Szakmunkás (férfi/nő) mélyépítési munkákhoz

W. Markgraf GmbH & Co KG Bauunternehmen cégnél való munkaviszony

W. Markgraf GmbH & Co KG Bauunternehmen

1016 alkalmazottak
43 évek

Az Önök erősítésére keresünk szakmunkásokat (m/w/d) a mélyépítés területén. Ezt a tevékenységet általános mélyépítésben, aszfaltos mélyépítésben, vasúti mélyépítésben, építőipari mélyépítésben, mérnöki mélyépítésben és vezetéképítésben végezheti. Feladatok: Földmunkák és mélyépítési munkák egyik mélyépítési osztályunkban Kábelépítés, járdakészítés stb. Kisebb építőgépek vezetése és kezelése Profil: Lezárt szakmai képesítés mélyépítő, útépítő vagy csővezeték-építő (m/w/d) területen Tapasztalat a mély- és útépítés vagy a kábel- és vezetéképítés területén előnyt jelent Készség az "előzetes munkavégzésre / szerelésre" Magas elkötelezettség és rugalmasság Amit kínálunk: Nálunk érdekes és kihívást jelentő munka vár Önre egy magasan motivált csapatban, megfelelő kilátásokkal. Komplex projektek keretében új technológiákat alkalmazhat, és kiváló technikai felszerelést biztosítunk Önnek. Lapos hierarchiák és teljesítményarányos fizetés jellemzi minket, mint jövőorientált és elismert építőipari vállalkozást. Ha vonzó ez a önálló tevékenység, küldje el jelentkezési anyagait online portálunkon keresztül.

Lásd az eredeti szöveget.
Építésvezető (férfi/nő) földmunkák területén
Építésvezető (férfi/ nő) földmunkák területén
Szakmunkás (férfi/nő) földmunkához
Szakmunkás (férfi/ nő) földmunkához
Üvegszálas szerelő (férfi/nő)
Üvegszálas szerelő (férfi/ nő)
Kétirányú kotrógép-kezelő (férfi/nő)
Kétirányú kotrógép-kezelő (férfi/ nő)
Építésvezető (férfi/nő) TGA
Építésvezető (férfi/ nő) TGA
BIM-koordinátor
Vasútépítési számlázó (férfi/nő)
Vasútépítési számlázó (férfi/ nő)
Aszfalt számlázó (férfi/nő/d)
Aszfalt számlázó (férfi/ nő/ d)
Homlokzatszakértő (férfi/nő/d)
Homlokzatszakértő (férfi/ nő/ d)
Gépkezelő (férfi/nő) földmunkákhoz
Gépkezelő (férfi/ nő) földmunkákhoz
Aszfaltépítő (férfi/nő)
Aszfaltépítő (férfi/ nő)
Szerelési előadó (férfi/nő) acélszerkezetekhez
Szerelési előadó (férfi/ nő) acélszerkezetekhez
Építési iparban dolgozó munkavezető (férfi/nő)
Építési iparban dolgozó munkavezető (férfi/ nő)
Kőműves (férfi/nő/d) mélyépítésben
Kőműves (férfi/ nő/ d) mélyépítésben
Építésvezető (férfi/nő) építőipar
Építésvezető (férfi/ nő) építőipar
Szakmunkás (férfi/nő) építőiparban
Szakmunkás (férfi/ nő) építőiparban

MARKGRAF egy közepes méretű, alapítvány által támogatott építőipari vállalkozás, amely regionális és nemzetközi építési projekteket valósít meg: modern szálloda- és irodakomplexumokat, valamint lak... több

Kellemes közvetlen ügyfélkapcsolat széleskörű feladatokban. Különböző építkezési projektekben dolgozol és mindig tanulsz valami újat.

Széles körű feladatok

Nálunk biztos munkahelyet kapsz. A jó hírnevünk a szakmában izgalmas megbízásokat hoz nekünk a régióban, ahol kibontakozhatsz.

Digitális eszköz, amely felpörgeti az élményed

Az alkalmazás megkönnyíti számodra, mint munkavállalónak, hogy megszerezd a kívánt képzést. Az adminisztratív munka automatikusan hozzáadódik a Crafthunt profilodhoz.

Munkavállalóknak kerékpár lízing

A cég segítségével fizetési átváltással tudsz (elektromos) kerékpárt kapni. Így te és a családod is mozgásban maradtok anélkül, hogy plusz havi terheket kellene vállalnotok.

Céges nyugdíjrendszer

Fontosnak tartani az egészségedet a céges orvosi vizsgálatokkal, hogy könnyedén megőrizhesd a csúcsformádat.

Karácsonyi bónusz

Terjessze a karácsonyi hangulatot a karácsonyi bónuszunkkal, egy különleges jutalommal a kemény munkájáért és elkötelezettségéért az év során.

Fizetett szabadság

Élvezd a jól megérdemelt pihenést a fizetett szabadságunkkal. Egyszer évente extra pénzt kapsz egy nyugodt vakációra.