Padlóburkoló

Lásd az eredeti szöveget.

Großenhainer Ausbau GmbH cégnél való munkaviszony

Großenhainer Ausbau GmbH

100 alkalmazottak
45 évek
Belsőépítészet, Felújítás és bontás, Épületgépészeti Mérnöki Szolgáltatások, Modernizáció

Cégprofil: Építőipari vállalatunk Großenhainban évek óta meghatározó szereplő az építőiparban. Több mint 100 fős elkötelezett csapatunkkal sokféle építési projektet valósítunk meg, különös figyelmet fordítva a minőségre, megbízhatóságra és az ügyfelek elégedettségére. Csapatunk erősítésére tapasztalt és motivált padlóburkolót keresünk. Feladatleírás: - Különböző padlóburkolatok, mint laminált padló, parketta, vinyl, szőnyeg, gumi és linóleum lerakása - Különböző aljzatok előkészítése és szakszerű padlóburkolási munkák elvégzése - Padlóburkolási munkák önálló elvégzése műszaki előírások és tervek alapján - Leszállított és lerakott padlóburkolatok minőségellenőrzése - Együttműködés más szakmákkal és határidők betartása - Elvégzett munkák dokumentálása és anyagfelhasználás meghatározása Elvárások: - Befejezett szakmai képzés padló- vagy parkettázóként, lakberendezőként - Többéves szakmai tapasztalat mindenféle padlóburkolat lerakásában - Kézügyesség és magas minőségi követelmények a saját munkával szemben - Csapatmunka, megbízhatóság és rugalmasság - B kategóriás jogosítvány szükséges Amit kínálunk: - Hosszú távú foglalkoztatás egy sikeres és dinamikus építőipari vállalatnál - Változatos és kihívást jelentő feladatok egy motivált csapatban - Továbbképzési lehetőségek és támogatás a szakmai fejlődésben - Teljesítményarányos javadalmazás és vonzó szociális juttatások - Céges autó biztosítása Ha szeretne csapatunk tagja lenni és megfelel a fenti követelményeknek, várjuk jelentkezését. Kérjük, küldje el teljes pályázati anyagát az info@grossenhainer-ausbau.de címre.

Lásd az eredeti szöveget.

Großenhainer Ausbau GmbH továbbá alkalmaz

Szerviztechnikus SHK
Belbíró belső kialakítás
Építésvezető Vasbetonozás/Festő
Építésvezető Vasbetonozás/ Festő
Építésvezető Tetőfedő
TGA építésvezető
Építésvezető burkoló
Építésvezető padlóburkoló
Építésvezető Szárazépítészet/Asztalos
Építésvezető Szárazépítészet/ Asztalos
Belső kivitelezési munkavezető
Szövetkezeti polírozó/Művész
Szövetkezeti polírozó/ Művész
Polírozó Tetőfedő
TGA Polírozó
Polírozó padlóburkoló
Polírozó Szárazépítés/Asztalos
Polírozó Szárazépítés/ Asztalos
Csempéző munkavezető
Projektasszisztens
Festő
Festő
Kőműves
Kőműves
Tetőfedő
Tetőfedő
Berendezésmechanikus
Csempéző
Csempéző
Szárazépítész
Asztalos
Asztalos
Könyvelő
Könyvelő
Ügyintéző/általános adminisztráció
Ügyintéző/ általános adminisztráció
Munka előkészítő/Kalkulátor
Munka előkészítő/ Kalkulátor
Építőipari segédmunkás

A Großenhainer Ausbau GmbH a kisebb építési munkálatok elvégzését, valamint a magas színvonalú építési teljesítményeket kínálja teljes szakmai palettájával. Több mint 50 éves tapasztalattal és 10 s... több

Család- és szabadidőbarát munkaidő

Tölts több időt azzal, amit szeretsz a munkán kívül. Hiszünk abban, hogy élvezd az időt a családoddal és barátaiddal bűntudat nélkül.

Kellemes közvetlen ügyfélkapcsolat széleskörű feladatokban. Különböző építkezési projektekben dolgozol és mindig tanulsz valami újat.

Széles körű feladatok

Bónuszrendszer

Érj el eredményeket és legyél jutalmazva! Bónuszrendszerünk elismeri kemény munkádat és sikereidet. Célja, hogy ösztönözze a kiemelkedő teljesítményt, pénzügyi jutalmakat kínálva, amelyek tükrözik értékes hozzájárulásodat a csapatnak.

Digitális eszköz, amely felpörgeti az élményed

Az alkalmazás megkönnyíti számodra, mint munkavállalónak, hogy megszerezd a kívánt képzést. Az adminisztratív munka automatikusan hozzáadódik a Crafthunt profilodhoz.

Egészségügy

A munkatársak számára évente pihenési támogatást biztosítunk.

Céges nyugdíjrendszer

Fontosnak tartani az egészségedet a céges orvosi vizsgálatokkal, hogy könnyedén megőrizhesd a csúcsformádat.

Karácsonyi bónusz

Terjessze a karácsonyi hangulatot a karácsonyi bónuszunkkal, egy különleges jutalommal a kemény munkájáért és elkötelezettségéért az év során.

Fizetett szabadság

Élvezd a jól megérdemelt pihenést a fizetett szabadságpolitikánkkal, mert hiszünk a munka és magánélet egyensúlyában minden alkalmazottunk számára.

Cégautó

Sikeres legyen a munka egy cégautóval a rendelkezésére állva. Egyszerűsítse az ingázást és a munkával kapcsolatos utazást a biztosított járművel.