Elektronikus/Elektrikus mint fő szerelő m/w/d

SPIE Deutschland & Zentraleuropa GmbH cégnél való munkaviszony

SPIE Deutschland & Zentraleuropa GmbH

21100 alkalmazottak
44 évek
Nagy Építkezés, Belsőépítészet, Összeszerelés, Épületgépészeti Mérnöki Szolgáltatások, Kereskedelmi Építkezések, Víz és Kikötő Mérnökség, Építőanyag Mérnöki, Szervizmunka, Útépítés

Országosan keresünk fő szerelőket csapatainkba! - Elektromos rendszerek telepítése és üzembe helyezése ügyfeleinknél Németországban - Részvétel alvállalkozóink szerelőinek irányításában - Segítségnyújtás építésvezetőinknek a munkaterület szervezésében Ajánlatunk - Biztos jövő: Határozatlan idejű alkalmazás családbarát vállalatban erős csoporttámogatással - Vonzerő jövedelem: + 13. havi fizetés + távoli szerelési pótlék + utazási idő kompenzáció + étkezési költségek + munkáltatói hozzájárulás a munkahelyi nyugdíjhoz + vagyoni juttatások + SPIE OSMO-bónuszkártya + hozzájárulás a gyermekgondozáshoz + munkavállalói részvénytulajdonosi program és még sok más - 4 napos munkahét: Hosszú hétvége péntektől vasárnapig - Sok szabadság: 30 nap + extra szabadság + lehetséges bérátváltás - Képzés és fejlődés: Számos fejlődési lehetőség a legkülönbözőbb területeken, valamint egyéni, szakmai és személyes továbbképzés többek között a SPIE OSMO Kollegban és a SPIE Akadémián - Egészséges együttműködés: Vállalati egészségügyi menedzsment az egészségének és jólétének támogatására - Alakítsa a jövőt: Legyen részese egy sikertörténetnek, és alakítsa a vállalat jövőjét szakértelmével és elkötelezettségével Az Ön profilja - Elektromos szerelő, elektronikus, elektromos installátor vagy hasonló képesítés - Lehetőleg első munkatapasztalat szerelési munkák és üzembe helyezések irányításában

Lásd az eredeti szöveget.
Építésvezető
Szerelő
Szerelő
Projektvezető
Mélyépítési szakmunkás
Műszaki szakember
Építési rajzoló / Tervező
Építési rajzoló /  Tervező
Villanyszerelő
Háztechnikus
Csővezeték-építő
Elektromos projektvezető
Főmester
Főmester
Szerviztechnikus
Mester Elektro
Szerelő
Szerelő
Gépész
Gépész
Főmester
Főmester
Projekt koordinátor

Üdvözöljük a SPIE OSMO vagy a SPIE Dürr-nél - a jövőbeli munkaadódnál az építőiparban, és a SPIE Deutschland & Zentraleuropa részeként biztonságos munkahelyednél! Célunk, hogy olyan munkavállalóka... több

Céges utazás

Szeretnénk olyan emlékeket teremteni, amelyek egy életen át megmaradnak. Jobban megismerheted a kollégáidat. A hozzájárulásod segít meghatározni, hogy melyik úti cél felé vesszük az irányt.

Egészségügy

A cég olyan szolgáltatásokat kínál, mint a masszázs, fitnesz tagság és/vagy egyéb egészségügyi szolgáltatások. Jó dolgokat kell kapnod a szakmai és magánéletedből is több év kemény munka után.

Munkavállalóknak kerékpár lízing

A cég segítségével fizetési átváltással tudsz (elektromos) kerékpárt kapni. Így te és a családod is mozgásban maradtok anélkül, hogy plusz havi terheket kellene vállalnotok.

Céges nyugdíjrendszer

Fontosnak tartani az egészségedet a céges orvosi vizsgálatokkal, hogy könnyedén megőrizhesd a csúcsformádat.

Karácsonyi bónusz

Terjessze a karácsonyi hangulatot a karácsonyi bónuszunkkal, egy különleges jutalommal a kemény munkájáért és elkötelezettségéért az év során.

Fizetett szabadság

Élvezd a jól megérdemelt pihenést a fizetett szabadságpolitikánkkal, mert hiszünk a munka és magánélet egyensúlyában minden alkalmazottunk számára.

Előre fizetett kártyák

Egyszerűsítsd kiadásaidat a feltöltőkártyáinkkal. Ideálisak munkával kapcsolatos költségekhez, a feltöltőkártyák biztonságos és rugalmas módot kínálnak a szakmai vásárlások kezelésére.

Család- és szabadidőbarát munkaidő

Rugalmas munkaidő a irodáinkban

4 napos munkahét

Itt van egy 4 napos munkahét.

Távmunka (Home office)

Élvezd a rugalmasságot a távmunkával. Dolgozz otthonról, spórolj időt az ingázással és élvezd az egyensúlyt a munka és a magánélet között.

Nálunk biztos munkahelyet kapsz. A jó hírnevünk a szakmában izgalmas megbízásokat hoz nekünk, ahol kibontakozhatsz.

Széles körű feladatok

A vállalat üzleti sokszínűségének köszönhetően bármikor széles körben elhelyezkedhetsz és más területeket ismerhetsz meg.

Családi vállalkozás

A munkavállalók havi maradék cent összegeket adományoznak a fizetésükből - azaz a tizedesjegy mögötti centeket. Az összegyűjtött összegeket a vállalat megduplázza, kerekít és jótékonysági célokra fordítja.

Nálunk a továbbképzés magától értetődő Meggyőződésünk, hogy csak akkor válhatunk jobbá, ha munkatársaink is fejlődnek. Ezért fontos számunkra, hogy befektessünk kollégáink továbbképzésébe és fejlődésébe. Belső továbbképzéseket is kínálunk: * SPIE Akadémia * SPIE OSMO Kollega * SPIE Dürr Szeminárium

Cég részvények

Im Rahmen des Aktienbeteiligungsprogramms Share for you können unsere Mitarbeiterinnen und Mitarbeiter in Deutschland - einschließlich unserer Auszubildenden - SPIE-Aktien zu besonderen Konditionen erwerben. Dabei gewähren wir einen Rabatt auf den Börsenwert zu einem zuvor festgelegten Stichtag. 33 % aller Mitarbeiterinnen und Mitarbeiter sind somit auch Miteigentümer des Unternehmens.