Építésvezető/ szerelő Powersolution

Lásd az eredeti szöveget.

Hell GmbH & Co. KG cégnél való munkaviszony

Hell GmbH & Co. KG

200 alkalmazottak
39 évek
Nagy Építkezés, Épületgépészeti Mérnöki Szolgáltatások, Kereskedelmi Építkezések

Lásd az eredeti szöveget.
Hol
Lichtenbergstraße 11, Krefeld, Németország
Melyik szakma
Elektromos szerelő
Milyen szerepet töltesz be
Szerelő
Szükséges nyelvek
német
Jövőbeni építési projektek
Kereskedelmi Építkezések, Épületgépészeti Mérnöki Szolgáltatások, Nagy Építkezés
Milyen utazások merülnek fel
Készség az utazáshoz időpont egyeztetés alapján.
Kívánt kezdési időpontunk
1. márc. 2024
Foglalkoztatunk téged
40 (Teljes munkaidős)

Az építőiparban dolgozók számára elsősorban regionális projektek szervezéséért és a telephelyi munkák, valamint a szerelési és telepítési munkákért felelősök vagy. Szoros együttműködésben a projektvezetéssel képviselik érdekeinket mint alvállalkozó a telephelyen, és a helyszínen az elsődleges kapcsolattartók az ügyfél és a többi projekt résztvevője számára. Az általunk meghatározott biztonsági szakember utasításai szerint oktatják a bevetett munkavállalókat és az alvállalkozókat a munkavédelem területén. Vezetik az építési naplót és dokumentálják a bevetett személyzetet. Szervezik a munkafolyamatokat a határidők szerint, és irányítják a munkavállalókat a munkahelyeken. Felügyelik a szolgáltatások minőségét, előrehaladását és biztonságos végrehajtását. Dokumentálják a szerződésen kívüli munkákat, rögzítik és ellenőrzik az órarendeket, ellenőrzik a teljesítményigazolásokat és dokumentálják a végrehajtás állapotát. Vezetik a helyi anyagellátást és kapcsolattartók a telephelyre érkező anyagokkal. A rendszeres telephelyi találkozókon beszámolnak a telephely állapotáról a projektvezetésnek. Feladataik: - Szerelési és telepítési munkák felügyelete, valamint a telephelyi munkák szervezése, többek között az alvállalkozók részéről - Biztonsági oktatások végrehajtása a SiFa előírásai szerint - Anyagellátás a telephelyi munkákhoz - Karbantartási és szervizmunkák - Csatlakozási munkák az energiaipar területén - Alacsony feszültségű főelosztók szerelése Kívánatos: - Kapcsolók és univerzális mérőeszközök beüzemelése és beállítása Profilja: - Kezdőktől a profikig teljes munkaidőben - Elektronikai szakmunkás vagy elektromontőr végzettség minden szakirányban, esetleg továbbképzés mesterré vagy technikussá válásra (nem követelmény) - Már rendelkezik elegendő szakmai tapasztalattal, és ismeri a szerelési telephelyeken zajló folyamatokat. - Képes felmérni a szakmai minőséget és a helyes végrehajtást, és ismeri az elektromos rendszerekre vonatkozó lényeges előírásokat és szabványokat. - Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) - Bízik benne, hogy nagyobb projektekben is képes a projektvezető támogatásával a szerelési és telepítési munkákat szervezni és felügyelni. - A telephelyen a kivitelező érdekeit magabiztosan képviseli. Ajánlatunk: - Részt veszünk különleges projektekben, sokféle alkalmazással és széles szakmai irányultsággal az elektrotechnikában az épületekben és berendezésekben - Munkahelyek és munkaeszközök a legújabb technológiával - Rendszeres továbbképzések és képzések - Egy olyan vállalatnál, ahol lapos hierarchiával lehet szakmai előrelépést elérni - A szerelésben elegendő tapasztalattal rendelkező kezdőknek vezetői pozíció felé vezető utat kínálunk.

Lásd az eredeti szöveget.

Hell GmbH & Co. KG továbbá alkalmaz

Villanyszerelő
Projektvezető
Építésvezető
Tanuló
Tanuló

Több mint 60 éve kínálunk sikeres megoldásokat létesítmények és épületek elektrotechnikai felszereléséhez. Szolgáltatási spektrumunk átfogó. A szakszerű szereléstől a komplex automatizálási rendsze... több

Család- és szabadidőbarát munkaidő

Tölts több időt azzal, amit szeretsz a munkán kívül. Hiszünk abban, hogy élvezd az időt a családoddal és barátaiddal bűntudat nélkül.

Kellemes közvetlen ügyfélkapcsolat széleskörű feladatokban. Különböző építkezési projektekben dolgozol és mindig tanulsz valami újat.

Széles körű feladatok

Családi vállalkozás

Legyen egy támogató és szoros munkakörnyezet. A főnök mindig elérhető, és szemmagasságban egyeztet veled.

Karácsonyi bónusz

Terjessze a karácsonyi hangulatot a karácsonyi bónuszunkkal, egy különleges jutalommal a kemény munkájáért és elkötelezettségéért az év során.

Fizetett szabadság

Élvezd a jól megérdemelt pihenést a fizetett szabadságpolitikánkkal, mert hiszünk a munka és magánélet egyensúlyában minden alkalmazottunk számára.

Digitális eszköz, amely felpörgeti az élményed

Az alkalmazás megkönnyíti számodra, mint munkavállalónak, hogy megszerezd a kívánt képzést. Az adminisztratív munka automatikusan hozzáadódik a Crafthunt profilodhoz.

Innovációban való részvétel

A véleményedet figyelembe vesszük az új építőipari gépek, szerszámok és helyszíni megoldások beszerzésénél. A cégben történő változásokat bemutatjuk, és személyes véleményedre vagyunk kíváncsiak.

Munkavállalási vízum támogatás

A cég nem hagy magadra az összes szükséges papírmunka feldolgozásával, amely a munkavállaláshoz szükséges az országban. A munkavállalási vízummal és a hatóságoknál történő regisztrációval kapcsolatos minden ügyet a cég intéz.

Többnyelvű

Több nyelvet beszélnek, így a munkahelyeden is része lehetsz a saját hazádnak. Ismerkedj meg új kollégákkal más országokból, akikkel új barátokat szerezhetsz.