cover image

Projektvezető / Építésvezető tetőbe integrált fotovoltaikus rendszerekhez (BIPV napelemes tetők) (m/w/d) (NRW, Hessen, Észak)

Lásd az eredeti szöveget.

SunRoof Germany GmbH cégnél való munkaviszony

Néhány kulcsfontosságú adat a vállalatról

SunRoof Germany GmbH

22 alkalmazottak
30 évek
Összeszerelés
Mit fogsz velünk csinálni

A te felelősségi köröd: - Innovatív tetőbe integrált fotovoltaikus projektek szervezése és koordinálása, mind távolról, mind helyszínen - Építési projektek rendszeres megtekintése és kísérése (új építés és felújítás) - Anyagszállítókkal és alvállalkozókkal (tetőfedők és villanyszerelő cégek) való koordináció és kommunikáció - Részvétel partner telepítő cégek toborzásában - Anyagrendelés és szoros együttműködés a központi beszerzési csapattal - A projekt költségvetésének és a haszonkulcsnak a felügyelete - Kapcsolattartó a műszaki kérdésekben az értékesítési csapat számára Amit elvárunk tőled: - Legalább 2 év tapasztalat építésvezetőként vagy projektvezetőként - Befejezett képzés tetőfedőként vagy ácsként, vagy megfelelő tapasztalat - Projektmenedzsment alapelveinek ismerete (időtervek, költségvetések, szállítók stb.) - Jogszabályok és szabványok ismerete ezen a területen - Lelkesedés a fotovoltaika iránt, és ideális esetben tapasztalat ezen a területen - B kategóriás jogosítvány - Utazási hajlandóság - Jó szervezési készségek, lelkiismeretesség és pontosság a projekttervezés és -kivitelezés során - Önálló és független munkavégzés - Erős kommunikációs készségek - Alapvető angol nyelvtudás Amit kínálunk neked: - Lehetőség, hogy aktívan részt vegyél egy gyorsan növekvő és innovatív vállalat alakításában - Rugalmasság a munkaidő beosztásában és lehetőség otthoni munkavégzésre - Vonzó és teljesítményalapú javadalmazás 30 nap szabadsággal - Határozatlan idejű munkaszerződés - Lapos hierarchia és rövid döntési utak - Saját céges autó és céges telefon - Rendszeres képzések az integrált fotovoltaika (BIPV) területén - Innovatív munkakörnyezet modern technikával - Bizalmas és tiszteletteljes együttműködés egy motivált csapatban Szeretnél valami nagyot alkotni és velünk együtt dolgozni egy zöld jövőért? Akkor csatlakozz dinamikus csapatunkhoz. Együtt nagy dolgokat érhetünk el. Várjuk jelentkezésed!

SunRoof Germany GmbH továbbá alkalmaz

Tervező
Tervező
Projektvezető
Villanyszerelő

Rólunk

SunRoof több mint egy vállalat – mi vagyunk a megújuló energia jövője. 🌍💡 Egyedi 2 az 1-ben tetőbe épített megoldásunk cserép nélkül működik, és lenyűgöző módon egyesíti az esztétikát és a funkci... több
Teljes vállalati profil megtekintése
Munkavállalói előnyök és bónuszok

Család- és szabadidőbarát munkaidő

Tölts több időt azzal, amit szeretsz a munkán kívül. Hiszünk abban, hogy élvezd az időt a családoddal és barátaiddal bűntudat nélkül.

Közmunkák

Hosszabb távú és személyre szabott kapcsolatot alakítunk ki az ügyfelekkel. A legjobb biztonsági előírások szerint hajtjuk végre a munkát.

Saját építési projektek

Kellemes közvetlen ügyfélkapcsolat széleskörű feladatokban. Különböző építkezési projektekben dolgozol és mindig tanulsz valami újat.

Szakosodott feladatterület

Még jobbá válhatsz a saját területeden! Feladatokat adunk neked a szakterületeden, hogy még több szakmai tudást gyűjthess.

Széles körű feladatok

Dolgozz cégünk különböző területein. Ez az alkalom, hogy új témákról tanulj, amelyek érdekelnek téged.

Éves Ünnepek

A munkán kívül is tölthetsz időt a kollégáiddal. Szeretnénk, ha mindenki a csapat részének érezné magát itt.

Építőcsoport

Biztonságos és kényelmes munkát kapsz. Jó hírnevünk az iparágban lehetővé teszi számodra a régió legérdekesebb projektjeinek lehetőségeit.

Digitális eszköz, amely felpörgeti az élményed

Az alkalmazás megkönnyíti számodra, mint munkavállalónak, hogy megszerezd a kívánt képzést. Az adminisztratív munka automatikusan hozzáadódik a Crafthunt profilodhoz.

Egészségügy

A cég olyan szolgáltatásokat kínál, mint a masszázs, fitnesz tagság és/vagy egyéb egészségügyi szolgáltatások. Jó dolgokat kell kapnod a szakmai és magánéletedből is több év kemény munka után.

Többnyelvű

Több nyelvet beszélnek, így a munkahelyeden is része lehetsz a saját hazádnak. Ismerkedj meg új kollégákkal más országokból, akikkel új barátokat szerezhetsz.

Céges nyugdíjrendszer

Fontosnak tartani az egészségedet a céges orvosi vizsgálatokkal, hogy könnyedén megőrizhesd a csúcsformádat.

Cégautó

Sikeres legyen a munka egy cégautóval a rendelkezésére állva. Egyszerűsítse az ingázást és a munkával kapcsolatos utazást a biztosított járművel.

Távmunka (Home office)

Élvezd a rugalmasságot a távmunkával. Dolgozz otthonról, spórolj időt az ingázással és élvezd az egyensúlyt a munka és a magánélet között.

Előre fizetett kártyák

Egyszerűsítsd kiadásaidat a feltöltőkártyáinkkal. Ideálisak munkával kapcsolatos költségekhez, a feltöltőkártyák biztonságos és rugalmas módot kínálnak a szakmai vásárlások kezelésére.

Utazási költségtérítés

Tágítsd ki a látókörödet az utazási támogatásunkkal. A szakmai események és konferenciák költségeit fedezve, biztosítja, hogy az utazásaid gazdagítóak és problémamentesek legyenek.

Innovációban való részvétel

A véleményedet figyelembe vesszük az új építőipari gépek, szerszámok és helyszíni megoldások beszerzésénél. A cégben történő változásokat bemutatjuk, és személyes véleményedre vagyunk kíváncsiak.

Folyamatos képzés

Lehetőséget kínálunk neked új készségek és technikák elsajátítására. Válj képesítetté a vágyott területeken.