cover image

Villanyszerelő karbantartás metróban (férfi/nő)

Lásd az eredeti szöveget.

Stadtwerke München GmbH cégnél való munkaviszony

Néhány kulcsfontosságú adat a vállalatról

Stadtwerke München GmbH

10000 alkalmazottak
Villamosmérnöki, Építőmérnöki, Infrastruktúra
Mit fogsz velünk csinálni

Egy pillantásra: Az új kihívásod a járműszerelés területén öt évtized technológiáját ismerheted meg és sajátíthatod el négy metrógenerációban - az egyszerű szeleptől a hengerelt vezérlőkapcsolókon át a komplex tűzvédelmi felszerelésekig. Nálunk mindennel érintkezhetsz, az egyes kontaktorok cseréjétől a teljes aggregátumok vagy futóművek cseréjén át a műszaki változtatások végrehajtásáig, valamint a pneumatikus és elektromos ajtóvezérlők sokféle technikájáig. Teszt- és átvizsgáló járatokon ellenőrizzük a javításainkat, támogatjuk más osztályok tevékenységét a tudásunkkal, és így tartjuk fenn a folyamatosan növekvő müncheni metróforgalmat. Légy része a csapatnak, élj át egy új metrókorszak kezdetét, és alakítsd ezt személyesen. Ezt teheted velünk: · Utólagos felszerelések, járműmentés és metrókocsik visszaszállítása · Önálló és független karbantartási és javítási munkák végrehajtása a meghatározott munkaprogramok szerint · Hibakeresés és -elhárítás végrehajtása a gazdasági és üzleti követelmények figyelembevételével Ezzel győzöl meg minket: · Sikeresen befejezett elektrotechnikai szakmai képesítés · Készenlét a műszakváltásra · B kategóriás jogosítvány és készenlét a metróvezetői engedély megszerzésére · Önálló és független munkavégzés Ezt kínáljuk neked: · Határozatlan idejű munkaviszony, amely biztosítja számodra a jövőbiztos munkahelyet a régió egyik legnagyobb önkormányzati munkáltatójánál · Vonatkozó kollektív szerződés szerint vonzó jövedelem, részesedés a vállalati sikerből és nyugdíjazási támogatás · Ingyenes utazás az MVG hálózatában (metró, busz, villamos), saját gyermekek számára is · MVG kerékpár (30 ingyenes perc), munkavállalói kerékpár (vonzó keretfeltételek) · Lehetőség a munkáltató által támogatott lakásra való jelentkezésre

Stadtwerke München GmbH továbbá alkalmaz

Rólunk

☀️ Amikor a nap felkel az Olimpiai Stadion felett, az első villamos átsiklik az utcákon, és a Marienplatz lassan életre kel, büszkén indulunk munkába. 💪🏽 A mi munkánk teszi Münchent azzá, ami: a... több
Teljes vállalati profil megtekintése
Munkavállalói előnyök és bónuszok

Széles körű feladatok

Dolgozz cégünk különböző területein. Ez az alkalom, hogy új témákról tanulj, amelyek érdekelnek téged.

Éves Ünnepek

A munkán kívül is tölthetsz időt a kollégáiddal. Szeretnénk, ha mindenki a csapat részének érezné magát itt.

Építőcsoport

Biztonságos és kényelmes munkát kapsz. Jó hírnevünk az iparágban lehetővé teszi számodra a régió legérdekesebb projektjeinek lehetőségeit.

Családi vállalkozás

Legyen egy támogató és szoros munkakörnyezet. A főnök mindig elérhető, és szemmagasságban egyeztet veled.

Bónuszrendszer

Érj el eredményeket és legyél jutalmazva! Bónuszrendszerünk elismeri kemény munkádat és sikereidet. Célja, hogy ösztönözze a kiemelkedő teljesítményt, pénzügyi jutalmakat kínálva, amelyek tükrözik értékes hozzájárulásodat a csapatnak.

Digitális eszköz, amely felpörgeti az élményed

Az alkalmazás megkönnyíti számodra, mint munkavállalónak, hogy megszerezd a kívánt képzést. Az adminisztratív munka automatikusan hozzáadódik a Crafthunt profilodhoz.

Folyamatos képzés

Lehetőséget kínálunk neked új készségek és technikák elsajátítására. Válj képesítetté a vágyott területeken.

Egészségügy

A cég olyan szolgáltatásokat kínál, mint a masszázs, fitnesz tagság és/vagy egyéb egészségügyi szolgáltatások. Jó dolgokat kell kapnod a szakmai és magánéletedből is több év kemény munka után.

Munkavállalóknak kerékpár lízing

A cég segítségével fizetési átváltással tudsz (elektromos) kerékpárt kapni. Így te és a családod is mozgásban maradtok anélkül, hogy plusz havi terheket kellene vállalnotok.

Céges nyugdíjrendszer

Fontosnak tartani az egészségedet a céges orvosi vizsgálatokkal, hogy könnyedén megőrizhesd a csúcsformádat.

Karácsonyi bónusz

Terjessze a karácsonyi hangulatot a karácsonyi bónuszunkkal, egy különleges jutalommal a kemény munkájáért és elkötelezettségéért az év során.

Fizetett szabadság

Élvezd a jól megérdemelt pihenést a fizetett szabadságpolitikánkkal, mert hiszünk a munka és magánélet egyensúlyában minden alkalmazottunk számára.

Munkavállalói lakások

Fedezze fel a kényelmet és kényelmet a munkavállalói lakásainkkal, amelyek problémamentes megoldást kínálnak a szállásigényeire.

Távmunka (Home office)

Élvezd a rugalmasságot a távmunkával. Dolgozz otthonról, spórolj időt az ingázással és élvezd az egyensúlyt a munka és a magánélet között.

Ebéd költségvetés

Élvezd munkanapjaidat ebédkeretünkkel. Fedezd fel a különböző konyhákat, vagy élvezd kedvenceidet, hogy ízletes lendületet adj a mindennapi rutinodnak.

Család- és szabadidőbarát munkaidő

Tölts több időt azzal, amit szeretsz a munkán kívül. Hiszünk abban, hogy élvezd az időt a családoddal és barátaiddal bűntudat nélkül.

Szakosodott feladatterület

Még jobbá válhatsz a saját területeden! Feladatokat adunk neked a szakterületeden, hogy még több szakmai tudást gyűjthess.