cover image

Építésvezető (m/f/d) szerkezetépítés kalkulációs fejlődési lehetőséggel

Lásd az eredeti szöveget.

Geiger Hoch- und Tiefbau GmbH & Co. KG cégnél való munkaviszony

Néhány kulcsfontosságú adat a vállalatról

Geiger Hoch- und Tiefbau GmbH & Co. KG

260 alkalmazottak
41 évek
Infrastruktúra és Földmunkák, Lakás, Kereskedelmi Építkezések

Hol
Mittagstraße 24, Sonthofen, Németország
Melyik szakma
Építési terület kezelése
Milyen szerepet töltesz be
Helyszíni Menedzser
Szükséges nyelvek
német
Jövőbeni építési projektek
Szerkezeti munka
Milyen utazások merülnek fel
Nincs utazás
Kívánt kezdési időpontunk
Amilyen gyorsan csak lehetséges
Foglalkoztatunk téged
Teljes munkaidős

Mit fogsz velünk csinálni

Feladataid a Geigernél: - Mennyiségi ellenőrzések, teljesítményértékelések és költségbecslések - Ajánlati dokumentumok értékelése és ellenőrzése - Projektek önálló és teljes körű kalkulációja a magasépítés területén (kőművesmunkák) - Különleges javaslatok kidolgozása - Ajánlatok és szerződéses, pótlólagos és munkakalkulációk elkészítése - Részvétel a projektátadási megbeszélésen Erre számítunk: - Sikeresen befejezett műszaki képzés építéstechnikusnak vagy építőmérnöki tanulmányok - Többéves tapasztalat magasépítési kalkulátorként - Tapasztalat ajánlati és kalkulációs programokkal, ideális esetben iTWO-val - Önálló és strukturált munkavégzés, határozottság és megbízhatóság Munkatársaink fontosak számunkra - a munkahelyen, de a szabad- és családi idejükben is. Ezért különböző lehetőségeket és előnyöket kínálunk a Geigernél való elinduláshoz, az élet és munka összekapcsolásához, valamint további juttatásokat!

Mély- és útépítő
Építésvezető
Számlázó
Számlázó
Mérnök
Mérnök
Kalkulátor
Kalkulátor
Mesterember
Mesterember
Munkavezető
Munkavezető
Beton- és vasbetonépítő

Rólunk

✨ A Geiger csoport, amelynek székhelye Oberstdorfban, az Allgäuban található, 1923-as alapítása óta sokoldalú vállalatcsoporttá fejlődött a német és európai piacon. 🚀 Szeretnél valami nagy dolog... több
Teljes vállalati profil megtekintése

Munkavállalói előnyök és bónuszok

Céges nyugdíjrendszer

Támogatjuk munkatársaink biztonságát vonzó ajánlatokkal és hozzájárulásokkal a vállalati nyugdíj-előtakarékosság, vagyonteremtő szolgáltatások és biztosítások területén.

Egészségügy

A te egészséged fontos számunkra - ezt támogatjuk rendszeresen változó ajánlatokkal (pl. teljesítménydiagnosztika) és Geiger-sportcsoportokkal.

Bónuszrendszer

Különleges alkalmakkor, mint például házasság vagy hosszú évek óta tartó munkajubileum, pénzügyi jutalmakkal és tárgyi ajándékokkal tiszteljük meg.

Folyamatos képzés

Az egyéni támogatási és továbbképzési lehetőségek alapját képezik a vonzó fejlődési esélyeknek.

Család- és szabadidőbarát munkaidő

Ahhoz, hogy összhangba hozd a munkát, a családot és a szabadidőt, mi egyéni és rugalmas munkaidő modelleket kínálunk neked.

Távmunka (Home office)

A rugalmasabb munkavégzés érdekében lehetőség szerint mobil irodát biztosítunk neked.

Éves Ünnepek

Aki keményen dolgozik, az szívesen ünnepel is - például a Geiger-ünnepeinken, a családi ünnepségen, a helyszíni fesztiválokon és a karácsonyi partikon.

Építőcsoport

Biztonságos és kényelmes munkát kapsz. Jó hírnevünk az iparágban lehetővé teszi számodra a régió legérdekesebb projektjeinek lehetőségeit.

Sürgősségi Gyermekfelügyelet

Szívesen hozzájárulunk a gyerekeid nyári gondozási költségeihez a müncheni, stuttgarti, augsburgi és allgäui régiókban a nyári hónapokban.