Építésvezető / Építőmérnök zajvédelem területén (mwd)

Lásd az eredeti szöveget.

Eiffage Infra-Lärmschutz GmbH cégnél való munkaviszony

Eiffage Infra-Lärmschutz GmbH

110 alkalmazottak
44 évek
Szerkezetmérnöki - zajvédő korlátok, Útépítés

Lásd az eredeti szöveget.
Hol
Bleicherwiesen 5, Peine, Németország
Melyik szakma
Építőmérnöki
Milyen szerepet töltesz be
Helyszíni Menedzser
Szükséges nyelvek
német
Jövőbeni építési projektek
Nagy Építkezés
Milyen utazások merülnek fel
Havi több nap
Kívánt kezdési időpontunk
Amilyen gyorsan csak lehetséges
Foglalkoztatunk téged
40 (Teljes munkaidős)

Karrieralehetőségek az EIFFAGE Infra-Bau csoportnál. Az Eiffage Infra-Lärmschutz az egyik vezető zajvédő falakat kínáló cég közúti és vasúti útvonalak mentén. A munkatársak országszerte kísérik az ügyfeleket a kalkulációtól a tervezésen át a kivitelezésig – és ezt már több mint 35 éve. A szolgáltatási spektrum magában foglalja a zajvédő falakat fa, alumínium, vasbeton, üveg, műanyag és falazat anyagokból, beleértve minden kiegészítő szolgáltatást. A vállalat az Eiffage Infra-Bau része. A lehető leghamarabb betöltendő pozíció a Peine-i telephelyen: Építésvezető / Építőmérnök Zajvédelem (m/w/d) Itt van szükség a tudásodra: - Kihívást jelentő és összetett zajvédelmi építési intézkedések lebonyolítása, főként vasútvonalak mentén - Az építési folyamat tervezése, irányítása és felügyelete a gazdasági siker figyelembevételével - Utólagos követelések kidolgozása és érvényesítése - Saját személyzet és alvállalkozók koordinálása - Munkavédelmi és környezetvédelmi előírások betartása és érvényesítése - Ipari munkavállalók irányítása Amit elvárunk tőled: - Építőmérnöki tanulmányok építési üzemeltetésre specializálódva vagy építéstechnikus / mesterképzés megfelelő szakmai tapasztalattal - MS Office és releváns kalkulációs szoftverek, pl. iTwo ismerete előny - Kommunikációs és érvényesítési képesség - Csapatmunka - Mobilitás és rugalmasság Amit a fizetésen felül kínálunk: - Szolgálati autó – magánhasználatra is - Rendszeres betanítás - Rugalmas munkaidő - Munkáltatói hozzájárulás a vállalati nyugdíjhoz (bAV) - Továbbképzési és képesítési lehetőségek - Vonzó javadalmazás az építőipari kollektív szerződés szerint - Eiffage részvényalapú vállalati részvételi program - Vonzó juttatások (Job-Rad, munkavállalói PC-program, Urban Sports Club, Hansefit) - Munkavállalói és csapatépítő események - Nagyon jól felszerelt és modern munkahely

Lásd az eredeti szöveget.
Építésvezető (férfi/nő)
Építésvezető (férfi/ nő)
Kőműves (férfi/nő)
Kőműves (férfi/ nő)
Építőmérnök tervezés (férfi/nő/d)
Építőmérnök tervezés (férfi/ nő/ d)
Számológép (m/f/d)
Számológép (m/ f/ d)

"Szenvedéllyel építünk!" Ez az alapelv köt össze minket az Eiffage Infra-Bau-nál. Regionálisan erősen beágyazott és specializált társaságok összefogásaként kéz a kézben dolgozunk Németország-szerte... több

Munkavállalóknak kerékpár lízing

A cég segítségével fizetési átváltással tudsz (elektromos) kerékpárt kapni. Így te és a családod is mozgásban maradtok anélkül, hogy plusz havi terheket kellene vállalnotok.

Egészségügy

A cég olyan szolgáltatásokat kínál, mint a masszázs, fitnesz tagság és/vagy egyéb egészségügyi szolgáltatások. Jó dolgokat kell kapnod a szakmai és magánéletedből is több év kemény munka után.

Kellemes közvetlen ügyfélkapcsolat széleskörű feladatokban. Különböző építkezési projektekben dolgozol és mindig tanulsz valami újat.

Család- és szabadidőbarát munkaidő

Tölts több időt azzal, amit szeretsz a munkán kívül. Hiszünk abban, hogy élvezd az időt a családoddal és barátaiddal bűntudat nélkül.

Széles körű feladatok

Karácsonyi bónusz

Terjessze a karácsonyi hangulatot a karácsonyi bónuszunkkal, egy különleges jutalommal a kemény munkájáért és elkötelezettségéért az év során.

Fizetett szabadság

Élvezd a jól megérdemelt pihenést a fizetett szabadságpolitikánkkal, mert hiszünk a munka és magánélet egyensúlyában minden alkalmazottunk számára.

Távmunka (Home office)

Élvezd a rugalmasságot a távmunkával. Dolgozz otthonról, spórolj időt az ingázással és élvezd az egyensúlyt a munka és a magánélet között.

Cég részvények

Fejleszd a jövődet részvényopciókkal. Legyél részese a sikerünknek és arasd le a kemény munkád jutalmait.

Cégautó

Sikeres legyen a munka egy cégautóval a rendelkezésére állva. Egyszerűsítse az ingázást és a munkával kapcsolatos utazást a biztosított járművel.