola i nadzór terminów • Kontrola i zapewnienie jakości • Udział w spotkaniach budowlanych To, czego od Ciebie oczekujemy: • Ukończone studia (np. inżynieria budowlana, architektura) • Kilka lat doświadczenia w zarządzaniu budową • Dobra znajomość HOAI i VOB • Dobra znajomość zarządzania poprawkami • Silne nastawienie na klienta • Wyraźne zdolności organizacyjne i działanie z wyprzedzeniem • Pewne, wiążące zachowanie To, co oferujemy: • Przyszłość w "firmie rodzinnej" • Umowa o pracę na czas nieokreślony • Wyzwania i zróżnicowane projekty • Dokładne wprowadzenie w zespole zorientowanym na pracę zespołową i zaangażowanym środowisku pracy • Imprezy firmowe, takie jak Dzień na śniegu, grillowanie, festyn letni, przyjęcie bożonarodzeniowe • Czwartoroczne warsztaty szkoleniowe oraz indywidualny rozwój • Spotkania informacyjne i roczne rozmowy • Darmowe owoce i kawa/herbata • Pakiet świadczeń socjalnych

Zobacz tekst oryginalny

LeitWerk AG również zatrudnia

✨ Odkryj karierę pełną możliwości, wzrostu i innowacji w LeitWerk! 🌐 Związki: • Poczucie wspólnoty jest widoczne w codziennej współpracy koleżeńskiej. 🤝 • Żyjemy naszymi wartościami: szacunkiem,... więcej

Leasing rowerów dla pracowników

Firma może zapewnić Ci rower (e)-rower dzięki przeliczeniu wynagrodzenia. Dzięki temu Ty i Twoja rodzina pozostaniecie mobilni bez dodatkowych comiesięcznych obciążeń.

Szeroki zakres zadań

Opieka zdrowotna

Firma oferuje takie usługi jak masaże, członkostwo w klubie fitness i/lub inne usługi zdrowotne. Nawet po kilku latach ciężkiej pracy powinieneś czerpać korzyści z życia zawodowego i prywatnego.

Firma emerytalna

Priorytetyzuj swoje zdrowie dzięki firmowym badaniom lekarskim, zapewniając sobie łatwe utrzymanie w doskonałej kondycji.