cover image

Építőmunkás - Pályaváltók is szívesen látottak

Lásd az eredeti szöveget.

Uretek Deutschland GmbH cégnél való munkaviszony

Néhány kulcsfontosságú adat a vállalatról

Uretek Deutschland GmbH

57 alkalmazottak
46 évek
Szerkezetmegóvás, Infrastruktúra és Földmunkák, Karbantartás
Mit fogsz velünk csinálni

Elkötelezett vagy és van kézügyességed? Szeretnéd bővíteni a képességeidet? Akkor ismerd meg nálunk az injekciós technikus szakmát. Ezt a szakmát kb. 2 év betanulási idő alatt tanítjuk meg neked. A fizetés a tapasztalattól függ és megfelel az iparági átlagnak. Itt tehát nem kell kompromisszumot kötnöd. 3 fő dolog, amit megtanulsz: - Injekciós gépek és rendszerek beállítása, kezelése és felügyelete. - Karbantartási és javítási munkák elvégzése az injekciós gépeken. - A termelési adatok dokumentálása és jelentések készítése. 3 fő követelmény: - Kézügyesség és műszaki megértés - Elkötelezettség és kíváncsiság - Analitikai képességek és problémamegoldó készség Nyugati és keleti munkatársainkat mindig egyenlően fizettük az Ureteknél. Csatlakozz az Uretek csapatához és válj mindennapi hőssé az injektálási engedély megszerzésével. Legyél része a "Meglévő épületek megmentői" csapatnak és óvd meg az épületeket a bontástól.

Uretek Deutschland GmbH továbbá alkalmaz

Építőipari munkások Piletek módszer
Építésvezető Piletek módszer
Injekciós technikus UDI
Fő injekcióstechnikus
Építésvezető eljárás UDI
Műszaki projektasszisztens
Műszaki tanácsadó
Építőmérnök
Építőmérnök

Rólunk

SZÖVEG: * Helyszín: Mülheim an der Ruhr (fő telephely), Rastede, Schkeuditz, Eppingen & Untermeitingen * Alapítva: 2005 * Szakterület: Talajjavítás és talajstabilizálás * Cég mérete: közel 60 alkal... több
Teljes vállalati profil megtekintése
Munkavállalói előnyök és bónuszok

Saját építési projektek

A munkák 80%-a magánépítőknek szól. Itt megmented az otthonukat, így gyakran te vagy a mindennapi hősük!

Széles körű feladatok

Dolgozz cégünk különböző területein. Ez az alkalom, hogy új témákról tanulj, amelyek érdekelnek téged.

Szakosodott feladatterület

Még jobbá válhatsz a saját területeden! Feladatokat adunk neked a szakterületeden, hogy még több szakmai tudást gyűjthess.

Éves Ünnepek

Egyszer évente (szeptember elején) meghívjuk minden munkatársunkat és családjukat egy nagy csapatépítő hétvégére, amit az Uretek áll.

Bónuszrendszer

Érj el eredményeket és legyél jutalmazva! Bónuszrendszerünk elismeri kemény munkádat és sikereidet. Célja, hogy ösztönözze a kiemelkedő teljesítményt, pénzügyi jutalmakat kínálva, amelyek tükrözik értékes hozzájárulásodat a csapatnak.

Digitális eszköz, amely felpörgeti az élményed

Az alkalmazás megkönnyíti számodra, mint munkavállalónak, hogy megszerezd a kívánt képzést. Az adminisztratív munka automatikusan hozzáadódik a Crafthunt profilodhoz.

Folyamatos képzés

Lehetőséget kínálunk neked, hogy teljesen új készségeket és technikákat tanulj meg. Ennek érdekében a munkatársakat legalább évente egyszer, körülbelül 2 napra, egész Németországban összegyűjtjük és közösen képezzük a legkülönbözőbb témákban.

Innovációban való részvétel

A véleményedet figyelembe vesszük az új építőipari gépek, szerszámok és helyszíni megoldások beszerzésénél. A cégben történő változásokat bemutatjuk, és személyes véleményedre vagyunk kíváncsiak.

Többnyelvű

Több nyelvet beszélnek, így a munkahelyeden is része lehetsz a saját hazádnak. Ismerkedj meg új kollégákkal más országokból, akikkel új barátokat szerezhetsz.

Munkavállalóknak kerékpár lízing

A cég segítségével fizetési átváltással tudsz (elektromos) kerékpárt kapni. Így te és a családod is mozgásban maradtok anélkül, hogy plusz havi terheket kellene vállalnotok.

Céges nyugdíjrendszer

Fontosnak tartani az egészségedet a céges orvosi vizsgálatokkal, hogy könnyedén megőrizhesd a csúcsformádat.

Utazási költségtérítés

Tágítsd ki a látókörödet az utazási támogatásunkkal. A szakmai események és konferenciák költségeit fedezve, biztosítja, hogy az utazásaid gazdagítóak és problémamentesek legyenek.

Feletti szabvány költség arány

Élvezze a megszokottnál magasabb költségtérítéseket üzleti utak és külső megbízások esetén - több jut Önnek, kevesebb aggodalomra ad okot az út.

Családi vállalkozás

Családi vállalkozásként működünk, lapos hierarchiát kínálunk, és a felettesek szükség esetén mindig elérhetőek.

Építőcsoport

Biztonságos és kényelmes munkát kapsz. Jó hírnevünk az iparágban lehetővé teszi számodra a régió legérdekesebb projektjeinek lehetőségeit.