Művezető / Építésvezető (f/n/s)

Lásd az eredeti szöveget.

Bortolazzi Straßenbau GmbH cégnél való munkaviszony

Bortolazzi Straßenbau GmbH

143 alkalmazottak
41 évek

Lásd az eredeti szöveget.
Hol
Neue Nördlinger Straße 1, Bopfingen, Németország
Melyik szakma
Útépítő
Milyen szerepet töltesz be
Munkavezető
Szükséges nyelvek
német
Jövőbeni építési projektek
Infrastruktúra és Földmunkák, Útépítés, Csatorna- és Csővezeték-építés
Milyen utazások merülnek fel
Nincs utazás
Munkaidő
26. jún. 2024 - 31. aug. 2024
Foglalkoztatunk téged
40 (Teljes munkaidős)

Feladataid: - Építési munkálatok irányítása és felügyelete a helyszínen, együttműködve építésvezetőinkkel - Alvállalkozói teljesítmények koordinálása és felügyelete - Költség- és minőségellenőrzés - Személyzet, eszközök és anyagok tervezése és irányítása Profilod: - Építőipari végzettség, pl. előmunkás vagy művezető - Önálló, körültekintő és felelősségteljes munkavégzés - Magas fokú elkötelezettség, rugalmasság és csapatmunka - Vezetői képességek - Többéves szakmai tapasztalat a mély- és útépítésben előny - Pályakezdőknek is adunk esélyt Amit kínálunk: - Határozatlan idejű munkaviszony egy stabil vállalatnál - Vonzó fizetés és szociális juttatások - Szakmai továbbképzési lehetőségek - Kellemes munkakörnyezet egy motivált csapatban

Lásd az eredeti szöveget.

Bortolazzi Straßenbau GmbH továbbá alkalmaz

Teherautó-sofőr
Építőipari gépkezelő
Építéstechnikus
Építőipari segédmunkás
Építőmérnök
Építőmérnök
Építésvezető
Útépítő
Útépítő
Gépkezelő
Gépkezelő
Kalkulátor
Kalkulátor
Földmérő technikus
Művezető
Művezető
Művezető
Művezető

Üdvözlünk a Bortolazzinál – az új munkahelyeden! 👷🏽 Mi vagyunk a Bortolazzi, egy dinamikus építőipari vállalat, amely büszke arra, hogy a minőségre, az innovációra és a csapatszellemre épít. 🚀... több

Családi vállalkozás

Legyen egy támogató és szoros munkakörnyezet. A főnök mindig elérhető, és szemmagasságban egyeztet veled.

Munkavállalóknak kerékpár lízing

A cég segítségével fizetési átváltással tudsz (elektromos) kerékpárt kapni. Így te és a családod is mozgásban maradtok anélkül, hogy plusz havi terheket kellene vállalnotok.

Többnyelvű

Több nyelvet beszélnek, így a munkahelyeden is része lehetsz a saját hazádnak. Ismerkedj meg új kollégákkal más országokból, akikkel új barátokat szerezhetsz.

Céges nyugdíjrendszer

Fontosnak tartani az egészségedet a céges orvosi vizsgálatokkal, hogy könnyedén megőrizhesd a csúcsformádat.

Karácsonyi bónusz

Terjessze a karácsonyi hangulatot a karácsonyi bónuszunkkal, egy különleges jutalommal a kemény munkájáért és elkötelezettségéért az év során.

Fizetett szabadság

Élvezd a jól megérdemelt pihenést a fizetett szabadságpolitikánkkal, mert hiszünk a munka és magánélet egyensúlyában minden alkalmazottunk számára.

Innovációban való részvétel

A véleményedet figyelembe vesszük az új építőipari gépek, szerszámok és helyszíni megoldások beszerzésénél. A cégben történő változásokat bemutatjuk, és személyes véleményedre vagyunk kíváncsiak.

Munkavállalási vízum támogatás

A cég nem hagy magadra az összes szükséges papírmunka feldolgozásával, amely a munkavállaláshoz szükséges az országban. A munkavállalási vízummal és a hatóságoknál történő regisztrációval kapcsolatos minden ügyet a cég intéz.