cover image

Szakmunkás (m/f/d) szigetelés technika

Lásd az eredeti szöveget.

STRABAG AG, Direktion Baden-Württemberg, Bereich Abdichtungstechnik cégnél való munkaviszony

Néhány kulcsfontosságú adat a vállalatról

STRABAG AG, Direktion Baden-Württemberg, Bereich Abdichtungstechnik

60 alkalmazottak
43 évek

Hol
Maulbronner Weg 32, Markgröningen, Németország
Melyik szakma
Vízszigetelő
Milyen szerepet töltesz be
Segédmunkás
Szükséges nyelvek
német
Jövőbeni építési projektek
Lakás, Nagy Építkezés
Milyen utazások merülnek fel
Összeszerelésre készen
Kívánt kezdési időpontunk
Amilyen gyorsan csak lehetséges
Foglalkoztatunk téged
40 (Teljes munkaidős)

Mit fogsz velünk csinálni

Feladataid: - Szigetelési és vízelvezetési munkák - Bitumenes hegesztőlemezek fektetése - Szigetelőanyagok beépítése - Szigetelő-, védő- és fedőrétegek készítése - Munkavégzés épületeken és tetőkön, valamint parkolóházakban - Gázégők és bontóeszközök kezelése Képesítéseid: Befejezett szakmai képzés, lehetőleg az iparágban jellemző szakmában Igazolt, gyakorlati szakmai tapasztalat előny - pályamódosítást is lehetővé teszünk Utazási és szerelési hajlandóság Német nyelvtudás szóban és írásban előny

Épület szigetelő
Aszfaltépítő
Tetőfedő
Tetőfedő

Rólunk

A haladás velünk kezdődik. A STRABAG-nál világszerte mintegy 86.000 ember dolgozik 2.400 helyszínen a haladáson. Az egyediség és az egyéni erősségek nemcsak a projektjeinket jellemzik, hanem minda... több
Teljes vállalati profil megtekintése

Munkavállalói előnyök és bónuszok

Munkavállalói lakások

Fedezze fel a kényelmet és kényelmet a munkavállalói lakásainkkal, amelyek problémamentes megoldást kínálnak a szállásigényeire.

Folyamatos képzés

Lehetőséget kínálunk neked új készségek és technikák elsajátítására. Válj képesítetté a vágyott területeken.

Egészségügy

A cég olyan szolgáltatásokat kínál, mint a masszázs, fitnesz tagság és/vagy egyéb egészségügyi szolgáltatások. Jó dolgokat kell kapnod a szakmai és magánéletedből is több év kemény munka után.

Építőcsoport

Biztonságos és kényelmes munkát kapsz. Jó hírnevünk az iparágban lehetővé teszi számodra a régió legérdekesebb projektjeinek lehetőségeit.

Széles körű feladatok

Dolgozz cégünk különböző területein. Ez az alkalom, hogy új témákról tanulj, amelyek érdekelnek téged.

Éves Ünnepek

A munkán kívül is tölthetsz időt a kollégáiddal. Szeretnénk, ha mindenki a csapat részének érezné magát itt.

Közmunkák

Hosszabb távú és személyre szabott kapcsolatot alakítunk ki az ügyfelekkel. A legjobb biztonsági előírások szerint hajtjuk végre a munkát.

Saját építési projektek

Kellemes közvetlen ügyfélkapcsolat széleskörű feladatokban. Különböző építkezési projektekben dolgozol és mindig tanulsz valami újat.