cover image

Infrastruktúra építési kalkulátor

Lásd az eredeti szöveget.

OTTO WULFF Bauunternehmung GmbH cégnél való munkaviszony

Néhány kulcsfontosságú adat a vállalatról

OTTO WULFF Bauunternehmung GmbH

670 alkalmazottak
42 évek
Infrastruktúra és Földmunkák, Lakás
Mit fogsz velünk csinálni

Együtt a jövőbe! Legyél te is részese az OTTO WULFF család növekedésének, és hozz létre velünk fenntartható élettereket, amelyek boldogabbá teszik az embereket - egy olyan munkahelyen, ami boldogabbá tesz téged! Az ELŐNYÖK Munka és magánélet összeegyeztetése Nagy bizalmat szavazunk neked a munkaidőddel való bánásmódban, és lehetőséget biztosítunk a mobil munkavégzésre Németországban és a származási országodban is. Személyes fejlődés A fejlődésed fontos számunkra - akadémiánk lehetőséget kínál számodra, hogy szakmailag és személyesen is fejlődj egy széles kínálatból. Átláthatóság Aktívan támogatunk a lakáskeresésben és segítünk a németországi integrációban. Vállalati kultúra A megbecsülő munkahelyi légkör számunkra a legfontosabb, és mélyen gyökerezik a vezetési elveinkben és értékrendünkben. Kiállunk a tolerancia mellett és elkötelezettek vagyunk a sokszínűség mellett. A KÜLDETÉSED Mérnöki építkezési projekteket kalkulálsz a teljesítményleírások/-jegyzékek alapján, és elemzed a szerződéseket, specifikációkat és költségvetéseket. Csapatban ellenőrzöd a teljesítményjegyzékeket és itt dolgozol a közös lebonyolításon. Az alternatív ajánlatok és különleges javaslatok kidolgozása és fejlesztése nagy örömet okoz neked. A PROFILod Végzett képzéssel vagy tanulmányokkal rendelkezel, amely biztos alapot nyújt a leírt feladatokhoz, és tapasztalattal rendelkezel a mérnöki építkezési projektek kalkulációjában. Ezen felül ismereteid vannak az építési szerződésjogban és a vonatkozó építési előírásokban, különösen a mérnöki építkezés területén, és előny, ha van BIM ismereted. Az MS Office biztonságos használata számodra magától értetődő, akárcsak az építés a RIB ITWO-ban. Jó német nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban (legalább C1 szint), és ismered a szükséges szakmai szókincset.

Projektvezető
Építési vezető
Kőműves
Kőműves
Projektépítési vezető
Bauleiter*in Holzhybridbau
Falazó* felújítás
Daruzász
Daruzász
Kalkulátor*in Infrastruktúraépítés
Főépítésvezető
Beton- és vasbetonépítő

Rólunk

Több mint 90 éve állunk a minőség, megbízhatóság és felelősségvállalás családi vállalkozásaként - emberek és ingatlanok számára. Teljes értékláncot szolgálunk ki: a telekbeszerzéstől és tervezéstől... több
Teljes vállalati profil megtekintése
Munkavállalói előnyök és bónuszok

Közmunkák

Hosszabb távú és személyre szabott kapcsolatot alakítunk ki az ügyfelekkel. A legjobb biztonsági előírások szerint hajtjuk végre a munkát.

Saját építési projektek

Kellemes közvetlen ügyfélkapcsolat széleskörű feladatokban. Különböző építkezési projektekben dolgozol és mindig tanulsz valami újat.

Család- és szabadidőbarát munkaidő

Tölts több időt azzal, amit szeretsz a munkán kívül. Hiszünk abban, hogy élvezd az időt a családoddal és barátaiddal bűntudat nélkül.

Széles körű feladatok

Dolgozz cégünk különböző területein. Ez az alkalom, hogy új témákról tanulj, amelyek érdekelnek téged.

Szakosodott feladatterület

Még jobbá válhatsz a saját területeden! Feladatokat adunk neked a szakterületeden, hogy még több szakmai tudást gyűjthess.

Építőcsoport

Biztonságos és kényelmes munkát kapsz. Jó hírnevünk az iparágban lehetővé teszi számodra a régió legérdekesebb projektjeinek lehetőségeit.

Családi vállalkozás

Legyen egy támogató és szoros munkakörnyezet. A főnök mindig elérhető, és szemmagasságban egyeztet veled.

Céges utazás

Szeretnénk olyan emlékeket teremteni, amelyek egy életen át megmaradnak. Jobban megismerheted a kollégáidat. A hozzájárulásod segít meghatározni, hogy melyik úti cél felé vesszük az irányt.

Éves Ünnepek

A munkán kívül is tölthetsz időt a kollégáiddal. Szeretnénk, ha mindenki a csapat részének érezné magát itt.

Távmunka (Home office)

Élvezd a rugalmasságot, hogy otthonról dolgozhatsz. Kényelmesen dolgozhatsz otthonról, időt spórolhatsz az ingázással, és élvezheted az egyensúlyt a munka és a magánélet között.

Fizetett szabadság

Élvezd a jól megérdemelt pihenést a fizetett szabadságpolitikánkkal, mert hiszünk a munka és magánélet egyensúlyában minden alkalmazottunk számára.

Karácsonyi bónusz

Terjessze a karácsonyi hangulatot a karácsonyi bónuszunkkal, egy különleges jutalommal a kemény munkájáért és elkötelezettségéért az év során.

Céges nyugdíjrendszer

Fontosnak tartani az egészségedet a céges orvosi vizsgálatokkal, hogy könnyedén megőrizhesd a csúcsformádat.

Munkavállalóknak kerékpár lízing

A cég segítségével fizetési átváltással tudsz (elektromos) kerékpárt kapni. Így te és a családod is mozgásban maradtok anélkül, hogy plusz havi terheket kellene vállalnotok.

Egészségügy

A cég olyan szolgáltatásokat kínál, mint a masszázs, fitnesz tagság és/vagy egyéb egészségügyi szolgáltatások. Jó dolgokat kell kapnod a szakmai és magánéletedből is több év kemény munka után.

Folyamatos képzés

Lehetőséget kínálunk neked új készségek és technikák elsajátítására. Válj képesítetté a vágyott területeken.

Utazási költségtérítés

Németországi jegy

Cégautó

A pozíciótól függően.