Építőanyag-kereskedő (férfi/nő) a magasépítés területére

Lásd az eredeti szöveget.

C7 Gruppe cégnél való munkaviszony

C7 Gruppe

9 alkalmazottak
32 évek
Felújítás és bontás, Lakás

Feladatok: • Bizalommal és megbízhatóan együttműködik a projektvezetéssel, tervezőkkel és építésvezetéssel • Részt vesz tervezési megbeszéléseken • Anyag- és építőelem-listák készítése a tervezésből vagy a meglévő állapotból • Kiírások és anyagjavaslatok kidolgozása • Gyártóktól és kézműves vállalkozásoktól érkező ajánlatok önálló megkeresése, nyomon követése és ellenőrzése • Rendelések végrehajtása az építőanyag-kereskedelemben Profil: • Rendelkezik egy minősített kereskedelmi végzettséggel, mint építőanyag-kereskedő (m / w / d), vagy hasonló képesítéssel a építőiparból, ideális esetben kereskedelmi továbbképzéssel • Munkatapasztalattal rendelkezik, ideális esetben az ingatlan-, építőipar vagy építőanyag-kereskedelem területén • Kereskedő és technikus, nyitott az új ötletekre és fejlesztésekre, és ezeket beviszi a csapatába • Motivált, barátságos és kommunikatív, önállóan dolgozik • Örömét leli az építésben és a minőségi építőanyagokkal kapcsolatos tanácsadásban • Biztos MS Office kezelés • Gyors felfogóképesség, magas szintű szervező- és koordinációs képesség • Pontos, strukturált és megbízható munkavégzés Ajánlatunk: • Magas minőségű és fenntartható projekt- és koncepciófejlesztések • Kihívást jelentő, felelősségteljes feladatok egy fejlődő, modern ingatlanvállalatnál • Lapított hierarchiák és lehetőség a részvételre egy tulajdonosi vezetésű vállalatcsoportban • Kellemes munkahelyi légkör egy összeszokott csapatban • Tágas, reprezentatív irodahelyiségek München központjában • Jó tömegközlekedési kapcsolatok • Rövid határidővel lehetséges belépési időpont • Hosszú távú kilátások vonzó juttatással

Lásd az eredeti szöveget.

C7 Gruppe továbbá alkalmaz

Projektfejlesztő
Építésvezető
Munka diák
Munka diák
Projektasszisztens
Könyvelő
Könyvelő

A C7 csoport egy családi vállalkozás által vezetett ingatlanfejlesztő vállalat, melynek székhelye Münchenben található. Több mint 20 éve fejlesztünk magas minőségű és fenntartható ingatlanokat Münc... több

Kellemes közvetlen ügyfélkapcsolat széleskörű feladatokban. Különböző építkezési projektekben dolgozol és mindig tanulsz valami újat.

Családi vállalkozás

Legyen egy támogató és szoros munkakörnyezet. A főnök mindig elérhető, és szemmagasságban egyeztet veled.