cover image

TGA építésvezető

Lásd az eredeti szöveget.

OTTO WULFF Bauunternehmung GmbH cégnél való munkaviszony

Ez az hirdetés NEM került közzétételre

Néhány kulcsfontosságú adat a vállalatról

OTTO WULFF Bauunternehmung GmbH

670 alkalmazottak
42 évek
Infrastruktúra és Földmunkák, Lakás

Hol
Archenholzstraße 42, Hamburg, Németország
Melyik szakma
Építési terület kezelése
Milyen szerepet töltesz be
Építőmérnök
Jövőbeni építési projektek
Épületgépészeti Mérnöki Szolgáltatások
Milyen utazások merülnek fel
Nincs utazás
Kívánt kezdési időpontunk
Amilyen gyorsan csak lehetséges
Foglalkoztatunk téged
40 (Teljes munkaidős)

Mit fogsz velünk csinálni

Közösen a jövőbe! Csatlakozz a növekvő OTTO WULFF családhoz, és teremts velünk fenntartható élettereket, amelyek boldogabbá teszik az embereket – egy olyan munkahelyen, amely téged is boldogabbá tesz! Az előnyeid Munka és magánélet összeegyeztethetősége Nálunk lehetőséged van minden éjszakát a saját ágyadban tölteni és időt tölteni a családoddal, mivel minden építkezésünk a közelben van. Személyes fejlődés Fontos számunkra a fejlődésed - akadémiánk lehetőséget kínál számodra, hogy szakmailag és személyesen is fejlődj egy széles kínálatból. Átláthatóság Igazságos bérezést kínálunk, amely az építőipari kollektív szerződésen alapul, és számos további juttatást is tartalmaz. Vállalati kultúra A megbecsülő munkakörnyezet számunkra kiemelten fontos, és szilárdan beépült az irányelveinkbe és vezetési elveinkbe. A tolerancia mellett állunk, és elkötelezettek vagyunk a sokszínűség iránt. A küldetésed Te vagy az első kapcsolattartó minden technikai kérdésben az objektumokban, valamint a zavarok szakmai értékelésében és kezelésében. Feladataid közé tartozik a technikai épületfelszerelés alvállalkozóival és szakmérnökeivel való tárgyalás is. Projektvezetőinket tanácsokkal látod el és támogatod a technikai épületfelszerelés kezelésében. Felelős vagy az építési folyamatok ellenőrzéséért és irányításáért, valamint az alvállalkozók vezetéséért. Te irányítod az építési folyamatokat és koordinálod az építkezést a projektvezetéssel egyeztetve. A profilod Elláttál egy tanulmányt az ellátástechnika vagy hasonló szakterületen, befejeztél egy technikusi képzést vagy egy kézműves képzést mestervizsgával. Legalább öt év szakmai tapasztalattal és szakértelemmel rendelkezel a technikai szabályozások terén. Önálló munkavégzési módot hozol magaddal, képes vagy érvényesülni és döntéseket hozni.

Projektvezető
Építési vezető
Kőműves
Kőműves
Projektépítési vezető
Bauleiter*in Holzhybridbau
Falazó* felújítás
Daruzász
Daruzász
Kalkulátor*in Infrastruktúraépítés
Főépítésvezető
Beton- és vasbetonépítő

Rólunk

Már több mint 90 éve családi vállalkozásként állunk a minőség, megbízhatóság és felelősség mellett – az emberekért és az ingatlanokért. 🏠 Az egész értékláncot lefedjük: a telekvásárlástól és terv... több
Teljes vállalati profil megtekintése

Munkavállalói előnyök és bónuszok

Közmunkák

Hosszabb távú és személyre szabott kapcsolatot alakítunk ki az ügyfelekkel. A legjobb biztonsági előírások szerint hajtjuk végre a munkát.

Saját építési projektek

Kellemes közvetlen ügyfélkapcsolat széleskörű feladatokban. Különböző építkezési projektekben dolgozol és mindig tanulsz valami újat.

Család- és szabadidőbarát munkaidő

Tölts több időt azzal, amit szeretsz a munkán kívül. Hiszünk abban, hogy élvezd az időt a családoddal és barátaiddal bűntudat nélkül.

Széles körű feladatok

Dolgozz cégünk különböző területein. Ez az alkalom, hogy új témákról tanulj, amelyek érdekelnek téged.

Szakosodott feladatterület

Még jobbá válhatsz a saját területeden! Feladatokat adunk neked a szakterületeden, hogy még több szakmai tudást gyűjthess.

Építőcsoport

Biztonságos és kényelmes munkát kapsz. Jó hírnevünk az iparágban lehetővé teszi számodra a régió legérdekesebb projektjeinek lehetőségeit.

Családi vállalkozás

Legyen egy támogató és szoros munkakörnyezet. A főnök mindig elérhető, és szemmagasságban egyeztet veled.

Céges utazás

Szeretnénk olyan emlékeket teremteni, amelyek egy életen át megmaradnak. Jobban megismerheted a kollégáidat. A hozzájárulásod segít meghatározni, hogy melyik úti cél felé vesszük az irányt.

Éves Ünnepek

A munkán kívül is tölthetsz időt a kollégáiddal. Szeretnénk, ha mindenki a csapat részének érezné magát itt.

Távmunka (Home office)

Élvezd a rugalmasságot, hogy otthonról dolgozhatsz. Kényelmesen dolgozhatsz otthonról, időt spórolhatsz az ingázással, és élvezheted az egyensúlyt a munka és a magánélet között.

Fizetett szabadság

Élvezd a jól megérdemelt pihenést a fizetett szabadságpolitikánkkal, mert hiszünk a munka és magánélet egyensúlyában minden alkalmazottunk számára.

Karácsonyi bónusz

Terjessze a karácsonyi hangulatot a karácsonyi bónuszunkkal, egy különleges jutalommal a kemény munkájáért és elkötelezettségéért az év során.

Céges nyugdíjrendszer

Fontosnak tartani az egészségedet a céges orvosi vizsgálatokkal, hogy könnyedén megőrizhesd a csúcsformádat.

Munkavállalóknak kerékpár lízing

A cég segítségével fizetési átváltással tudsz (elektromos) kerékpárt kapni. Így te és a családod is mozgásban maradtok anélkül, hogy plusz havi terheket kellene vállalnotok.

Egészségügy

A cég olyan szolgáltatásokat kínál, mint a masszázs, fitnesz tagság és/vagy egyéb egészségügyi szolgáltatások. Jó dolgokat kell kapnod a szakmai és magánéletedből is több év kemény munka után.

Folyamatos képzés

Lehetőséget kínálunk neked új készségek és technikák elsajátítására. Válj képesítetté a vágyott területeken.

Utazási költségtérítés

Németországi jegy