cover image

Vezető (férfi/nő) Mélyépítési osztály

Lásd az eredeti szöveget.

Gemeinde Pullach i. Isartal cégnél való munkaviszony

Néhány kulcsfontosságú adat a vállalatról

Gemeinde Pullach i. Isartal

125 alkalmazottak
45 évek
Felújítás és bontás, Infrastruktúra és Földmunkák, Kereskedelmi Építkezések, Építőanyag Mérnöki
Mit fogsz velünk csinálni

A lehető leghamarabb szeretnénk új struktúránk miatt mélyépítési osztályvezetőt (női/ffi/nem bináris) felvenni. Ez vár Önre nálunk: • A mélyépítési osztályunk vezetése az Ön felelősségi körébe tartozik, valamint egy olyan osztály fejlesztése és vezetése, amelynek fő tevékenységi területei az útépítés, hídépítés, mérnöki építés, vízjog, zöldterületek, út karbantartás, építés és temető, valamint a kertészet • Az útépítési és mérnöki építési projektek tervezése, koordinálása és felügyelete, valamint az út karbantartás, az útépítési és mérnöki építési munkák és a mélyépítési munkák számítanak a fő feladataira • Ön készíti és értékeli a mélyépítési és beszerzési területről származó pályázatokat a munkaügyi hivatal számára • Ezenkívül az Ön felelőssége a mérési és elszámolási dokumentációk elkészítése, a költségvetési előirányzatok elkészítése és a költségvetési ellenőrzés • Ön az útépítési hatóság képviselője • A mélyépítési költségvetés elkészítése a mélyépítési és infrastrukturális intézkedésekhez, valamint a részlegek közötti együttműködés a projektek erőforrásokat kímélő, fenntartható, környezetbarát és klímabarát megvalósítása érdekében szintén az Ön felelősségi körébe tartozik • Az Ön feladatai közé tartozik a helyi ellátási, építési és szolgáltatási társaság (VBS) önkormányzati vállalatával kapcsolatos feladatok átvétele, valamint egy külön díjazott rendszeres hívásbereitschaft, a szakmai képesítéstől függően, a létfenntartás keretében • Fenntartjuk a jogot a feladatok módosítására, és számítunk az Ön formáló impulzusaira Ezt hozza magával: • Rendelkezik egy építőmérnöki vagy mélyépítési vagy hasonló szakirányú vagy képesítésű felsőfokú végzettséggel • Rendelkezik a VOB, a HOAI és más releváns jogszabályok ismeretével, és előnyt jelent, ha van tapasztalata egy munkaügyi hivatal működtetésében • Ön önállóan dolgozik, döntésképes és önálló, hajlandó felelősséget vállalni és munkát végezni a szokásos munkaidőn kívül is • Ön csapatjátékos, rendelkezik csapatvezetői kompetenciával, kommunikatív és kapcsolatteremtő, szervezőképességgel rendelkezik és tárgyalási készséggel bír • Érdekli az olyan témák, mint például az elektromos mobilitás, a szivacs városi koncepciók, a katasztrófavédelem és a klímaváltozás megelőző intézkedései • Ön megbízható, elkötelezett és megbízható személyiség, aki biztos és nyitott megjelenésével meggyőz, és elkötelezett az ökológiai és szociálisan fenntartható fejlesztés iránt • Biztosan kezeli az Office programokat (Word, Excel, PowerPoint), valamint az AutoCAD, bec / GIS szakmai alkalmazásokat • Rendelkezik B kategóriás jogosítvánnyal Ezt kínáljuk Önnek: • Sokoldalú és érdekes feladatkör modern környezetben és egy szimpatikus kis csapatban • Határozatlan idejű állás és biztonságos munkahely • 30 napos szabadság 39 órás munkahéttel, valamint további különleges szabadságok • Tarifaszerű és teljesítményarányos fizetés a 13. fizetési csoportig a képesítés és a személyes feltételek szerint a TVöD szerint, rendszeres tarifaszerű igazításokkal a szokásos tarifatárgyalások alapján • Éves különleges fizetés és éves teljesítményprémium • A közszolgálatban szokásos juttatások, például időpótlékok túlórákért • Vállalati nyugdíjrendszer • Munkaerő-piaci pótlék biztosítása • München nagyvárosi pótlék biztosítása • Utazási költségtérítés biztosítása • Széleskörű továbbképzési és képzési lehetőségek • Magasságban állítható íróasztalok Kérjük, küldje el részletes pályázati anyagait legkésőbb 2024.04.22-ig a következő címre: Pullach i. Isartal Község Fő- és Személyügyi Osztály Johann-Bader-Straße 21 82049 Pullach i. Isartal vagy bewerbung@pullach.de Kérjük, e-mailben történő pályázat esetén használjon PDF formátumot, mert biztonsági okokból más formátumú mellékleteket nem tudunk elfogadni. Az összes dokumentum maximális összmérete nem haladhatja meg a 8 MB-ot. Ha Ön számára nem lehetséges az elektronikus pályázat, akkor a dokumentumait papírformátumban is benyújthatja. Kérjük, ebben az esetben csak másolatokat használjon, mert ezeket a kiválasztási eljárás befejezése után nem tudjuk visszaküldeni, hanem adatvédelmi előírások szerint megsemmisítjük. A fogyatékossággal élő jelentkezőket (női/ffi/nem bináris) előnyben részesítjük, ha lényegében azonos a képességük. Kérdéseivel forduljon hozzánk: Peter Kotzur Mélyépítési Osztályvezető Tel: 089/744 744-601 E-mail: kotzur@pullach.de Petra Kern Személyügyi vezető Tel: 089/744 744-102 E-mail: kern@pullach.de Személyes adatait a pályázati eljárás során a következők kapják meg: • A személyzeti és a szakosztály a elő- és végső kiválasztási döntés előkészítése és végrehajtása érdekében • A személyzeti tanács a részvételi jogainak érvényesítése érdekében a BayPVG szerint • A fogyatékossággal élők képviselete a részvételi jogainak érvényesítése érdekében a Kilencedik Szociális Törvénykönyv szerint • A községi tanács a végső döntés meghozatalára a felvételről (ha a besorolás miatt szükséges)

Gemeinde Pullach i. Isartal továbbá alkalmaz

Építész
Építész
Építőmérnök
Építőmérnök
Kertész
Kertész
Építéstechnikus
Útépítő
Útépítő

Rólunk

A Pullach i. Isartal település egy innovatív, hatékony, pénzügyileg erős és modern település a müncheni déli járásban, kb. 9 200 lakossal. Az S-Bahn területén található és magas lakó- és szabadidő... több
Teljes vállalati profil megtekintése
Munkavállalói előnyök és bónuszok

Digitális eszköz, amely felpörgeti az élményed

Az alkalmazás megkönnyíti számodra, mint munkavállalónak, hogy megszerezd a kívánt képzést. Az adminisztratív munka automatikusan hozzáadódik a Crafthunt profilodhoz.

Széles körű feladatok

Dolgozz cégünk különböző területein. Ez az alkalom, hogy új témákról tanulj, amelyek érdekelnek téged.

Éves Ünnepek

A munkán kívül is tölthetsz időt a kollégáiddal. Szeretnénk, ha mindenki a csapat részének érezné magát itt.

Család- és szabadidőbarát munkaidő

Tölts több időt azzal, amit szeretsz a munkán kívül. Hiszünk abban, hogy élvezd az időt a családoddal és barátaiddal bűntudat nélkül.

Közmunkák

Hosszabb távú és személyre szabott kapcsolatot alakítunk ki az ügyfelekkel. A legjobb biztonsági előírások szerint hajtjuk végre a munkát.

Folyamatos képzés

Lehetőséget kínálunk neked új készségek és technikák elsajátítására. Válj képesítetté a vágyott területeken.