Gépkezelő / Mélyépítési szakmunkás a vezetékszerelésben (gn)

Lásd az eredeti szöveget.

BAUER Gruppe cégnél való munkaviszony

BAUER Gruppe

11912 alkalmazottak
40 évek
Infrastruktúra és Földmunkák

Jelenleg gépkezelőket / mélyépítési szakmunkásokat keresünk a vezetéképítés területén (gn). Ez vár rád: ✅ Építőgépek kezelése (pl. kotrógép, rakodógép) a vezetéképítésben ✅ Mélyépítési munkák végzése, különösen a vezetékek elhelyezésének területén ✅ Segítségnyújtás az anyaglogisztikában és a munkaterület szervezésében ✅ A minőségi szabványok és biztonsági irányelvek betartásának biztosítása ✅ Építőgépek karbantartása és gondozása Ezzel győzöl meg minket: ✅ Sikeresen elvégzett mélyépítési szakmunkás / csővezeték-építő képzés vagy hasonló képesítés ✅ Tapasztalat építőgépek kezelésében, ideális esetben megfelelő jogosítvánnyal ✅ Technikai érzék és kézügyesség ✅ Csapatorientált és önálló munkavégzés ✅ Terhelhetőség és rugalmasság ✅ Készenlét utazásra Németország-szerte Ezt kínáljuk neked: ✅ Vonzerő szociális juttatások, mint a kollektív szerződéses nyugdíj- vagy rokkantságbiztosítás ✅ 30 szabadságnap ✅ Kiváló minőségű géppark ✅ Magas színvonalú munkaruházat ✅ Egyéni továbbképzési lehetőségek

Lásd az eredeti szöveget.

BAUER Gruppe továbbá alkalmaz

Mester (fn)
Mester (fn)
Gépkezelő (fn)
Építésvezető Geotermikus energia (fn)
Építőipari segédmunkás / Átképzett munkavállaló (fn)
Építőipari segédmunkás /  Átképzett munkavállaló (fn)
Építési terület vezető - szennyezett területek rehabilitációja (nő)
Építőipari vállalat - Energetikai/Geotermikus tervező (fn)
Építőipari vállalat - Energetikai/ Geotermikus tervező (fn)

A munkatársaink teljesítménye és elkötelezettsége tette azt, amivé ma vagyunk: egy világszerte tevékenykedő vállalatcsoporttá, mintegy 11 000 alkalmazottal mintegy 70 országban. Büszkék vagyunk err... több

Széles körű feladatok

Egészségügy

A cég olyan szolgáltatásokat kínál, mint a masszázs, fitnesz tagság és/vagy egyéb egészségügyi szolgáltatások. Jó dolgokat kell kapnod a szakmai és magánéletedből is több év kemény munka után.

Többnyelvű

Több nyelvet beszélnek, így a munkahelyeden is része lehetsz a saját hazádnak. Ismerkedj meg új kollégákkal más országokból, akikkel új barátokat szerezhetsz.

Családi vállalkozás

Legyen egy támogató és szoros munkakörnyezet. A főnök mindig elérhető, és szemmagasságban egyeztet veled.

Digitális eszköz, amely felpörgeti az élményed

Az alkalmazás megkönnyíti számodra, mint munkavállalónak, hogy megszerezd a kívánt képzést. Az adminisztratív munka automatikusan hozzáadódik a Crafthunt profilodhoz.

Kellemes közvetlen ügyfélkapcsolat széleskörű feladatokban. Különböző építkezési projektekben dolgozol és mindig tanulsz valami újat.

Munkavállalási vízum támogatás

A cég nem hagy magadra az összes szükséges papírmunka feldolgozásával, amely a munkavállaláshoz szükséges az országban. A munkavállalási vízummal és a hatóságoknál történő regisztrációval kapcsolatos minden ügyet a cég intéz.

Munkavállalóknak kerékpár lízing

A cég segítségével fizetési átváltással tudsz (elektromos) kerékpárt kapni. Így te és a családod is mozgásban maradtok anélkül, hogy plusz havi terheket kellene vállalnotok.