Kierownik budowy (m/k) Elektrotechnika lub Technika MSR

Zobacz tekst oryginalny

Zatrudnienie z Drees & Sommer SE.

Drees & Sommer SE

5100 pracownicy
37 lata
Duży plac budowy, Inżynieria usług budowlanych, Budownictwo komercyjne

Chciałbyś brać udział w interesujących projektach budowlanych i przejmować odpowiedzialne zadania? Jako kierownik budowy w nadzorze obiektów, będziesz koordynować cały proces realizacji różnorodnych projektów budowlanych w dziedzinie elektrotechniki lub techniki MSR. Stanowisko to jest do obsadzenia w naszych lokalizacjach w Stuttgarcie, Ulm i Freiburgu, a także w różnych lokalizacjach w całym kraju. Prosimy o podanie preferowanej lokalizacji i zakresu godzinowego w swoim podaniu. Twoje zadania w szczegółach: • Odpowiedzialne przejęcie nadzoru budowlanego w dziedzinie elektrotechniki lub techniki MSR • Koordynacja wszystkich działań budowlanych w dziedzinie elektrotechniki lub techniki pomiarowej, sterowania i regulacji oraz techniki automatyki budynkowej • Koordynacja interfejsów między branżami technicznymi a branżami budowlanymi • Planowanie, kontrola i nadzór terminów oraz zarządzanie kosztami i zmianami • Kontrola i zapewnienie jakości, w tym korzystanie z wewnętrznej bazy danych QS • Przeprowadzanie transakcji i rozliczeń zgodnie z VOB Twój profil: • Ukończone studia z zakresu elektrotechniki, techniki zaopatrzenia lub inżynierii o podobnym profilu lub ukończony kurs mistrzowski/technik TGA (m/k/d) • Kilka lat doświadczenia zawodowego w kierowaniu budową projektów budowlanych w dziedzinie TGA • Dobra znajomość elektrotechniki lub techniki MSR i techniki budynków • Pewne stosowanie VOB, HOAI oraz przepisów technicznych • Samodzielność, odpowiedzialność, zdolność do przeforsowania i komunikatywność Oferujemy: • Ukierunkowane rozwijanie się zawodowe i osobiste w dziedzinie TGA oraz szansę na interesujące projekty referencyjne • Akademia Drees & Sommer z różnorodnymi ofertami • Praca zdalna (w zależności od stanowiska), różne modele pracy w niepełnym wymiarze godzin, dodatek na opiekę nad dziećmi • Leasing rowerów firmowych i dodatek na transport publiczny • Bonus zdrowotny dla osób aktywnych sportowo, nowoczesne i ergonomiczne stanowiska pracy • Dostęp do portalu korzyści korporacyjnych, darmowe napoje i świeże owoce • Program poleceń pracowniczych, wydarzenia networkingowe, warsztaty zespołowe

Zobacz tekst oryginalny

Drees & Sommer SE również zatrudnia

Technik / Mistrz (m/f/d)
Technik /  Mistrz (m/ f/ d)
Kierownik budowy (m/f/d)
Kierownik budowy (m/ f/ d)
Elektroingenieur (w/m/d)
Elektroingenieur (w/ m/ d)
Inżynier budownictwa / technologii klimatyzacyjnej (m/k/d)
Inżynier budownictwa /  technologii klimatyzacyjnej (m/ k/ d)
Inżynier technologii zaopatrzenia (m/k/d)
Inżynier technologii zaopatrzenia (m/ k/ d)
Inżynier zarządzania energią (m/k)
Inżynier zarządzania energią (m/ k)

Jako wiodące europejskie przedsiębiorstwo konsultingowe, planowania i zarządzania projektami, Drees & Sommer oferuje rozwiązania dla udanych budynków, rentownych portfeli, wydajnej infrastruktury i... więcej

U nas poruszasz się wzdłuż zdefiniowanej ścieżki rozwoju. Bez względu na to, czy dążysz do objęcia stanowiska kierowniczego, czy wolisz pogłębić swoją wiedzę w określonej dziedzinie - u nas tworzysz karierę, która odpowiada Twoim mocnym stronom i pragnieniom.

Szeroki zakres zadań

Jesteśmy Dresos - "Zespół zespołów" - z ludźmi z różnych zawodów, którzy pasują do nas fachowo i osobowo. W zależności od zadania, na przykład architektka współpracuje z inżynierem budownictwa.

U nas dostaniesz pewne miejsce pracy połączone z ekscytującymi projektami, w których możesz się spełniać.

Opieka zdrowotna

Kto regularnie uprawia sport, może łatwiej utrzymać dobrą kondycję i zdrowie. Dlatego nagradzamy naszych pracowników, którzy są aktywni sportowo na stałe - czy to w klubie sportowym, czy w siłowni - bonusem zdrowotnym.

Nasza własna Akademia jest istotnym elementem naszego rozwoju osobistego. W e-learningach, spotkaniach stacjonarnych i online, "Dresos dla Dresos", ale także zewnętrzni trenerzy i coachowie, przekazują swoją wiedzę. Skorzystaj z okazji, aby rozwijać się zarówno zawodowo, jak i osobowo!

Razem z przyjemnością wykonujemy najwyższej jakości pracę. To jest nasze wymaganie. Dlatego wspieramy interakcję i jedność w naszych zespołach poprzez różne działania związane z budowaniem zespołu i networkingiem.

Płatne miejsce opieki dziennej

Chcemy poprawić zgodność pracy z życiem rodzinnym. Dlatego Drees & Sommer pokrywa część kosztów opieki nad Państwa dzieckiem / dziećmi.

Leasing rowerów dla pracowników

Chcesz być aktywny fizycznie i jednocześnie przyczynić się do ochrony klimatu? Skorzystaj z naszego dofinansowania w ramach leasingu rowerowego Jobrad i przejdź na zrównoważoną mobilność zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Oprócz swojego roweru służbowego, Drees & Sommer oferuje również możliwość leasingu dodatkowego roweru partnerskiego.

Samochód służbowy

W Drees & Sommer promujemy zrównoważoną mobilność. Pracownicy uprawnieni do samochodu służbowego mogą skorzystać, jeśli zdecydują się na pojazd o niższej emisji substancji szkodliwych.

Program premiowy

Za pomocą premii dziękujemy naszym długoletnim pracownikom! Ale także prywatne okazje, takie jak śluby, doceniamy premią i/lub dodatkowym urlopem.