Znajdziesz śmieszne słowa przetłumaczone 😄

cover image

Kierownik Budowy (m/k/d)

Zobacz tekst oryginalny

Zatrudnienie z Gerüstbau Schmiederer GmbH.

Kilka kluczowych danych o firmie

Gerüstbau Schmiederer GmbH

45 pracownicy
30 lata
Rusztowania
Co będziesz z nami robił

Firma Gerüstbau Schmiederer GmbH to rodzinne przedsiębiorstwo średniej wielkości z sercem w Ortenau. Oferujemy rusztowania i konstrukcje specjalne w każdej skali - od rusztowań budowlanych dla firm budowlanych i klientów indywidualnych, po konstrukcje specjalne i duże projekty. Szukamy kierownika budowy (m/k/d) Zakres obowiązków: - prawidłowe wykonywanie pomiarów - rozliczenia - koordynacja i kontrola ekip montażowych - wizytacja budowy w celu przygotowania oferty / zapewnienia jakości - uzgadnianie z inwestorem i jego przedstawicielami - obsługa stałych klientów Wymagania: - prawo jazdy klasy B / preferowane prawo jazdy klasy C / CE - wykształcenie techniczne, alternatywnie studia kierunkowe w dziedzinie inżynierii budowlanej - zrozumienie techniczne, zaangażowanie, samodzielna praca - zdolności negocjacyjne, umiejętności komunikacyjne i zdolność do egzekwowania swoich praw - niezawodność i elastyczność Oferujemy: - zmotywowany zespół - zaangażowanie we wszystkie procesy biznesowe - płaskie hierarchie - atrakcyjne wynagrodzenie - 30 dni urlopu - dodatek urlopowy / świąteczny - darmowe napoje gorące w pokoju socjalnym - możliwości szkolenia wewnętrznego / zewnętrznego - wycieczki zespołowe (np. jazda na gokartach, łucznictwo, lasertag, weekendowe wycieczki itp.) - interesujące i bezpieczne miejsce pracy w udanej firmie

Gerüstbau Schmiederer GmbH również zatrudnia

Kierownik budowy
Kierownik kolumny
Pomocnik budowy rusztowań
Kierowca ciężarówki
Pracownik magazynu

O nas

* Lokalizacja: Appenweier, Niemcy, * Założona: 1983, * Pracownicy: 45+, Witamy w Gerüstbau Schmiederer GmbH! Jesteśmy ugruntowanym, rodzinym przedsiębiorstwem z ponad 35-letnim doświadczeniem w br... więcej
Zobacz cały profil firmy
Korzyści dla pracowników

Roboty publiczne

Dłuższe terminy i zorganizowany kontakt z klientami. Realizacja zgodnie z najlepszymi przepisami bezpieczeństwa.

Prywatne projekty budowlane

Przyjemny bezpośredni kontakt z klientem w ramach szerokiego zakresu zadań. Pracujesz przy różnych projektach budowlanych i zawsze uczysz się czegoś nowego.

Specjalistyczny obszar zadaniowy

Stań się jeszcze lepszym specjalistą w swojej dziedzinie! Powierzamy Ci zadania w Twojej dziedzinie, abyś mógł zdobyć jeszcze większą wiedzę zawodową.

Szeroki zakres zadań

Pracuj w różnych obszarach naszej firmy. Jest to okazja do poznania nowych tematów, które Cię interesują.

Uroczystości doroczne

Możesz również spędzać czas ze swoimi kolegami poza pracą. Chcemy, aby każdy czuł się tu częścią zespołu.

Przedsiębiorstwo rodzinne

Wspierające i bliskie środowisko pracy. Szef jest zawsze dostępny i współpracuje z Tobą na poziomie oczu.

Kształcenie ustawiczne

Oferujemy Ci możliwość zdobycia nowych umiejętności i technik. Zdobądź certyfikat w wybranych przez siebie dziedzinach.

Opieka zdrowotna

Firma oferuje takie usługi jak masaże, członkostwo w klubie fitness i/lub inne usługi zdrowotne. Nawet po kilku latach ciężkiej pracy powinieneś czerpać korzyści z życia zawodowego i prywatnego.

Wsparcie w zakresie wiz pracowniczych

Firma nie pozostawia Cię samego z załatwianiem wszystkich formalności wymaganych do pracy w kraju. Firma przejmuje wszystkie sprawy związane z wizą pracowniczą, rejestracją w urzędach.

Wielojęzyczna strona

Mówi się kilkoma językami, więc w pracy masz też cząstkę swojego kraju ojczystego. Poznaj nowych kolegów z innych krajów, z którymi możesz nawiązać nowe przyjaźnie.

Premia świąteczna

Rozpowszechnij świąteczny nastrój dzięki naszemu świątecznemu bonusowi, specjalnej nagrodzie za Twoją ciężką pracę i poświęcenie przez cały rok.

Płatny urlop

Ciesz się zasłużonym odpoczynkiem dzięki naszej polityce płatnego urlopu, ponieważ wierzymy w równowagę między pracą a życiem dla wszystkich naszych pracowników.