Speciális mélyépítési építésvezető

Lásd az eredeti szöveget.

Mast Grundbau GmbH cégnél való munkaviszony

Mast Grundbau GmbH

50 alkalmazottak
Infrastruktúra, Kereskedelmi Építkezések

Lásd az eredeti szöveget.
Hol
Siemensstraße 3, Langenfeld, Németország
Melyik szakma
Építési terület kezelése
Milyen szerepet töltesz be
Helyszíni Menedzser
Szükséges nyelvek
német
Jövőbeni építési projektek
Infrastruktúra és Földmunkák
Milyen utazások merülnek fel
Havi több nap
Kívánt kezdési időpontunk
1. okt. 2024
Foglalkoztatunk téged
40 (Teljes munkaidős)

Kik vagyunk: A MAST Grundbau GmbH neve közel 120 éve a kompetenciát és a szaktudást jelenti az alap- és speciális mélyépítés terén. Szakosodtunk cölöpalapozások, különleges alapozások, munkagödör körülzárások, rézsűbiztosítások, valamint speciális építési módszerek kivitelezésére az alap- és speciális mélyépítésben. A föld alatti összetett építési feladatok egyedi megoldásokat igényelnek, amelyekre a MAST Grundbau GmbH tapasztalt és magasan képzett szakembereivel, erős gépparkjával és számos különböző eljárásával specializálódott. Langenfeldi székhelyünkről 50 munkatársunkkal az egész ország területén bonyolítunk le építkezéseket. Építésvezető feladatköre: • Különleges mélyépítési projektek szervezése és vezetése • A projektben részt vevő szakirodák, beszállítók és alvállalkozók felügyelete és koordinálása • A projekt gazdasági, szerződéses, határidős és minőségi lebonyolításáért való felelősség • Számlák, munkakalkulációk és építési dokumentációk készítése • Az építkezés szervezése minden szerződéses, gazdasági és szakmai vonatkozásban • Kapcsolattartás a megrendelőkkel és az építési felügyelettel • Támogatás a kalkulációban és a munkatervezésben • Felelősség a minőségért, határidők betartásáért, valamint a költségekért és a költségvetésért Építésvezető szakmai követelményei: • Sikeresen befejezett építőmérnöki tanulmányokkal (FH/TU) rendelkezik • Ideális esetben többéves szakmai tapasztalattal rendelkezik a speciális mélyépítés területén • Jó ismeretekkel vagy nagy tanulási hajlandósággal rendelkezik az összes alkalmazott számítógépes program kezelésében • Elkötelezetten és önállóan dolgozik, és határozottságot mutat • Ugyanolyan fontos, mint a szakmai alkalmasság, a lelkesedés, a szervezőkészség, a csapatmunka, a magabiztos és megbízható fellépés, valamint a vállalkozói gondolkodás és cselekvés Amit kínálunk: • lapos hierarchiák rövid döntési utakkal • Erős csapatszellem és átfogó betanítás • Sokoldalú és érdekes munkaterület magas fokú önállósággal • Céges autó

Lásd az eredeti szöveget.

Mast Grundbau GmbH továbbá alkalmaz

Építésvezető

Közel 120 éve a MAST Grundbau GmbH név a kompetenciát és a szaktudást jelenti az alap- és speciális mélyépítés terén. Szakosodtunk cölöpalapozások, különleges alapozások, munkagödör körülzárások, r... több

Széles körű feladatok

Karácsonyi bónusz

Terjessze a karácsonyi hangulatot a karácsonyi bónuszunkkal, egy különleges jutalommal a kemény munkájáért és elkötelezettségéért az év során.

Cégautó

Sikeres legyen a munka egy cégautóval a rendelkezésére állva. Egyszerűsítse az ingázást és a munkával kapcsolatos utazást a biztosított járművel.