Znajdziesz śmieszne słowa przetłumaczone 😄

cover image

Kierownik budowy, inżynier budownictwa (m/k/d) technika dachów, ścian i uszczelnień

Zobacz tekst oryginalny

Zatrudnienie z Dachdeckermeister Willy A. Löw AG.

Kilka kluczowych danych o firmie

Dachdeckermeister Willy A. Löw AG

200 pracownicy
40 lata
Duży plac budowy, Rehabilitacja i Rozbiórka, Edukacyjne Budownictwo, Budownictwo mieszkaniowe, Infrastruktura, Budowa fasad, Budownictwo komercyjne

Gdzie będziesz pracować
Benzstraße 18, Bad Homburg vor der Höhe, Niemcy
Jakiego zawodu szukamy
Zarządzanie budową
Jaką rolę przyjmujesz
Szef budowy
Wymagane języki
niemiecki
Państwa przyszłe projekty budowlane
Budownictwo komercyjne, Budownictwo mieszkaniowe, Duży plac budowy, Budowa fasad
Jakie podróże są ponoszone
Brak podróży
Nasz pożądany czas rozpoczęcia
Tak szybko jak to możliwe
Zatrudniamy cię
45 (Pełny etat)

Co będziesz z nami robił

Poszukujemy inżyniera budownictwa/kierownika budowy (m/k) z doświadczeniem w projektach dachowych, aby wzmocnić nasz zespół. ZALETY • Ciekawe projekty i zadania w bezpiecznej pracy z perspektywą rozwoju • Indywidualne wsparcie • Środowisko zorientowane na wyniki, a jednocześnie rodzinne • Otwarta kultura rozmów, bliska współpraca z kolegami, partnerami i klientami • Ponadprzeciętne wynagrodzenie • Możliwości dalszego kształcenia • Siłownia • Telefon komórkowy i laptop • Zakładowe zabezpieczenie emerytalne • Akcje pracownicze • Samochód służbowy z możliwością prywatnego użytkowania TWOJE ZADANIA • Samodzielne zarządzanie budową: kierowanie, nadzór i realizacja projektów • Doradztwo i obsługa klienta • Tworzenie ofert (oprogramowanie budowlane) i terminowych planów ekonomicznych, zarządzanie personelem, materiałami i czasem • Dokumentacja budowy • Negocjacje z klientami, dostawcami i urzędami • Kontrole zgodnie z zarządzaniem jakością • Kontrola jakości wykonania i zgodność z przepisami VOB/BGB, tworzenie pomiarów w CAD, tworzenie planów budowlanych i rozliczeń budowlanych • Wsparcie technicznego zarządzania • Zarządzanie pracownikami TWÓJ PROFIL • Ukończone studia inżynierii budowlanej (dyplom, licencjat, magister) lub technik budowlany • Dogłębna wiedza fachowa w zakresie planowania, organizacji, realizacji i nadzoru projektów budowlanych - najlepiej doświadczenie w zarządzaniu budową • Lub: wieloletnie doświadczenie zawodowe w realizacji projektów budowlanych • Wiedza w zakresie kalkulacji, VOB, planowania wykonawczego, umów i realizacji budowy • Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole • Silne umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne • Wyraźna mentalność "hands-on", determinacja i kompetencje społeczne • Bardzo wysoka lojalność wobec firmy, niezawodność i odpowiedzialność • Chęć odniesienia sukcesu w średniej wielkości firmie rodzinnej

Mistrz fasad (m/k/d)
Mistrz fasad (m/ k/ d)
Wsparcie techniczne (m/k)
Wsparcie techniczne (m/ k)
Mistrz dekarstwa (m/k/n)
Mistrz dekarstwa (m/ k/ n)
Czeladnik dekarz (m/k/n)
Czeladnik dekarz (m/ k/ n)
Czeladnik dekarz (m/k/r)
Czeladnik dekarz (m/ k/ r)
Technik uszczelniania (m/k/d)
Technik uszczelniania (m/ k/ d)
Mistrz dekarstwa (m/k)
Mistrz dekarstwa (m/ k)
Mistrz dekarstwa - Kierownik budowy (m/k)
Mistrz dekarstwa - Kierownik budowy (m/ k)
Inżynier budownictwa - Kierownik budowy (m/k/d)
Inżynier budownictwa - Kierownik budowy (m/ k/ d)
Techniczny rysownik (m/k/n)
Techniczny rysownik (m/ k/ n)
Praktykant: Dekarz/ Blacharz/ Monter fasad (m/k/d)
Praktykant: Dekarz/  Blacharz/  Monter fasad (m/ k/ d)

O nas

Kim jesteśmy? Zgrany zespół z pasją do rzemieślniczych usług najwyższej jakości: czy to technika dachowa, ścienna, uszczelniająca czy projektowanie elewacji. Jako rodzinna firma działająca od 1919... więcej
Zobacz cały profil firmy

Korzyści dla pracowników

Samochód służbowy

Zwiększ swoje szanse na sukces dzięki samochodowi służbowemu do Twojej dyspozycji. Ułatw sobie dojazdy do pracy i podróże związane z pracą dzięki naszemu udostępnionemu pojazdowi.

Firma emerytalna

Priorytetyzuj swoje zdrowie dzięki firmowym badaniom lekarskim, zapewniając sobie łatwe utrzymanie w doskonałej kondycji.

Przedsiębiorstwo rodzinne

Wspierające i bliskie środowisko pracy. Szef jest zawsze dostępny i współpracuje z Tobą na poziomie oczu.

Uroczystości doroczne

Możesz również spędzać czas ze swoimi kolegami poza pracą. Chcemy, aby każdy czuł się tu częścią zespołu.

Roboty publiczne

Dłuższe terminy i zorganizowany kontakt z klientami. Realizacja zgodnie z najlepszymi przepisami bezpieczeństwa.

Prywatne projekty budowlane

Przyjemny bezpośredni kontakt z klientem w ramach szerokiego zakresu zadań. Pracujesz przy różnych projektach budowlanych i zawsze uczysz się czegoś nowego.

Kształcenie ustawiczne

Oferujemy Ci możliwość zdobycia nowych umiejętności i technik. Zdobądź certyfikat w wybranych przez siebie dziedzinach.

Wielojęzyczna strona

Mówi się kilkoma językami, więc w pracy masz też cząstkę swojego kraju ojczystego. Poznaj nowych kolegów z innych krajów, z którymi możesz nawiązać nowe przyjaźnie.

Specjalistyczny obszar zadaniowy

Stań się jeszcze lepszym specjalistą w swojej dziedzinie! Powierzamy Ci zadania w Twojej dziedzinie, abyś mógł zdobyć jeszcze większą wiedzę zawodową.

Szeroki zakres zadań

Pracuj w różnych obszarach naszej firmy. Jest to okazja do poznania nowych tematów, które Cię interesują.

Narzędzie cyfrowe zwiększające doświadczenie

U nas cyfrowe narzędzia znacznie ułatwiają pracę. Swoje szkolenia i doświadczenia możesz również rejestrować cyfrowo.