cover image

Építésvezető/ szerelő Powersolution

Lásd az eredeti szöveget.

Hell GmbH & Co. KG cégnél való munkaviszony

Néhány kulcsfontosságú adat a vállalatról

Hell GmbH & Co. KG

200 alkalmazottak
39 évek
Nagy Építkezés, Épületgépészeti Mérnöki Szolgáltatások, Kereskedelmi Építkezések
Mit fogsz velünk csinálni

Az építőiparban dolgozók számára elsősorban regionális projektek szervezéséért és a telephelyi munkák, valamint a szerelési és telepítési munkákért felelősök vagy. Szoros együttműködésben a projektvezetéssel képviselik érdekeinket mint alvállalkozó a telephelyen, és a helyszínen az elsődleges kapcsolattartók az ügyfél és a többi projekt résztvevője számára. Az általunk meghatározott biztonsági szakember utasításai szerint oktatják a bevetett munkavállalókat és az alvállalkozókat a munkavédelem területén. Vezetik az építési naplót és dokumentálják a bevetett személyzetet. Szervezik a munkafolyamatokat a határidők szerint, és irányítják a munkavállalókat a munkahelyeken. Felügyelik a szolgáltatások minőségét, előrehaladását és biztonságos végrehajtását. Dokumentálják a szerződésen kívüli munkákat, rögzítik és ellenőrzik az órarendeket, ellenőrzik a teljesítményigazolásokat és dokumentálják a végrehajtás állapotát. Vezetik a helyi anyagellátást és kapcsolattartók a telephelyre érkező anyagokkal. A rendszeres telephelyi találkozókon beszámolnak a telephely állapotáról a projektvezetésnek. Feladataik: - Szerelési és telepítési munkák felügyelete, valamint a telephelyi munkák szervezése, többek között az alvállalkozók részéről - Biztonsági oktatások végrehajtása a SiFa előírásai szerint - Anyagellátás a telephelyi munkákhoz - Karbantartási és szervizmunkák - Csatlakozási munkák az energiaipar területén - Alacsony feszültségű főelosztók szerelése Kívánatos: - Kapcsolók és univerzális mérőeszközök beüzemelése és beállítása Profilja: - Kezdőktől a profikig teljes munkaidőben - Elektronikai szakmunkás vagy elektromontőr végzettség minden szakirányban, esetleg továbbképzés mesterré vagy technikussá válásra (nem követelmény) - Már rendelkezik elegendő szakmai tapasztalattal, és ismeri a szerelési telephelyeken zajló folyamatokat. - Képes felmérni a szakmai minőséget és a helyes végrehajtást, és ismeri az elektromos rendszerekre vonatkozó lényeges előírásokat és szabványokat. - Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) - Bízik benne, hogy nagyobb projektekben is képes a projektvezető támogatásával a szerelési és telepítési munkákat szervezni és felügyelni. - A telephelyen a kivitelező érdekeit magabiztosan képviseli. Ajánlatunk: - Részt veszünk különleges projektekben, sokféle alkalmazással és széles szakmai irányultsággal az elektrotechnikában az épületekben és berendezésekben - Munkahelyek és munkaeszközök a legújabb technológiával - Rendszeres továbbképzések és képzések - Egy olyan vállalatnál, ahol lapos hierarchiával lehet szakmai előrelépést elérni - A szerelésben elegendő tapasztalattal rendelkező kezdőknek vezetői pozíció felé vezető utat kínálunk.

Hell GmbH & Co. KG továbbá alkalmaz

Villanyszerelő
Projektvezető
Építésvezető
Tanuló
Tanuló

Rólunk

Több mint 60 éve sikeres megoldásokat kínálunk az épületek és berendezések elektromos felszerelésére. Szolgáltatási körünk teljeskörű. A szakszerű szereléstől a komplex automatizálási rendszerek me... több
Teljes vállalati profil megtekintése
Munkavállalói előnyök és bónuszok

Család- és szabadidőbarát munkaidő

Tölts több időt azzal, amit szeretsz a munkán kívül. Hiszünk abban, hogy élvezd az időt a családoddal és barátaiddal bűntudat nélkül.

Közmunkák

Hosszabb távú és személyre szabott kapcsolatot alakítunk ki az ügyfelekkel. A legjobb biztonsági előírások szerint hajtjuk végre a munkát.

Saját építési projektek

Kellemes közvetlen ügyfélkapcsolat széleskörű feladatokban. Különböző építkezési projektekben dolgozol és mindig tanulsz valami újat.

Szakosodott feladatterület

Még jobbá válhatsz a saját területeden! Feladatokat adunk neked a szakterületeden, hogy még több szakmai tudást gyűjthess.

Széles körű feladatok

Dolgozz cégünk különböző területein. Ez az alkalom, hogy új témákról tanulj, amelyek érdekelnek téged.

Éves Ünnepek

A munkán kívül is tölthetsz időt a kollégáiddal. Szeretnénk, ha mindenki a csapat részének érezné magát itt.

Építőcsoport

Biztonságos és kényelmes munkát kapsz. Jó hírnevünk az iparágban lehetővé teszi számodra a régió legérdekesebb projektjeinek lehetőségeit.

Családi vállalkozás

Legyen egy támogató és szoros munkakörnyezet. A főnök mindig elérhető, és szemmagasságban egyeztet veled.

Folyamatos képzés

Lehetőséget kínálunk neked új készségek és technikák elsajátítására. Válj képesítetté a vágyott területeken.

Karácsonyi bónusz

Terjessze a karácsonyi hangulatot a karácsonyi bónuszunkkal, egy különleges jutalommal a kemény munkájáért és elkötelezettségéért az év során.

Fizetett szabadság

Élvezd a jól megérdemelt pihenést a fizetett szabadságpolitikánkkal, mert hiszünk a munka és magánélet egyensúlyában minden alkalmazottunk számára.

Digitális eszköz, amely felpörgeti az élményed

Az alkalmazás megkönnyíti számodra, mint munkavállalónak, hogy megszerezd a kívánt képzést. Az adminisztratív munka automatikusan hozzáadódik a Crafthunt profilodhoz.

Innovációban való részvétel

A véleményedet figyelembe vesszük az új építőipari gépek, szerszámok és helyszíni megoldások beszerzésénél. A cégben történő változásokat bemutatjuk, és személyes véleményedre vagyunk kíváncsiak.

Munkavállalási vízum támogatás

A cég nem hagy magadra az összes szükséges papírmunka feldolgozásával, amely a munkavállaláshoz szükséges az országban. A munkavállalási vízummal és a hatóságoknál történő regisztrációval kapcsolatos minden ügyet a cég intéz.

Többnyelvű

Több nyelvet beszélnek, így a munkahelyeden is része lehetsz a saját hazádnak. Ismerkedj meg új kollégákkal más országokból, akikkel új barátokat szerezhetsz.