Elővezető (férfi/nő) tájépítészet és mélyépítés területén

Rocholl Garten-, Landschafts- und Tiefbau GmbH cégnél való munkaviszony

Rocholl Garten-, Landschafts- und Tiefbau GmbH

67 alkalmazottak
35 évek
Infrastruktúra és Földmunkák

A FELADATAID: - Projektek előkészítése és végrehajtása a kivitelezési vezetővel együttműködve - A teljes személyzet, eszközök és anyagok felhasználásának tervezése és irányítása az építkezésen - Figyelemmel kísérni a munkavédelmi és környezetvédelmi előírások betartását - Építési napló és építési dokumentáció vezetése EZT HOZOD MAGADDAL - Több éves tapasztalat elővezetőként/polírként a tájépítészet/infrastruktúra területén - Megfelelő tapasztalatok a személyzet irányításában és vezetésében, valamint az alvállalkozók vezetésében - Önálló, célorientált és gazdaságilag meghatározott munkamód - Kommunikációs és csapatmunka képesség - Ismeretek a munkavédelem és környezetvédelem területén

Lásd az eredeti szöveget.
Építőipari vállalat
Szakértő mélyépítő
Segítő ápolás/ültetés
Segítő ápolás/ ültetés
Gépkezelő
Gépkezelő
Kertépítő
Kertépítő
Segítő tájépítészet és mélyépítés
Építésvezető tájépítészet és mélyépítés területén
Építésvezető - Ültetés/Karbantartás
Építésvezető - Ültetés/ Karbantartás
Elővezető tájépítészet és mélyépítés területén

Mi teljes körűen foglalkozunk tájépítéssel és mélyépítéssel: előrelátóan figyelembe véve a meglévő körülményeket, életképes területeket alakítunk ki már beépített vagy természetes helyeken. Harmad... több

Család- és szabadidőbarát munkaidő

Tölts több időt azzal, amit szeretsz a munkán kívül. Hiszünk abban, hogy élvezd az időt a családoddal és barátaiddal bűntudat nélkül.

Kellemes közvetlen ügyfélkapcsolat széleskörű feladatokban. Különböző építkezési projektekben dolgozol és mindig tanulsz valami újat.

Széles körű feladatok

Családi vállalkozás

Legyen egy támogató és szoros munkakörnyezet. A főnök mindig elérhető, és szemmagasságban egyeztet veled.

Bónuszrendszer

Érj el eredményeket és legyél jutalmazva! Bónuszrendszerünk elismeri kemény munkádat és sikereidet. Célja, hogy ösztönözze a kiemelkedő teljesítményt, pénzügyi jutalmakat kínálva, amelyek tükrözik értékes hozzájárulásodat a csapatnak.

Digitális eszköz, amely felpörgeti az élményed

Az alkalmazás megkönnyíti számodra, mint munkavállalónak, hogy megszerezd a kívánt képzést. Az adminisztratív munka automatikusan hozzáadódik a Crafthunt profilodhoz.

Innovációban való részvétel

A véleményedet figyelembe vesszük az új építőipari gépek, szerszámok és helyszíni megoldások beszerzésénél. A cégben történő változásokat bemutatjuk, és személyes véleményedre vagyunk kíváncsiak.

Egészségügy

A cég olyan szolgáltatásokat kínál, mint a masszázs, fitnesz tagság és/vagy egyéb egészségügyi szolgáltatások. Jó dolgokat kell kapnod a szakmai és magánéletedből is több év kemény munka után.

Munkavállalóknak kerékpár lízing

A cég segítségével fizetési átváltással tudsz (elektromos) kerékpárt kapni. Így te és a családod is mozgásban maradtok anélkül, hogy plusz havi terheket kellene vállalnotok.

Az adókedvezményeid előkészítése

Több pénzed marad adózás után. Semmi máson nem kell aggódnod, mi eltávolítjuk az összes akadályt, hogy adókedvezményeket teremtsünk neked.

Munkavállalási vízum támogatás

A cég nem hagy magadra az összes szükséges papírmunka feldolgozásával, amely a munkavállaláshoz szükséges az országban. A munkavállalási vízummal és a hatóságoknál történő regisztrációval kapcsolatos minden ügyet a cég intéz.

Többnyelvű

Több nyelvet beszélnek, így a munkahelyeden is része lehetsz a saját hazádnak. Ismerkedj meg új kollégákkal más országokból, akikkel új barátokat szerezhetsz.

Karácsonyi bónusz

Terjessze a karácsonyi hangulatot a karácsonyi bónuszunkkal, egy különleges jutalommal a kemény munkájáért és elkötelezettségéért az év során.

Céges nyugdíjrendszer

Fontosnak tartani az egészségedet a céges orvosi vizsgálatokkal, hogy könnyedén megőrizhesd a csúcsformádat.

Fizetett szabadság

Élvezd a jól megérdemelt pihenést a fizetett szabadságpolitikánkkal, mert hiszünk a munka és magánélet egyensúlyában minden alkalmazottunk számára.