Építésvezető (f/n/s)

Lásd az eredeti szöveget.

HEITKAMP Unternehmensgruppe cégnél való munkaviszony

HEITKAMP Unternehmensgruppe

550 alkalmazottak
41 évek
Belsőépítészet, Hídépítés, Csatorna- és Csővezeték-építés, Felújítás és bontás, Építőmérnöki, Infrastruktúra és Földmunkák, Karbantartás, Infrastruktúra, Klinika Építés, Szerkezetmérnöki - zajvédő korlátok, Útépítés

Sikeres projektek már az íróasztalnál fejlődnek. A HEITKAMP-nál a legjobb feltételekkel számíthatsz a munkádra, mivel gyakran úttörő munkát végzünk, ami megfelelő gazdasági kihívásokkal jár. Ezenkívül a fenntarthatóság iránti törekvésünk újabb és újabb határokat feszeget, ami kreatív megoldásokat igényel. Jelenleg elkötelezett építésvezetőket (m/f/d) keresünk, akik a kalkulációs feladatokra fókuszálnak. Amit kínálunk: - Biztos munkahely egy fenntarthatóan növekvő, modern, közepes méretű vállalatnál. - Teljesítményarányos javadalmazás és 30 nap szabadság. - Erős csapatszellem egy családias munkakörnyezetben, rövid döntési folyamatokkal. - Modern munkafelszerelés és munkamódszerek, szakszerű betanítás, valamint modern jármű- és eszközpark. - Személyes fejlődés támogatása folyamatos belső és külső továbbképzési programokkal. - Laza dresszkód és rendezett parkolási helyzet. - Saját munkavállalói részvénytársaság, kerékpárbérlési lehetőségek, eseménykultúra és még sok más. A te profilod: - Építőmérnöki diplomád van vagy hasonló végzettséged. - Tapasztalattal rendelkezel föld- és közlekedési útépítés kalkulációjában, és otthon vagy az építési és szerződési jogban (VOB). - Biztosan kezeled az iTWO és MS Office eszközöket, és örömmel hozol be új ötleteket. - Csapatjátékos vagy, és könnyen kommunikálsz minden projekt résztvevőjével. - Munkamódszeredet a struktúráltság és pontosság jellemzi. Feladataid: - Önállóan kalkulálod a különböző méretű projekteket, és meghatározod az egyes lehetőségeket és kockázatokat. - Szakmailag ellenőrzöd a pályázati dokumentumokat, és részt veszel helyszíni szemléken és ajánlattételi tárgyalásokon. - Tudásodat a műszaki megoldások és különleges javaslatok kidolgozásában is kamatoztatod. - Minden projekt résztvevőjével bizalommal dolgozol együtt, és részt veszel a szerződéses tárgyalásokon, amelyeket előre előkészítesz. - Az ajánlat- és munkakalkulációkat ügyesen elkészíted, és az építésvezetőkkel egyeztetve kalkulálod a pótlólagos ajánlatokat. Figyelj különleges szolgáltatásainkra, mint: New Work és rugalmas munkavégzés | Átfogó javadalmazási csomagok | Személyzeti fejlesztés Változtassuk meg együtt a világot. Alig várjuk, hogy megismerjünk!

Lásd az eredeti szöveget.

HEITKAMP Unternehmensgruppe továbbá alkalmaz

Építőmérnök (f/n/d) / Munkaelőkészítő (f/n/d) építészet specializációval
Építőmérnök (f/ n/ d) /  Munkaelőkészítő (f/ n/ d) építészet specializációval
Építésvezető (f/n/d) Bontás/Visszaépítés
Építésvezető (f/ n/ d) Bontás/ Visszaépítés
SZÖVEG: Építésvezető (f/n/d)
SZÖVEG: Építésvezető (f/ n/ d)
Építésvezető (f/n/d) hídépítés
Építésvezető (f/ n/ d) hídépítés
SZÖVEG: Építési költségvetési számítógépes (férfi/női/diverz) híd-/mérnöki építkezéshez
SZÖVEG: Építési költségvetési számítógépes (férfi/ női/ diverz) híd-/ mérnöki építkezéshez
Építésvezető (f/n/d) károsanyag-sanitáció
Építésvezető (f/ n/ d) károsanyag-sanitáció
Szöveg: Építésvezető (f/n/d) földmunka/mélyépítés
Szöveg: Építésvezető (f/ n/ d) földmunka/ mélyépítés
Felsőépítési vezető (férfi/női/diverz) földmunka/mélyépítés
Felsőépítési vezető (férfi/ női/ diverz) földmunka/ mélyépítés
Felmérőmérnök (m/w/d)
Felmérőmérnök (m/ w/ d)
Aszfaltozó (f/n) / Gépkezelő (f/n) Bohle
Aszfaltozó (f/ n) /  Gépkezelő (f/ n) Bohle
Számológép (m/w/d)
Számológép (m/ w/ d)
Építőgép kezelő (f/n/m) / Kotrógép vezető (f/n/m)
Építőgép kezelő (f/ n/ m) /  Kotrógép vezető (f/ n/ m)
Építőgép kezelő (női/ffi/nem bináris) Bontás
Építőgép kezelő (női/ ffi/ nem bináris) Bontás
Szakmunkás (f/n) földmunka/mélyépítés
Szakmunkás (f/ n) földmunka/ mélyépítés
Szakmunkás (f/n/d) károsanyag-sanitáció
Szakmunkás (f/ n/ d) károsanyag-sanitáció
Építőipari segédmunkás (férfi/női/diverz) károsanyag-sanitizáció
Építőipari segédmunkás (férfi/ női/ diverz) károsanyag-sanitizáció
Szakmunkás (férfi/nő/diverz) útépítéshez
Szakmunkás (férfi/ nő/ diverz) útépítéshez
Betonkeverő sofőr (férfi/nő/diverz)
Betonkeverő sofőr (férfi/ nő/ diverz)
Csatornaépítő (férfi/nő/diverz)
Csatornaépítő (férfi/ nő/ diverz)
Szöveg: Mezőgazdasági és építőipari gépmechanikus (m/f/d)
Szöveg: Mezőgazdasági és építőipari gépmechanikus (m/ f/ d)
Szöveg: Aszfaltépítő Polírozó (férfi/női/diverz)
Szöveg: Aszfaltépítő Polírozó (férfi/ női/ diverz)
Polírozó (f/n/d) hídépítés
Polírozó (f/ n/ d) hídépítés
Polírozó (f/n/d) földmunka/ mélyépítés
Polírozó (f/ n/ d) földmunka/  mélyépítés
Polier (f/n) Bontás/Visszaépítés
Polier (f/ n) Bontás/ Visszaépítés
SZÖVEG: Henger- és rakodógép vezető (női/ffi/diverz)
SZÖVEG: Henger- és rakodógép vezető (női/ ffi/ diverz)
Aszfaltépítő hengerkezelő (férfi/nő/diverz)
Aszfaltépítő hengerkezelő (férfi/ nő/ diverz)

A mi világunk. A mi építkezésünk. A HEITKAMP vállalatcsoport igényes infrastrukturális és építési projekteket valósít meg az alábbi területeken: földmunkák/útépítés, hídépítés és környezetvédelmi... több

Közmunkák

Dolgozzon velünk a jövő kihívásain. Projekt projekt után.

Legyen szakértő a saját területén! Feladatokat adunk az érdeklődési körében, hogy bővíthesse szakmai tudását.

Széles körű feladatok

Széles feladatkör, innovatív eljárások fejlesztése és sikeres nagyprojektek megvalósítása.

Éves Ünnepek

Eseménykultúra a családi ünnepektől a sporttevékenységekig.

Családi vállalkozás

A jövőt csapatmunkában alakítjuk. Egy családi tulajdonban lévő középvállalkozásban mindenki teljes erőbedobással kell dolgozzon. Az üzletvezetés ezt különösen fontosnak tartja. Mindent megtesznek, hogy a 550 munkavállalónak a legjobb munka- és karrierfeltételeket biztosítsák. Az egészségvédelem és a munkavédelem mindennél fontosabb, minden értelmes támogatást megteremtünk, hogy fejlesszük a személyiségeket, növeljük a szakmai kompetenciát és ne hanyagoljuk el a magánéletet.

Egy biztos munkahelyet kínálunk egy fenntarthatóan növekvő, modern, középvállalatban.

A személyes fejlődés támogatása folyamatos belső és külső továbbképzési programokkal.

Munkavállalóknak kerékpár lízing

Nálunk kedvező feltételekkel bérelhet E-bicikliket. Fedezze fel a környezetbarát és egészséges mobilitás módját.

Karácsonyi bónusz

Kapja meg az év végén a karácsonyi bónuszát.

Cégautó

Egyéni szolgálati autó konfiguráció azoknak a munkatársaknak, akiknek joguk van szolgálati autóhoz.

Cég részvények

Ha a munkavállalók is részesülnek a nyereségből - sikeres részesedés saját munkavállalói részvételi társaságon keresztül.

Digitális eszköz, amely felpörgeti az élményed

Alkalmazásspecifikus munkaeszközök, mint például a szoftverek, hardverek stb., mindig a legfrissebb állapotban.