Építési vezető (férfi/nő) teljes vagy részmunkaidőben

Lásd az eredeti szöveget.

LeitWerk AG cégnél való munkaviszony

LeitWerk AG

270 alkalmazottak
Felújítás és bontás, Lakás

Ezt várjuk tőled: • Követelőző építési projektek építésvezetése • HOAI § 34 szerinti helyszíni építésfelügyelet a 7-8. szakaszban • Az építtető érdekeinek képviselete a projekt helyszínén • Aktív költségirányítás és ellenőrzés • Belső és külső projekt résztvevők kísérése és irányítása • Határidőtervezés, -irányítás és -ellenőrzés • Minőségellenőrzés és -biztosítás • Részvétel az építési megbeszéléseken Ezt hozod magaddal: • Végzettség (pl. építőmérnöki, építészeti) • Több éves tapasztalat az építési menedzsment területén • Jó HOAI- és VOB-ismeretek • Jó ismeretek a változáskezelés terén • Erős ügyfélközpontúság • Kiváló szervezőkészség és előrelátó cselekvés • Biztos és határozott fellépés Ezt kínáljuk neked: • Jövőbiztos "családi vállalkozás" • Határozatlan idejű munkaszerződés • Kihívást jelentő és változatos projektek • Alapos bevezetés egy csapatmunkára és elkötelezettségre épülő munkakörnyezetben • Céges események, mint a Snow Day, Grill Party, Nyári Fesztivál, Karácsonyi Buli • Negyedéves workshopok közös továbbképzésre és egyéni fejlődésre • Visszajelzés- és éves beszélgetések • Ingyenes gyümölcs és kávé/tea • Szociális juttatási csomag

Lásd az eredeti szöveget.

LeitWerk AG továbbá alkalmaz

✨ Fedezd fel a LeitWerkkel teli lehetőségekkel, növekedéssel és innovációval teli karrier lehetőségeit! 🌐 Összetartozás: • Az összetartozás érzése mindennapi munkatársi kapcsolatainkban érezhető.... több

Munkavállalóknak kerékpár lízing

A cég segítségével fizetési átváltással tudsz (elektromos) kerékpárt kapni. Így te és a családod is mozgásban maradtok anélkül, hogy plusz havi terheket kellene vállalnotok.

Széles körű feladatok

Egészségügy

A cég olyan szolgáltatásokat kínál, mint a masszázs, fitnesz tagság és/vagy egyéb egészségügyi szolgáltatások. Jó dolgokat kell kapnod a szakmai és magánéletedből is több év kemény munka után.

Céges nyugdíjrendszer

Fontosnak tartani az egészségedet a céges orvosi vizsgálatokkal, hogy könnyedén megőrizhesd a csúcsformádat.

Kellemes közvetlen ügyfélkapcsolat széleskörű feladatokban. Különböző építkezési projektekben dolgozol és mindig tanulsz valami újat.