HLS Projektvezető

Lásd az eredeti szöveget.

ebutec Group cégnél való munkaviszony

ebutec Group

200 alkalmazottak
41 évek
Nagy Építkezés, Összeszerelés, Épületgépészeti Mérnöki Szolgáltatások, Modernizáció, Homlokzat Építés, Építőanyag Mérnöki

Üdvözlünk az ebutec-nél! Egy vállalati hálózat vagyunk, amely különböző, a építőiparban jól bejáratott vállalatokból áll - együtt küzdünk a klímaváltozás ellen! A Reitemeier partnercégünk számára keresünk tapasztalt projektvezetőt a fűtés, szellőzés és szanitáris területen a Vlotho-i telephelyünkön a lehető leghamarabb. A Reitemeier a HLS-projektek specialistája az Ostwestfalen / Lippe régióban. A vállalat küldetése, hogy a Reitemeier-t az elkövetkező években egy teljes körű szolgáltatóvá fejlessze az HLS, a fotovoltaikus és az épületautomatizálás területén. Hosszú távú karrierlehetőségeket keresel és családias munkakörnyezetre vágysz? Akkor gyere a Reitemeier-hez! +++ Amit kínálunk +++ - Vonzerő fizetési csomag, beleértve a céges autót, valamint a nyaralási és karácsonyi pénzt - 30 napos szabadság, valamint karácsony és szilveszter munkamentes - Hosszú távú biztos munkahely az ipari újépítési és felújítási projektekre való összpontosítás miatt - Felelősségteljes feladat és a lehetőség, hogy részt vegyél a vállalat fejlődésében - Családias munkakörnyezet, rövid kommunikációs utakkal és egy nagyszerű csapattal +++ A kihívásod +++ - Komplex nagy- és ipari projektek vezetése a fűtési, szellőztetési és szanitáris rendszerek területén, beleértve a építési tervezést és megvalósítást - Elsődleges kapcsolattartó minden ügyben - Költségvetés- és erőforrás-menedzsment, valamint az időtervek és minőségi szabványok betartásának biztosítása - Szoros együttműködés az építtetőkkel, rendszervtervezőkkel, szerelőkkel és más projektrésztvevőkkel - A projektcsapat vezetése és motiválása, beleértve az alvállalkozókat +++ Amit hozzál +++ - Befejezett képzés mint berendezési mechanikus vagy hasonló képesítés - Gyakorlati tapasztalat a projekt- vagy építésvezetés területén az HLS területen - Alapos ismeretek minden releváns technikai normáról és előírásról - Kiváló szervezési képességek és magas szintű tervezési készség - Jó kommunikációs készségek az ügyfelek és kollégák felé, valamint magas szintű csapat- és szolgáltatásorientáció - B kategóriás jogosítvány

Lásd az eredeti szöveget.

ebutec Group továbbá alkalmaz

Építésvezető
Szerelő
Szerelő
Szerelő
Szerelő
Fő szerelő
Fő szerelő
Főmontőr
Főmontőr
Projektvezető
Építésvezető vagy projektvezető
Szöveg: Projektvezető Légtechnika- és Hűtéstechnika
Szerviztechnikus tetőkarbantartás

Mi vagyunk az ebutec – a zöld fejlődés hálózata az építőiparban! 🚀 Szenvedélyes és elkötelezett embereket keresünk, akik velünk együtt szeretnék forradalmasítani az építőipart. 🌿 Független épít... több

Széles körű feladatok

Családi vállalkozás

Legyen egy támogató és szoros munkakörnyezet. A főnök mindig elérhető, és szemmagasságban egyeztet veled.

Innovációban való részvétel

A véleményedet figyelembe vesszük az új építőipari gépek, szerszámok és helyszíni megoldások beszerzésénél. A cégben történő változásokat bemutatjuk, és személyes véleményedre vagyunk kíváncsiak.